تست کرونا در منزل پاکدشت

تست کرونا در منزل پاکدشت

ویروس کرونا به یک مسئله جهانی تبدیل شده است و هیچ کس در این دنیا نیست که با واژه “کرونا” بیگانه باشد. آمدن این ویروس یکی از منحوس ترین و ناگوارترین اتفاقات چند دهه اخیر محسوب می شود. مطمئنا شما نیز که سلامتی خود و دیگران برایتان حائز اهمیت است، راه های مختلفی را برای حفظ آن امتحان کرده اید. این روش ها شامل ماسک زدن، ضد عفونی و استریل کردن محیط و اشیاء، حفظ فاصله اجتماعی، تقویت کردن سیستم ایمنی بدن و … می شود. اما تا به حال به این فکر کرده اید که به محض مشاهده علائم کرونا در خود و یا اعضای خانواده تان، چه کاری باید انجام دهید؟ البته که مراجعه به بیمارستان و درمانگاه ها در این روز ها که تخت های بیمارستان ها همه از بیماران کرونایی پر شده است کاری به دور از عقل است. بنابراین بهترین کاری که می توانید بکنید، انجام تست کرونا در منزل خودتان است.

مجموعه هوم کا با فراهم آوردن شرایطی برای انجام تست کرونا در منزل در هر نقطه از تهران و کرج، قصد مراقبت از سلامتی شما و خانواده‌تان را دارد تا هر چه زودتر کشورمان از شر این ویروس منحوس خلاص شود. اگر ساکن منطقه پاکدشت تهران هستید، به خواندن ادامه دهید تا با هزینه، شرایط و مزایای تست کرونا در منزل پاکدشت آشنا شوید.

ضرورت انجام تست کرونا در منزل پاکدشت

تا به حال پزشکان و محققان بسیاری درمان های مختلفی را برای مبارزه با این ویروس پیشنهاد کرده اند. اما تجربه نشان داده است که هیچ کدام تا به حال کارامد واقع نشده است. به همین سبب پیشگیری و حفظ بدن خود از مبتلا شدن به ویروس کرونا مهم ترین کار برای در امان ماندن از این بیماری است. رعایت اصول بهداشتی، انجام مراقبت های لازم و حفظ فاصله با افراد مهم ترین موارد برای پیشگیری به شمار می آید. از طرفی دیگر چنانچه علائمی مشابه با ویروس کرونا در بدن خود احساس کردید، عقل حکم می کند تا برای حفظ سلامتی خانواده و خود با دادن تست کرونا از وضعیت خودتان هر چه سریع تر با خبر شوید. همان طور که پیش تر توضیح دادیم و با توجه به اینکه شما در منطقه پاکدشت زندگی می کنید، مناسب ترین راه، انجام تست کرونا در منزل پاکدشت می باشد.

اما آیا مزیت انجام تست کرونا در خانه پاکدشت، تنها دور ماندن از سایر افراد است؟ قطعا مزایای دیگری نیز دارد که با خواندن قسمت بعدی به آن ها پی می برید.

مزایای تست کرونا در منزل پاکدشت

حالا که با ضرورت انجام تست کرونا در منزل پاکدشت آشنا شدید بد نیست که با دانستن مزایای آن قاطعانه تر تصمیم بگیرید:

✔ دیگر نیازی نیست از خانه خارج شوید و در معرض هوای آلوده به ویروس و تنفس افراد ناقل قرار گیرید.

✔ در صورت وجود ویروس در بدن شما، دیگر آن را به افراد جامعه انتقال نمی دهید.

✔ هزینه ای برای رفت و آمد که این روز ها بسیار بالاست متحمل نمی شوید.

✔ انجام تست کرونا در منزل پاکدشت بسیار راحت و سریع انجام می شود و شما زودتر از وضعیت خود آگاهی پیدا می کنید.

انواع روش های تست کرونا در منزل پاکدشت

این تست ها شامل سه نوع تست پی سی آر، آنتی بادی و پکیج ویژه هوم کا می شود. قیمت هر یک از این تست ها با توجه به نوع تستی که سفارش می دهید و تعداد آن مشخص می شود. در ادامه مقدار هزینه های مربوط به هر تست را برایتان شرح داده ایم.

هزینه تست کرونا در منزل پاکدشت

بر کسی پوشیده نیست که این روز ها قیمت ها در بازار سر به فلک کشیده است و مشکلات زیادی را برای اقشار مختلف جامعه بوجود آورده است. خدمات درمانی و کالا های دارویی نیز دارای قیمت های سرسام آوری هستند و همین مسئله باعث شده است تا بخش عظیمی از مردم کشور از آن ها بی بهره بمانند. از آن جایی که کمک به سلامتی شما و ریشه کن کردن ویروس کرونا در ایران دغدغه اصلی تیم هوم کا می باشد، سعی شده است تا در ازای ارائه خدمات با کیفیت، قیمت مناسبی از متقاضیان دریافت شود. همچنین، اگر تعداد سفارشات شما بالا باشد، به عنوان مثال سفارشات شرکتی مد نظرتان باشد، از تخفیف های هوم کا نیز بهره مند می شوید. در جدول زیر می توانید هزینه های هر تست را مشاهده کنید. همان طور که مشاهده می کنید هزینه هر تست با توجه به نوع آن متفاوت است.

انواع تست

توضیحات

بازه قیمتی

تست پی سی آر

۴۸ ساعته

۴۹۰.۰۰۰ تومان

۲۴ ساعته

۵۹۰.۰۰۰ تومان

۱۲ ساعته*

۷۹۰.۰۰۰ تومان

تست خون – آنتی بادی

۲۴ ساعته

۱۹۵.۰۰۰ تومان

پکیج هوم کا

پی سی آر و آنتی بادی

۶۹۵.۰۰۰ تومان

* برای درخواست های ۱۲ ساعته، نمونه گیری تا ساعت ۱۴ انجام می شود.

تست کرونا PCR در منزل پاکدشت

در تست پی سی آر با استفاده از یک سواپ پنبه ای از ته حلق شما نمونه برداری می شود. تیم هوم کا با انجام این تست در منزل پاکدشت و انتقال سریع آن به آزمایشگاه در طی مدت معینی شما را از نتیجه آن با خبر می سازد. متخصصان ما در کار خود نهایت دقت و توجه را دارند تا نتیجه نهایی را درست و بدون هیچ گونه خطایی به شما اعلام کنند.

تست کرونا آنتی بادی در منزل پاکدشت

تست کرونا آنتی بادی شامل بررسی بدن برای یافتن آنتی بادی کرونا در آن می شود. وجود آنتی بادی در بدن خبر از وجود ویروس کرونا می دهد. زیرا بدن هنگام مواجهه با هر ویروسی، آنتی بادی مربوط به آن را می سازد. از تست آنتی بادی و یا سرولوژی می توانید به راحتی در منزل پاکدشت خود بهره مند شوید. نکته قابل توجه آن است که این تست، دقت کمتری نسبت به تست پی سی آر دارد.

تست کرونا در منزل پاکدشت

پکیج ویژه هوم کا برای تست کرونا در منزل پاکدشت

اگر مردد هستید که کدام یک از تست های آنتی بادی و یا PCR برای شما بهتر است، با خرید پکیج ویژه هوم کا از هر دو نوع تست با قیمت بسیار پایین تر برخوردار شوید. با پکیج ویژه هوم کا برای تست کرونا در محل پاکدشت و بهره مندی از دو نوع تست ذکر شده، علاوه بر اطمینان حاصل کردن از سلامتی خود و خانواده تان، در بخش بزرگی از هزینه های خود صرفه جویی کنید.

نزدیکترین مکان برای تست کرونا در منزل پاکدشت

اگر در منطقه پاکدشت تهران زندگی می کنید، می توانید با مجموعه هوم کا تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید و بقیه کار را به اعضای تیم هوم کا بسپارید. دیگر احتیاجی نیست با متحمل شدن هزینه های رفت و آمد و به مخاطره انداختن سلامتی خود راهی بیمارستان ها و مراکز درمانی شوید.

تست کرونا در منزل پاکدشت با هوم کا

حالا که درباره اهمیت انجام تست کرونا در محل پاکدشت می دانید، حتما به این فکر می کنید که چه چیزی باعث تمایز هوم کا از سایر مجموعه ها می شود و اصلا چرا بهتر است هوم کا را برای انجام تست کرونا در منزل پاکدشت خود انتخاب کنید؟

✔ تمام هدف هوم کا حفظ سلامتی و یاری هم وطنانمان در پیشگیری از ابتلا به کرونا می باشد.

✔ هوم کا در انتخاب متخصصان خود دقت و وسواس بالایی را به خرج می دهد.

✔ تمامی اصول و پروتکل های بهداشتی را رعایت می کند.

✔ در ازای ارائه خدمات با کیفیت، قیمت بسیار مناسبی از متقاضیان دریافت می نماید.

✔ همکاری هوم کا با مراکز درمانی معتبر و تائید شدن از طرف این مراکز ضمانتی است برای کیفیت بالای خدمات آن.

✔ تمام تلاش هوم کا همواره جلب رضایت متقاضیان است و برای خواسته و نیاز های آنان اهمیت بسیاری قائل است.

✔ تمامی مراحل پاسخ گویی، مراجعه به منزل پاکدشت شما، انجام تست خواسته شده و در نهایت اعلام نتیجه تست در کمترین زمان ممکن انجام شده و سبب می شود تا شما سریع تر از وضعیت خود و خانواده تان با خبر شوید.

تست کرونا در منزل پاکدشت

تست کرونا در منزل پاکدشت در یک نگاه

در این مقاله به طور کامل اهمیت ضرورت انجام تست کرونا را شرح دادیم و به مزایای آن مثل حفظ فاصله اجتماعی، صرفه جویی در هزینه، دریافت خدمات سریع و تعیین وضعیت جسمانی‌تان اشاره کردیم. همچنین سعی کردیم تا با توضیح مزایا و امتیازات هوم کا، نیت خیر و احساس وظیفه این مجموعه در قبال مردم ایران را به شما ثابت کنیم.

خرسندیم که تا به اینجا توانسته ایم با فراهم آوردن خدماتی که در راستای سلامتی و امنیت شما عزیزان است، رضایت بسیاری را جلب کنیم و در حفظ این رضایت پیشرو باشیم. برای دریافت این خدمات کافی است همین حالا با ما تماس بگیرید تا اعضای تیم در کمتر از ۲۴ ساعت به شما پاسخ دهند. می توانید با کلیک بر گزینه ثبت درخواست رایگان، سفارش مورد نظرتان را برای ما ثبت کنید. همچنین، اگر این مقاله برای شما مفید واقع شد، خوشحال می شویم تا شما نیز با منتشر کردن و ارسال کردن این مقاله برای دوستان و آشنایانتان در ریشه کن کردن این پاندمی نقش مهمی را ایفا کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *