تست کرونا در منزل جنوب تهران

تست کرونا در منزل جنوب تهران

امروزه با گسترش بیماری کرونا می توان گفت دیگر کسی نیست که با این بیماری آشنا نباشد و اطلاعاتی از این ویروس منحوس نداشته باشد. ویروسی که دیگر می توان گفت حدود یک سال است که گریبان گیر تمام بشریت شده است. هر روز منتظر آن هستیم که خبری خوشی از یافتن درمان بیماری کرونا حال یا به وسیله متخصصان کشورمان ایران بشنویم و یا از یکی از کشورهای جهان.

هر چند دانشمندان در گوشه گوشه عالم در کوشش هستند تا راه های تشخیص و درمان این بیماری را دقیق تر و سریع تر نمایند، اما همه نیک می دانیم که هنوز درمان قطعی برای این بیماری معرفی نشده است. داروهایی هم که وجود دارد همگی در درمان این بیماری تا حدی تءثیر گذار هستند اما درمان قطعی برای آن نیستند.

یکی از اولین اقداماتی که می توان برای جلوگیری از ابتلا به بیماری کرونا انجام داد، رعایت کلیه اصول بهداشتی و قوانینی است که از سوی دولت ها و مراجع مرتبط پزشکی و بهداشتی برای کنترل و قطع زنجیره انتقال این بیماری معرفی می شود.

این ویروس از همان شیوع ابتلا در بین سایر افراد دارای ویژگی های خاص خود بوده است. از آن جمله که سرعت انتقال آن در بین افراد مخصوصا در جمع های چند نفره بسیار زیاد است. و دوم اینکه ماندگاری بالایی در روی سطوح دارد. پس اگر بتوان هر چه کمتر در جامعه در این روزهای کرونایی حاضر شد، و کارهای خود را تا حد امکان به صورت دورکاری و یا با استفاده از سیستم های آنلاین انجام دهیم، در کنترل و قطع زنجیره کرونا سهیم خواهیم بود.

ضرورت تست کرونا در منزل جنوب تهران

با توجه به مطالب گفته شده در بخش مقدماتی این مقاله، یکی از خدمت هایی که در این رابطه از طرف مجموعه هوم کا معرفی شده است، انجام تست کرونا در منزل جنوب تهران است. این خدمت با در نظرگیری اینکه حضور افراد مشکوک به بیماری کرونا را در جامعه کاهش داده، از دغدغه مخاطبان خود در این زمینه تا حدود زیادی می کاهد.

بر اساس گفته متخصصان، اگر در این روزها علائمی شبیه به تب، سرفه و یا بدن درد در خود و یا اطرافیانمان مشاهده کردیم، باید بنا را برا ابتلا به این بیماری بگذاریم. بنابراین در صورت مشاهده یکی از این علائم در خود و یا دوستان و عزیزانمان می توانیم با مجموعه هوم کا تماس گرفته و از دریافت خدمت تست کرونا در منزل جنوب تهران بهره مند شویم.

بد نیست بدانیم که بر پایه تحقیقات انجام شده هفتاد و پنج درصد (۷۵%) از افرادی که به بیماری کرونا مبتلا شده اند، از بیماری خود آگاهی نداشته و بدون آگاهی از ابتلا بهبود یافته اند. لین موضوع از این حیث اهمیت دارد که این افراد بدون آنکه خود بدانند، در جامعه و در بین اعضای خانواده براحتی ویروس را منتقل می کنند و خود ناقل این بیماری برای دیگران هستند.

https://www.worldometers.info/coronavirus

در لینک بالا به صورت زنده تمامی موارد ابتلا به بیماری کرونا در جهان و موارد مرگ و میر احتمالی گزارش می شود. پس با انجام تست کرونا در منزل جنوب تهران می توانید مطمئن شوید که آیا دچار این بیماری شده اید یا خیر.

جالب است بدانید که مجموعه هوم کا تمامی خدمات خود را در تهران و کرج ارائه می دهد. در صورت نیاز به انجام خدمات تست کرونا در منزل جنوب تهران می توانید با مشاوران ما تماس بگیرید و با اطمینان از کیفیت ارائه خدمات، از خدمات ما بهره مند شوید.

تست کرونا در منزل جنوب تهران

مزایای استفاده از تست کرونا در منزل جنوب تهران

یکی از اولین مزیت هایی را که می توان برای استفاده از تست کرونا در منزل جنوب تهران برشمرد، عدم نیاز به خروج از منزل است. همانطور که در ابتدای این مطلب نیز به خوبی به آن پرداخته شد، حضور در جمع های شلوغ و محیط های بسته امکان ابتلا به ویروس کرونا را بالا می برد. حتی بنابرگفته متخصصان، اگر تمامی افراد هم ماسک داشته باشند اما به مدت طولانی در یک محیط بسته حضور یابند، حضور افراد مبتلا به کرونا می تواند خطر جدی برای تمامی افراد سالم در آن جمع باشد. بنابراین انجام تست کرونا در منزل جنوب تهران این مزیت را دارد که نیاز شما را از حضور در این گونه محبط های شلوغ و پر خطر بر طرف سازد. اما این تنها مزیت این خدمت نیست. سایر مزیتهایی که می توان برای انجام تست کرونا در منزل جنوب تهران برشمرد عبارتند از:

✔ هزینه ای که بابت استفاده از تاکسی و .. می پردازید در این روش صفر می شود.

✔ مجموعه هوم کا از افراد متخصص برای اعزام به محل استفاده می کند.

✔ تست کرونا در منزل جنوب تهران موجب آگاهی شما از ابتلا یا عدم ابتلا به بیماری می شود.

✔ انجام تست کرونا در منزل جنوب تهران علاوه بر سریع بودن راحت است.

✔ خدماتی که هوم کا برای تست کرونا در منزل جنوب تهران در اختیار شما عزیزان می گذارد، کامل است.

خدمات تست کرونا در منزل جنوب تهران

انجام تست کرونا در منزل جنوب تهران مستلزم استفاده از روش های علمی و دقیق و بهره گیری از افراد متخصص و با تجربه است. در این روش نیاز است تا هم فرد نمونه گیر از تخصص و تجربه کافی برخوردار باشد و هم شخصی که متقاضی دریافت خدمت است کاملا در انجام ازمایش کرونا در محل همکاری لازم را داشته باشد.
مجموعه هوم کا با بهره گیری از کادری تخصصی، افراد آموزش دیده و با تجربه، برخورداری از دستگاه های به روز و دقیق و ارائه سریع و دقیق خدمات تست کرونا در منزل جنوب تهران آمادگی کامل دارد تا این ازمایش را در منزل شما به شکلی علمی, کامل و دقیق به انجام برساند.
در جدول زیر می توانید فهرست خدمات تست کرونا در منزل جنوب تهران را به همراه قیمت هر خدمت مشاهده کنید. لازم به ذکر است که مجموعه هوم کا برای سفارشات گروهی و یا شرکتی تخفیف های ویژه ای را در نظر گرفته است.

انواع تست

توضیحات

بازه قیمتی

تست پی سی آر

۴۸ ساعته

۴۹۰.۰۰۰ تومان

۲۴ ساعته

۵۹۰.۰۰۰ تومان

۱۲ ساعته*

۷۹۰.۰۰۰ تومان

تست خون – آنتی بادی

۲۴ ساعته

۱۹۵.۰۰۰ تومان

پکیج هوم کا

پی سی آر و آنتی بادی

۶۹۵.۰۰۰ تومان

* برای درخواست های ۱۲ ساعته، نمونه گیری تا ساعت ۱۴ انجام می شود.

تست کرونا در منزل جنوب تهران

روش های تست کرونا در منزل جنوب تهران

مجموعه هوم کا با برخورداری از کادری متخصص و مجموعه ای توانمند توانایی این را دارد تا تست های مختلف کرونا در منزل جنوب تهران را پیاده سازی کند. اما بد نیست تا در ادامه به معرفی روش های مختلف انجام ازمایش کرونا در منزل جنوب تهران بپردازیم.

تست کرونا pcr در منزل جنوب تهران

در تست کرونا پی سی ار در منزل جنوب تهران، به شناسایی ویروس در بدن می پردازیم. به این شکل که پس از تماس شما با همکاران ما، فرد مجربی به محل اعزام می شود. او با استفاده از یک سواپ پنبه ای نمونه را از ته حلق گرفته و سپس نمونه به آزمایشگاه انتقال می یابد.

تست کرونا آنتی بادی در منزل جنوب تهران

این تست که به تست سرولوژی نیز معروف است به بررسی آنتی بادی تولید شده در بدن که ضد ویروس کرونا است پرداخته می شود. دقت این روش در مقایسه با آزمایش pcr کم تر است.

پکیج پیشنهادی هوم کا برای تست کرونا در منزل جنوب تهران

اما خدمات ما در هوم کا فقط به انجام این دو آزمایش به صورت جداگانه محدود نمی شود. بلکه در بسته ویژه ای که در نظر گرفته شده است، هر دو تست را در صورت سفارش این بسته می توانید داشته باشید.

پکیج

جزئیات نمونه

هزینه نهایی (تومان)

آنتی بادی

نمونه خون

۱۹۵.۰۰۰

Pcr (۲۴ ساعته)

نمونه از حلق و بینی

۵۹۰.۰۰۰

Pcr (۴۸ ساعته)

نمونه از حلق و بینی

۴۹۰.۰۰۰

پکیج ویژه هوم کا

پی سی آر و آنتی بادی

۶۹۵.۰۰۰

تست کرونا در منزل جنوب تهران

تست کرونا در منزل جنوب تهران با هوم کا

یکی از سوالاتی که ممکن است به ذهن شما برسد این است که مزیت هوم کا نسبت به سایرین در ارائه خدمات تست کرونا در منزل جنوب تهران چیست؟ در پاسخ به این پرسش باید بگوییم که:

✔ هوم کا به سلامتی شما اهمیت فوق العاده ای می دهد.

✔ درست است که خدمات ما قیمت مناسبی دارد اما ما به کیفیت خدمات بیشتر توجه کرده ایم.

✔ کیفیت خدماتی که از هوم کا دریافت می کنید بالا است.

✔ هزینه خدمات ارائه شده به وسیله هوم کا پایین است.

✔ رعایت تمام پروتوکل های بهداشتی در هوم کا جز خط قرمز های ما است.

✔ خیالتان از بابت همکاری هوم کا با مراکز درمانی معتبر راحت است.

✔ در به کارگیری از متخصصان با تجربه و افراد حرفه ای پیش گام هستیم.

✔ در پایان هوم کا در خلق تجربه ای خوب از استفاده از تست کرونا در منزل جنوب تهران نهایت کوشش خود را به کار بسته است.

تست کرونا در منزل جنوب تهران در یک نگاه

در این مطلب سعی کردیم تا یکی از خدماتی که مجموعه هوم کا به شما عزیزان ارائه می دهد را بازگو کنیم. شما می توانید همین حالا برای ثبت رایگان درخواست خود اقدام کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این موضوع می توانید به مقاله “تست کرونا در منزل” و “پزشک در منزل” مراجعه کنید.

سایر منطق:
تست کرونا در منزل غرب تهران
تست کرونا در منزل فرمانیه
تست کرونا در منزل فردیس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *