تست کرونا در منزل فردیس

تست کرونا در منزل فردیس

شاید اگر به سال گذشته برگردیم و کسی برای ما از شرایط این روزهای کرونایی صحبت کند، آن را شبیه به داستان های علمی تخیلی و فیلم های هالیوودی تصور کنیم. اما اکنون نه فقط کشور عزیزمان ایران بلکه سرتاسر جهان در گیر این بیماری منحوس شده است. پس اگر زمانی علائمی شبیه به این بیماری را در خود و یا اطرافیان مشاهده کردیم، انجام تست کرونا در منزل فردیس برای روشن شدن وضعیت سلامت جسمانی ضروری است.

بنابراین، با شیوع کرونا دغدغه بسیاری انجام آزمایش کرونا و تست کرونا در منزل فردیس است. با بروز کوچکترین علائم بیماری مانند سر درد، عطسه، سرفه و یا بدن درد گمان خود را بر دچار شدن به بیماری کرونا می گذاریم. پس راهی جز این نداریم که برای انجام تست کرونا در منزل فردیس خود را آماده کنیم. پیشنهاد ما در هوم کا تست کرونا در منزل فردیس است که با توجه به مزیت هایی که دارد گزینه بسیار مناسبی است.

اگر شما یکی از ساکنین منطقه فردیس هستید که احساس ناخوشایندی همراه با بروز علائمی شبیه به کرونا دارید، قصد رفتن به سر کار را دارید و یا می خواهید برای سفرهای خود از هواپیما استفاده کنید، یا اگر تنها بخواهید دغدغه خود را برطرف کنید و مطمئن شوید که به موقع برای درمان بیماری اقدام کرده اید، حتما باید از تست کرونا در منزل فردیس استفاده کنید.

ضرورت تست کرونا در منزل فردیس

اگرچه محققان در کشور ما و سایر نقاط جهان پیوسته در تلاشند تا دارویی برای این بیماری کشف کنند، اما واقعیت این است که تا کنون واکسن و درمان قطعی برای بیماری کرونا یافت نشده است. اهمچنین شمار افرادی که روزانه به این بیماری دچار می شوند رو به افزایش است. افرادی هم که به این بیماری مبتلا می شوند خود عاملی برای انتقال این بیماری محسوب می شوند. شما می توانید با مراجعه به لینک زیر از آخرین آمار دقیق و لحظه ای ابتلای افراد به ویروس کرونا با خبر شوید:

https://www.worldometers.info/coronavirus

بنابراین اگر به سلامت خود و اطرافیانمان اهمیت می دهیم، حتما لازم است که ابتدا از مبتلا شدن به این بیماری جلوگیری کنیم. اما وقتی علائم مشکوکی از این بیماری را مشاهده کردیم، بهترین کار در گام اول انجام تست کرونا در منزل فردیس است. با توجه به مزایای فراوان این روش که در بالا به آن نیز اشاره شد، انجام تست کرونا در منزل فردیس ضروری به نظر می رسد.

در ادامه برخی از مزیت های تست کرونا در منزل فردیس را برای شما آورده ایم. لازم به ذکر است در حال حاضر تمامی خدمات ما در تهران و کرج از جمله شهر فردیس ارائه می شوند. اگر نیاز به تست کرونا در منزل فردیس دارید می توانید همین حالا به سایت هوم کا مراجعه کرده و در صورت تماس با مشاوران ما در کمترین زمان ممکن از خدمات تست کرونا در منزل فردیس استفاده کنید.

تست کرونا در منزل فردیس

مزایای استفاده از تست کرونا در منزل فردیس

رفت و آمد به خارج از منزل در این روزها دیگر مانند گذشته نیست. همه ما به خوبی می دانیم که در هنگام خروج از منزل حتما باید ماسک بزنیم، در جمع های شلوغ و در محیط های بسته تا حد امکان ظاهر نشویم و دست های خود را مرتبا بعد از تماس با اشیا و سطوح ضد عفونی کنیم.

حال اگر خود و یا یکی از نزدیکانمان مشکوک به بیماری کرونا باشیم و یا حوصله خروج از منزل را به هر دلایلی مانند رفتن به درمانگاه ها و بیمارستان به علت تردد بیماران کرونایی احتمالی در این گونه محل ها نداشته باشیم، بهترین گزینه استفاده از تست کرونا در منزل فردیس است. در ادامه فهرستی از مزایای استفاده از تست کرونا در منزل فردیس را برایتان آورده ایم:

✔ نیاز به خروج از منزل را ندارید.

✔ نیاز به استفاده از وسایل محافظتی مانند ماسک و شیلد و .. ندارید.

✔ لازم نیست برای خروج از منزل هزینه ای بپردازید.

✔ دغدغه حضور در جمع های شلوغ و مکان های مستعد شیوع بیماری را ندارید.

✔ با کاهش استفاده از ماسک و مواد ضدعفونی کننده در هزینه خرید ماسک و وسایل ضدعفونی کننده صرفه جویی می کنید.

✔ احتمال شیوع بیماری در جامعه کاهش یافته و به قطع شدن زنجیره انتقال کرونا کمک می کند.

✔ تست کرونا در منزل شما را از وجود یا عدم وجود بیماری آگاه می کند.

✔ سرعت انجام تست کرونا در منزل فردیس

✔ راحتی انجام تست کرونا در منزل فردیس

هزینه تست کرونا در منزل فردیس

شاید اولین سوالاتی که در رابطه با تست کرونا در منزل فردیس به ذهنتان برسد این باشد که قیمت تست کرونا در منزل فردیس چقدره؟ چقدر باید هزینه کنم؟ آیا تخفیف تست کرونا در منزل فردیس وجود داره؟ اگر یک نفر نیاز به تست کرونا در منزل فردیس داشت چقدر هزینه دارد؟ و اگر بیشتر از یک نفر و به صورت گروهی تست کرونا در منزل فردیس لازم بود چقدر قیمت تست کرونا در منزل فردیس می شود؟

باید خیال شما را از بابت هزینه و قیمت تست کرونا در منزل فردیس راحت کنیم. چرا که نه تنها در سفارشات شرکتی تخفیف های خوبی را برای تست کرونا در منزل فردیس در نظر گرفته ایم، بلکه برای تعداد بالای انجام تست کرونا در منزل فردیس نیز تخفیف های مناسبی وجود دارد. در جدول زیر فهرست قیمت تست کرونا در منزل فردیس برایتان آورده شده است.

انواع تست

توضیحات

بازه قیمتی

تست پی سی آر

۴۸ ساعته

۴۹۰.۰۰۰ تومان

۲۴ ساعته

۵۹۰.۰۰۰ تومان

۱۲ ساعته*

۷۹۰.۰۰۰ تومان

تست خون – آنتی بادی

۲۴ ساعته

۱۹۵.۰۰۰ تومان

پکیج هوم کا

پی سی آر و آنتی بادی

۶۹۵.۰۰۰ تومان

* برای درخواست های ۱۲ ساعته، نمونه گیری تا ساعت ۱۴ انجام می شود.

تست کرونا در منزل فردیس

تست کرونا pcr در منزل فردیس

در تست کرونا پی سی ار در منزل فردیس، سعی بر این است که قطعات ویروس در بدن شناسایی شوند. در صورت سفارش این نوع خدمت، مجموعه هوم کا فردی متخصص را به محل زندگی یا محل کار شما ارسال می کند. در این حالت فرد مجرب و با تجربه با استفاده از یک سواپ پنبه ای نمونه را از ته حلق شما دریافت می کند. سپس نمونه مورد نظر به آزمایشگاه انتقال می یابد. در نهایت پس از بررسی نتیجه اطلاع رسانی می شود.

تست کرونا آنتی بادی در منزل فردیس

با انجام تست کرونای آنتی بادی در منزل فردیس که به آن آزمایش سرولوژی نیز گفته می شود، در حقیقت به دنبال آنتی بادی ساخته شده در بدن که علیه ویروس کرونا است هستیم. نکته ای که باید در مورد تست و آزمایش آنتی بادی به آن بپردازیم این است که دقت ان نسبت به آزمایش pcr پایین تر است. به همین دلیل است که توصیه متخصصان بیشتر به تست پی سی آر برای دریافت نتایج دقیق تر و قابل اطمینان است.

پکیج ویژه هوم کا برای تست کرونا در منزل فردیس

در بسته ای که هوم کا برای تست کرونا در منزل فردیس در نظر گرفته است، هر دو آزمایش تست کرونا پی سی آر و تست کرونا آنتی بادی در منزل فردیس تعبیه شده است.

نزدیکترین مکان برای تست کرونا در منزل فردیس

با توجه به اینکه روش تست کرونا در منزل فردیس را به شما پیشنهاد می کنیم، یکی از بهترین مکان ها برای دریافت این خدمت که هم مطمئن باشد و هم دارای هزینه های مقرون به صرفه و پایین تست کرونا در منزل فردیس باشد، مراجعه به سایت هوم کا است.

چرا هوم کا را برای انجام تست کرونا در منزل فردیس انتخاب کنیم؟

بنابه دلایلی که در ادامه برایتان آورده ایم یکی از بهترین محل ها برای سفارش تست کرونا در منزل فردیس استفاده از خدمات سایت هوم کا است. این دلایل عبارتند از:

✔ هوم کا به سلامتی مخاطبان خود اهمیت ویژه ای می دهد.

✔ کیفیت بالای خدماتی که در هوم کا ارائه می شوند.

✔ پایین بودن قیمت خدمات ارائه شده در هوم کا

✔ اهمیت دادن به کیفیت بالای ارائه خدمات نه صرفا ارزان بودن آنها

✔ رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و اهمیت بسیار زیادی که هوم کا روی رعایت تمامی موارد اصول بهداشتی دارد.

✔ هوم کا با مراکز درمانی معتبر همکاری دارد

✔ سخت گیری و وسواس فوق العاده در جذب متخصصان زبده و با تجربه

✔ کوشش هوم کا برای خلق تجربه ای که مورد رضایت مخاطب باشد تا بتواند از دغدغه های مراجعه کنندگان بکاهد.

تست کرونا در منزل فردیس

تست کرونا در منزل فردیس در یک نگاه

در این مقاله سعی کردیم تا به معرفی تست کرونا در منزل فردیس به صورت اختصاصی برای شهر فردیس بپردازیم. تست کرونا در منزل فردیس نه تنها مزایایی از قبیل راحتی دریافت خدمت و کاهش در هزینه های شرکت ها ( با توجه به تخفیفی که هوم کا ارائه می دهد) و کاهش در هزینه های جانبی افراد دارد ( نظیر عدم نیاز به استفاده از حمل و نقل، استفاده از وسایل حفاظتی مانند ماسک و .. ) بلکه از برخی از دغدغه های شما نیز با دریافت خدمتی جامع و مطمئن می کاهد.

کافیست برای استفاده از این خدمت همین حالا با ما تماس بگیرید. همچنین، اگر قصد دارید از خدمت انجام تست کرونا در منزل فردیس استفاده کنید، می توانید از طریق دکمه ی ثبت رایگان درخواست، سفارش خودتان را برای ما ثبت کنید و بقیه کار را به مشاوران و متخصصان مجرب ما در هوم کا بسپارید. همچنین، اگر این مطلب برایتان مفید بود، لطفا آن را برای دوستان و اطرافیان خود نیز ارسال کنید تا با هم در قطع زنجیره انتقال کرونا و رسیدن به فردای بدون کرونا سهیم باشیم.

سایر مناطق:

تست کرونا در منزل فرمانیه
تست کرونا در منزل غرب تهران
تست کرونا در منزل جنوب تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *