تست کرونا در منزل شرق تهران

تست کرونا در منزل شرق تهران

بیماری های مسری اولین بار نیست که بر سر زبان ها افتاده اند. طاعون، وبا و آنفولانزا یا حتی همین سرماخوردگی جز آن دست بیماری هایی است که تقریبا همه ما یکبار نام آنها را شنیده ایم. در مورد سرماخوردگی نیز حداقل یک بار اکثر افراد آن را در طول عمر خود تجربه کرده اند. اکنون نیز دوباره نام بیماری جدیدی بر سر زبان ها افتاده است.

کرونا ویروس با نام علمی کویید ۱۹ تقریبا یک سالی می شود که در اغلب کشورها جای خود را باز کرده است و بلایی برای هر جامعه محسوب می شود. این ویروس که اولین بار گفته می شود در کشور چین دیده شده است، تاکنون ده ها هزار نفر را در سرتاسر دنیا مبتلا کرده است. همچنین هزاران نفر نیز جان خود را در گوشه گوشه جهان به علت دچار شدن به ویروس کرونا از دست داده اند.

بنابر اعلام مراجع ذی صلاح تاکنون درمان قطعی برای این بیماری کشف و شناسایی نشده است. و بهترین راه برای مقابله با این ویروس خطرناک پیشگیری از ابتلای به آن است. این بیماری دارای علائم خاصی مانند سرفه، عطسه و گلو درد است که سازمان جهانی بهداشت در مورد مشاهده این علائم در زمان کنونی هشدارهای لازم را داده است.

اگر شما یکی از ساکنین منطقه شرق تهران هستید احتمالا در صورت مشاهده یک یا چند مورد از علائم بیماری که از طریق رسانه ها نیز بیان گردیده است، پیشنهاد می شود که برای روشن شدن موضوع به انجام تست کرونا در منزل شرق تهران بپردازید. در ادامه به بررسی بیشتر این خدمت و ضرورت و فواید انجام آن می پردازیم. پس با ما همراه باشید.

ضرورت تست کرونا در منزل شرق تهران

با مراجعه با لینک زیر و با شگفتی تمام میتوان تعداد بالای مبتلایان و متأسفانه موارد منجر به مرگ و میر را که ناشی از بیماری کرونا است در سرتاسر جهان مشاهده کرد:

https://www.worldometers.info/coronavirus

بنابراین زمانیکه موضوع تا این حد جدی است که جان بسیاری از انسان ها در معرض خطر است، باید همه ما در برابر این ویروس خود را ایمن نگه داریم. در صورت مشاهده هر گونه علائم ابتلا به این بیماری خود را قرنطینه کرده و در صورت وجود موارد جدی مانند تنگی نفس با مراکز درمانی تماس بگیریم. گفته می شود که گروه های در معرض خطر اغراد دیابتی، دارای ناراحتی های قلبی و به طور کلی افراد سالمند و دارای بیماری های زمینه ای هستند. اما تمامی گروه های سنی در معرض ابتلا و خطر ناشی از مرگ میر قرار دارند.

با توجه به موارد گفته شده در بالا در صورت مشاهده علائم مشکوک به این بیماری می توانید با توصیه مراکز بهداشتی نسبت به انجام تست کرونا در منزل شرق تهران اقدام کنید. یکی از خدماتی که مجموعه هوم کا برای مخاطبان خود در نظر گرفته است، انجام تست کرونا در منزل شرق تهران است. این موضوع همانطور که در ادامه نیز به آن پرداخته شده است دارای فواید زیادی است که منجر می شود این ازمایش را به شما در صورت لزوم توصیه کنیم.

تست کرونا در منزل شرق تهران

مزایای تست کرونا در منزل شرق تهران

اما چرا باید برای انجام تست کرونا در منزل شرق تهران اقدام کنید. در حالی که بسیاری از فعالیت های اجتماعی و حتی کسب و کارها در مواقعی تعطیل، نیمه تعطیل و یا با محدودیت رو به رو هستند، تا از انتشار ویروس کرونا و ابتلای بیشتر سایر افراد در جامعه جلوگیری شود، همواره می شنویم که تا حد امکان از خانه خارج نشوید. مگر این که دارای کار ضروری باشید و آن هم با برنامه ریزی قبلی و تا حد امکان دفعات مراجعه به خارج از منزل را کاهش دهید. یکی از خدماتی که تست کرونا در منزل شرق تهران دارد توجه به این بخش از رعایت دستور العمل ها است.

اما این تنها مزیت تست کرونا در منزل شرق تهران نمی باشد. در ادامه فهرستی از مزایای استفاده از تست کرونا در منزل شرق تهران را مشاهده می کنید:

✔ اگر برای خروج از خانه لازم است تا از ماسک، دستکش و شیلد محافظ صورت استفاده کنید، در این شیوه نیاز به استفاده از هیچ یک از این موارد را نخواهید داشت.

✔ هزینه خارج شدن از خانه در این روش از بین می رود.

✔ دغدغه حضور در جمع های شلوغ با انجام تست کرونا در منزل شرق تهران از بین می رود.

✔ با خارج نشدن از خانه از ترددهای غیر ضرور در جامعه کاسته می شود. این موضوع در قطع زنجیره ابتلا به کرونا حائز اهمیت است.

✔ تست کرونا در منزل شرق تهران با دقت بالایی از وجود یا عدم وجود ویروس در بدن شما خبر می دهد.

✔ سرعت انجام تست کرونا در منزل شرق تهران بالا بوده در حالی که به راحتی نمونه گیری از شما انجام می شود.

هزینه تست کرونا در منزل شرق تهران

مجموعه هوم کا با درنظر گرفتن گزینه های مختلف و با قیمت های مناسب تست کرونا در منزل شرق تهران را برای شما کم هزینه و با دغدغه کمتر ساخته است. همانطور که در جدول مشاهده می کنید، قیمت تست کرونا در منزل شرق تهران برای ازمایش پی سی ار و تست خون- انتی بادی آورده شده است.

انواع تست

توضیحات

بازه قیمتی

تست پی سی آر

۴۸ ساعته

۴۹۰.۰۰۰ تومان

۲۴ ساعته

۵۹۰.۰۰۰ تومان

۱۲ ساعته*

۷۹۰.۰۰۰ تومان

تست خون – آنتی بادی

۲۴ ساعته

۱۹۵.۰۰۰ تومان

پکیج هوم کا

پی سی آر و آنتی بادی

۶۹۵.۰۰۰ تومان

* برای درخواست های ۱۲ ساعته، نمونه گیری تا ساعت ۱۴ انجام می شود.

لازم به ذکر است که علاوه بر پکیج ویژه که پیشنهادی مجموعه هوم کا نیز می باشد، برای سفارش های شرکتی و گروهی تخفیف های مناسبی نیز در نظر گرفته شده است.

تست کرونا در منزل شرق تهران

روش های تست کرونا در منزل شرق تهران

مجموعه هوم کا با برخورداری از کادری متخصص و مجموعه ای توانمند توانایی این را دارد تا تست های مختلف کرونا در منزل شرق تهران را پیاده سازی کند. اما بد نیست تا در ادامه به معرفی روش های مختلف انجام ازمایش کرونا در منزل شرق تهران بپردازیم.

 تست کرونا pcr در منزل شرق تهران

در تست کرونا پی سی ار در منزل شرق تهران، فرد مجرب و با تجربه با استفاده از سواپ پنبه ای نمونه را از ته حلق شما دریافت و نمونه مورد نظر به آزمایشگاه منتقل می شود.

تست کرونا آنتی بادی در منزل شرق تهران

با انجام تست کرونای آنتی بادی در منزل شرق تهران که به آن آزمایش سرولوژی هم می گویند، به دنبال آنتی بادی ساخته شده در بدن می گردیم. دقت این شیوه در مقایسه با آزمایش pcr پایین تر است.

پکیج ویژه هوم کا برای تست کرونا در منزل شرق تهران

برای تست کرونا در منزل شرق تهران مجموعه هوم کا بسته ویژه ای را در نظر گرفته است. بدین صورت که هم تست کرونا پی سی آر و تست کرونا آنتی بادی در منزل شرق تهران در این بسته وجود دارد.

چه افرادی باید تست کرونا در منزل شرق تهران را انجام دهند؟

اگر ساکن شرق تهران هستید و یکی از علائم مشکوک به بیماری کرونا مانند سرفه، عطسه و تنگی نفس را در خود یا یکی از افراد خانواده و یا دوستان و اطرافیانتان مشاهده می کنید، می توانید از تست کرونا در منزل شرق تهران استفاده کنید. حتی کسانی هم که به تازگی در تماس با فرد ثابت شده به ابتلا به بیماری کرونا بوده اند نیز توصیه می شود مبادرت به انجام ازمایش کرونا در منزل شرق تهران بپردازند.

همچنین افراد با بیماری زمینه ای مانند فشار خون، دیابت و تنگی نفس در صورت وجود علائم بیماری کرونا نیز توصیه می شود این آزمایش را انجام داده تا با توجه به وضعیت خاصی که دارند از شرایط حاد بیماری در صورت ابتلا جلوگیری کنند.

تست کرونا در منزل شرق تهران

تست کرونا در منزل شرق تهران با هوم کا

برای انجام تست کرونا در منزل شرق تهران می توانید ثبت سفارش در مجموعه هوم کا را در نظر بگیرید. دلایل استفاده از خدمات هوم کا عبارتند از:

✔ سلامتی فرد یا افراد متقاضی برای کادر هوم کا در اولویت قرار دارد.

✔ کیفیت بالا در ارائه خدمات

✔ پایین بودن هزینه تمام شده در هنگام دریافت خدمات

✔ ارزان بودن خدمت یک حسن است اما کیفیت یالای خدمات چیزی است که بیشتر مورد توجه بوده است.

✔ تمامی دستورالعمل های بهداشتی در هوم کا رعایت می شوند.

✔ همکاری با مراکز درمانی معتبر افتخار ما است.

✔ به کار گیری کادری مجرب و متخصص

✔ خلق تجربه ای ارزشمند در کاهش دغدغه های متقاضیان گرامی

تست کرونا در منزل شرق تهران در یک نگاه

در این مقاله سعی کردیم تا به معرفی تست کرونا در منزل شرق تهران بپردازیم. ضرورت و فواید انجام تست کرونا در منزل شرق تهران بیان شد. تست کرونا در منزل شرق تهران خدمتی برجسته از مجموعه هوم کا است. شما می توانید برای استفاده از این خدمت با ما تماس بگیرید. همچنین می توانید از طریق دکمه ی ثبت رایگان سفارش، درخواست خود را برای ما ارسال کنید اگر این مطلب برایتان مفید بود، لطفا آن را برای دوستان و اطرافیان خود نیز به اشتراک بگذارید. در ضمن در صورت تماس با شماره ۰۲۱۹۱۰۲۵۵۹۵ نیز می توانید درخواست خود را برای انجام تست کرونا در منزل شرق تهران بیان کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *