امروزیکشنبه , ۹ آذر ۱۳۹۹
تست کرونا در منزل فرمانیه

تست کرونا در منزل فرمانیه

اگر اتفاقاتی که این روزها برای ما در حال رخ دادن است را برای نسل های بعدی تعریف کنیم، اینکه مانند فیلم های علمی تخیلی ویروسی مرگ بار در سرتاسر جهان شیوع پیدا کرده است، جان انسانها هر روز در معرض خطر است و هزاران نفر در سرتاسر عالم روزانه با این معضل دست و پنجه نرم می کنند، شاید باور کردن آن برای خود ما هم که روزگاری را با این بیماری می گذراندیم کمی دشوار به نظر برسد.

اما اکنون واقعیت این است که هم در کشورمان ایران و هم در سرتاسر جهان در گیر این بیماری منحوس شده ایم. پس اگر زمانی علائمی شبیه به این بیماری را در خود و یا اطرافیان مشاهده کردیم، انجام تست کرونا در منزل فرمانیه برای روشن شدن وضعیت سلامت جسمانی ضروری است.

پس با همه گیر شدن شیوع ویروس کرونا دغدغه بسیاری انجام تست کرونا و تست کرونا در منزل فرمانیه است. در صورت مشاهده علائم این بیماری مانند سر درد، عطسه، سرفه و یا بدن درد بر طبق توصیه این روزهای پزشکان و متخصصین، باید حدس خود را روی گرفتار شدن به این بیماری بگذاریم. پس توصیه ما به شما این است که برای انجام تست کرونا در منزل فرمانیه خود را آماده کنید. پیشنهاد ما در هوم کا تست کرونا در منزل فرمانیه است که با توجه به محاسن و مزیت هایی که در ادامه آورده شده است گزینه مناسبی خواهد بود.

اگر شما یکی از ساکنین منطقه فرمانیه هستید که علائمی شبیه به کرونا در خود و یا اطرافیانتان مشاهده می کنید و اگر می خواهید دغدغه خود را برطرف کنید و مطمئن شوید که برای درمان بیماری به موقع اقدام کرده اید، یک گزینه ایده آل استفاده از تست کرونا در منزل فرمانیه است.

ضرورت تست کرونا در منزل فرمانیه

بر اساس مطالعات انجام شده ۷۵ درصد از افرادی که مبتلا به بیماری کرونا شده اند بدون آنکه علائم خاصی را از خود بروز دهند بهبود می یابند. پس این افراد را باید ناقلان ویروس کرونا تلقی کرد. با توجه به اینکه هنوز درمان قطعی برای این بیماری یافت نشده است، و همه ما نگران جان خود و عزیزان و اطرافیان مان هستیم، بهتر است که در صورت مشاهده یک یا چند علامت مشکوک به این بیماری فورا برای تشخیص و درمان احتمالی اقدام کنیم.

جالب است بدانید که آمار مبتلایان به این بیماری به صورت لایو و یا اصطلاحا زنده روی سایت های معتبر قرار می گیرد و شما می توانید روزانه از آمار جدید ابتلا و مرگ و میر ناشی از بیماری کرونا در سرتاسر جهان باخبر شوید. با مراجعه به لینک زیر از آخرین آمار دقیق و لحظه ای ابتلای افراد به ویروس کرونا مطلع شوید:

https://www.worldometers.info/coronavirus

بنابراین هنگامی که این بیماری نه علاج معینی دارد و هم بسیار فراگیر و مورد توجه همه دنیا واقع شده است، اقتصاد دنیا و کسب و کارها را در گوشه گوشه دنیا مختل کرده و هزاران نفر را از کار بیکار کرده است، بسیار منطقی به نظر می رسد که ابتدا از گرفتار شدن خود و اطرافیان به این بیماری پیشگیری کنیم. اما اگر علائم مشکوکی از این بیماری را مشاهده کردیم، بهترین کار می تواند انجام تست کرونا در منزل فرمانیه باشد. با توجه به مزایای فراوان این روش که در ادامه به آن اشاره می شود، انجام تست کرونا در منزل فرمانیه امری ضروری به نظر می رسد.

در حال حاضر تمامی خدمات ما در تهران و کرج ارائه می شوند. چنانچه نیاز به تست کرونا در منزل فرمانیه دارید می توانید به سایت هوم کا سر بزنید و در صورت تماس با مشاوران آموزش دیده ما در کمترین زمان از خدمات تست کرونا در منزل فرمانیه بهره مند شوید.

تست کرونا در منزل فرمانیه

مزایای استفاده از تست کرونا در منزل فرمانیه

همه ما به خوبی می دانیم که خارج شدن از منزل برای انجام کارهای روزمره در این روزها باید با رعایت همه پروتوکل های بهداشتی همراه باشد. زدن ماسک، رعایت فاصله اجتماعی و عدم حضور در جمع های چند نفره و محیط های بسته برخی از این اقدامات به منظور پیشگیری از ابتلا و سرایت بیماری کرونا است.

حال اگر خود و یا یکی از نزدیکانمان مشکوک به بیماری کرونا باشیم بهترین گزینه پیشنهادی ما به شما استفاده از تست کرونا در منزل فرمانیه است. سوالی که ممکن است به ذهنتان برسد این است که مزایای استفاده از آزمایش کرونا در منزل فرمانیه کدام است فهرستی از مزایای استفاده از تست کرونا در منزل فرمانیه را در ادامه مشاهده می کنید:

✔ طبیعتا در این روش نیاز به خروج از منزل ندارید.

✔ دیگر احتیاجی نیست که برای خروج از منزل هزینه ای بپردازید.

✔ دغدغه حضور در جمع های شلوغ و نگرانی از احتمال سرایت بیماری را ندارید.

✔ به کارگیری افراد متخصص و با تجربه

✔ تست کرونا در منزل فرمانیه شما را از وجود یا عدم وجود بیماری مطلع می کند.

✔ انجام تست کرونا در منزل فرمانیه سریع است.

✔ انجام تست کرونا در منزل فرمانیه راحت است.

✔ خدمات هوم کا برای تست کرونا در منزل فرمانیه جامع است.

خدمات تست کرونا در منزل فرمانیه

در ادامه این مقاله قصد داریم تا به سوالاتی از قبیل: قیمت تست کرونا در منزل فرمانیه چقدره؟ و چقدر باید برای انجام تست کرونا در منزل فرمانیه هزینه کنم؟ بپردازیم. جالب است بدانید که برای تست کرونا در منزل فرمانیه تخفیف هم در سایت هومکا وجود دارد. بدین صورت که اگر بیشتر از یک نفر و به صورت گروهی تست کرونا در منزل فرمانیه مورد سفارش شما باشد، قیمت تست کرونا در منزل فرمانیه با تخفیف برایتان در نظر گرفته خواهد شد.

در سفارشات شرکتی تخفیف های خوبی را برای تست کرونا در منزل فرمانیه در سایت هوم کا وجود دارد، به گونه ای که برای تعداد بالای انجام تست کرونا در منزل فرمانیه تخفیف های مناسبی وجود دارد. در جدول زیر فهرست هزینه تست کرونا در منزل فرمانیه قابل مشاهده است.

انواع تست

توضیحات

بازه قیمتی

تست پی سی آر

۴۸ ساعته

۴۹۰.۰۰۰ تومان

۲۴ ساعته

۵۹۰.۰۰۰ تومان

۱۲ ساعته*

۸۵۰.۰۰۰ تومان

تست خون – آنتی بادی

۲۴ ساعته

۱۹۵.۰۰۰ تومان

پکیج هوم کا

پی سی آر و آنتی بادی

۶۹۵.۰۰۰ تومان

* برای درخواست های ۱۲ ساعته، نمونه گیری تا ساعت ۱۴ انجام می شود.

تست کرونا در منزل فرمانیه

هزینه تست کرونا در منزل فرمانیه

روش های مختلفی برای انجام تست کرونا در منزل فرمانیه وجود دارد. با توجه به روش هایی که برای تشخیص کرونا استفاده می شود، هزینه تست کرونا در منزل در فرمانیه نیز محاسبه خواهد شد. در ادامه به معرفی این روش ها پرداخته و قیمت آزمایش کرونا در منزل در فرمانیه را در جدول برایتان آورده ایم.

تست کرونا pcr در منزل فرمانیه

در تست کرونا پی سی ار در منزل فرمانیه، قطعات ویروس در بدن شناسایی می شوند. با سفارش این نوع خدمت، مجموعه هوم کا متخصص را به محل زندگی یا محل کار شما ارسال می کند. فرد مجرب و با تجربه نیز با استفاده از یک سواپ پنبه ای نمونه را از ته حلق شما می گیرد. سپس نمونه به آزمایشگاه انتقال می یابد و پس از بررسی نتیجه اعلام خواهد شد.

تست کرونا آنتی بادی در منزل فرمانیه

با انجام آزمایش کرونای آنتی بادی در منزل فرمانیه که به تست سرولوژی نیز معروف است، به دنبال آنتی بادی ساخته شده در بدن که علیه ویروس کرونا است می گردیم. باید توجه داشت که دقت این روش در مقایسه با آزمایش pcr پایین تر است.

پکیج پیشنهادی هوم کا برای تست کرونا در منزل فرمانیه

اما قصد داریم تا پکیج ویژه هوم کا را به شما معرفی کنیم که در آن هر دو آزمایش تست کرونا پی سی آر و تست کرونا آنتی بادی در منزل فرمانیه در نظر گرفته شده است.

پکیج

جزئیات نمونه

هزینه نهایی (تومان)

آنتی بادی

نمونه خون

۱۹۵.۰۰۰

Pcr (۲۴ ساعته)

نمونه از حلق و بینی

۵۹۰.۰۰۰

Pcr (۴۸ ساعته)

نمونه از حلق و بینی

۴۹۰.۰۰۰

پکیج ویژه هوم کا

پی سی آر و آنتی بادی

۶۹۵.۰۰۰

تست کرونا در منزل فرمانیه

چرا هوم کا را برای انجام تست کرونا در منزل فرمانیه انتخاب کنیم؟

تست کرونا در منزل فرمانیه را می توانید از هوم کا سفارش دهید به این دلایل که:

✔ هوم کا برای سلامتی مخاطبان خود ارزش ویژه ای قائل است.

✔ کیفیت خدمات ارائه شده در هوم کا بالاست.

✔ قیمت خدمات ارائه شده در هوم کا پایین است.

✔ ما در هوم کا تنها به ارزان بودن خدمات توجه نکرده ایم و کیفیت خدمات برای ما ارزش بالاتری دارد.

✔ تمام پروتکل های بهداشتی در هوم کا رعایت می شود.

✔ مراکز درمانی معتبری با هوم کار همکاری می کنند.

✔ متخصصان زبده و با تجربه در هوم کا به کار گرفته می شوند.

✔ و در نهایت هوم کا سعی دارد تا تجربه ای خوب را در به کار گیری تست کرونا در منزل فرمانیه برای شما رقم بزند.

تست کرونا در منزل فرمانیه در یک نگاه

اگر با مطالعه این مقاله می خواهید از خدمت انجام تست کرونا در منزل فرمانیه استفاده کنید، می توانید از طریق دکمه ی ثبت رایگان درخواست، سفارش خود را ثبت کنید و بقیه کار را به متخصصان ما در هوم کا واگزار کنید. همچنین، اگر خواندن این مطلب برایتان مفید بود پیشنهاد می کنیم که مطلب مشابه با عنوان ” تست کرونا در منزل” را نیز که به شکل جامع به این موضوع پرداخته است را مطالعه کنید.

سایر مناطق:

تست کرونا در منزل فردیس
تست کرونا در منزل غرب تهران

تست کرونا در منزل جنوب تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *