تست کرونا در منزل پرند

تست کرونا در منزل پرند

این روزها هیچ کس در دنیا با واژه “کرونا” بیگانه نیست. آمدن این ویروس یکی از منحوس ترین و ناگوارترین اتفاقات چند دهه اخیر محسوب می شود. هر فردی که سلامتی خود و دیگران برایش حائز اهمیت است، به هر نوعی برای حفظ آن در بحبوحه این بیماری تلاش می کند. این تلاش ها شامل ماسک زدن، ضد عفونی و استریل کردن محیط و اشیاء، حفظ فاصله اجتماعی، تقویت کردن سیستم ایمنی بدن و … می شود. اما کار دیگری که می توان برای پیشگیری از ابتلا به این ویروس در حق خود و دیگران انجام داد، انجام تست کرونا است. به دلیل شرایط وخیم بیمارستان و درمانگاه ها و پر شدن تخت ها با بیماران مبتلا به این ویروس، انجام تست کرونا در این مکان ها کار بسیار خطرناکی است. بنابراین برای انجام چنین کاری، چه جایی بهتر و مطمئن تر از منزل خود؟

مجموعه هوم کا با فراهم آوردن شرایطی برای انجام تست کرونا در منزل خود در هر نقطه از تهران و کرج، قصد مراقبت از سلامتی شما و خانواده‌تان را دارد تا هر چه زودتر کشورمان از شر این ویروس منحوس خلاص شود. اگر ساکن منطقه پرند تهران هستید، به خواندن ادامه دهید تا با هزینه، شرایط و مزایای تست کرونا در منزل پرند آشنا شوید.

ضرورت انجام تست کرونا در منزل پرند

با گذشت چندین ماه از آمدن این ویروس به جهان و نا کارآمد بودن بسیاری از درمان های پزشکی برای بهبود بیماران، تنها و منطقی ترین راه برای مبارزه با ویروس کرونا، پیشگیری از مبتلا شدن به این بیماری است. رعایت اصول بهداشتی، انجام مراقبت های لازم و حفظ فاصله با افراد مهم ترین موارد برای پیشگیری به شمار می آید. از طرفی دیگر چنانچه علائمی مشابه با ویروس کرونا در بدن خود احساس کردید، عقل حکم می کند تا برای حفظ سلامتی خانواده و خود با دادن تست کرونا از وضعیت خود هر چه سریع تر با خبر شوید. همان طور که پیش تر توضیح دادیم و به توجه با اینکه شما در منطقه پرند زندگی می کنید، مناسب ترین راه انجام تست کرونا در منزل پرند می باشد.

حتما با خود فکر می کنید که انجام تست کرونا در خانه پرند، تنها همین مزیت دور ماندن از سایر افراد را دارد. بنابراین پیشنهاد می کنیم تا با خواندن قسمت بعدی به دیگر مزایای این روش پی ببرید.

مزایای تست کرونا در منزل پرند

حالا که با ضرورت انجام تست کرونا در منزل پرند آشنا شدید بد نیست که با دانستن مزایای آن قاطعانه تر تصمیم بگیرید:

✔ با ماندن در خانه خود، در معرض هوای آلوده به ویروس و تنفس افراد ناقل قرار نمی گیرید.

✔ اگر ناقل ویروس باشید، احتمال اینکه ویروس را به افراد جامعه انتقال دهید صفر می شود.

✔ اگر منزلتان از بیمارستان دور است، هزینه ای برای رفت و آمد متحمل نمی شوید.

✔ انجام تست کرونا در منزل پرند بسیار راحت و سریع انجام می شود و شما زودتر از وضعیت خود آگاهی پیدا می کنید.

تست کرونا در منزل پرند

انواع روش های تست کرونا در منزل پرند

این تست ها شامل سه نوع تست پی سی آر، آنتی بادی و پکیج ویژه هوم کا می شود. قیمت هر یک از این تست ها با توجه به نوع تستی که سفارش می دهید و تعداد آن مشخص می شود. در ادامه مقدار هزینه های مربوط به هر تست را برایتان شرح داده ایم.

هزینه تست کرونا در منزل پرند

افزایش تورم و قیمت ها در چندین سال اخیر مشکلات بی شماری را برای هموطنانمان در هر طبقه اجتماعی به وجود آورده است. مسئله درمان و سلامتی یکی از آن موارد مهمی است که بسیاری به خاطر گرانی بیش از اندازه اجناس و خدمات، توانایی پرداخت هزینه های گزاف آن را ندارند. از آن جایی که کمک به سلامتی شما و ریشه کن کردن ویروس کرونا در ایران دغدغه اصلی تیم هوم کا می باشد، سعی شده است تا در ازای ارائه خدمات با کیفیت، قیمت مناسبی از متقاضیان دریافت شود. همچنین، اگر تعداد سفارشات شما بالا باشد، به عنوان مثال سفارشات شرکتی مد نظرتان باشد، از تخفیف های هوم کا نیز بهره مند می شوید. این که قیمت تست کرونا در پرند چقدر می شود، بستگی به نوع تستی که برای خود انتخاب می کنید دارد. هزینه های هر تست را در جدول زیر می توانید مشاهده کنید.

انواع تست

توضیحات

بازه قیمتی

تست پی سی آر

۴۸ ساعته

۴۹۰.۰۰۰ تومان

۲۴ ساعته

۵۹۰.۰۰۰ تومان

۱۲ ساعته*

۷۹۰.۰۰۰ تومان

تست خون – آنتی بادی

۲۴ ساعته

۱۹۵.۰۰۰ تومان

پکیج هوم کا

پی سی آر و آنتی بادی

۶۹۵.۰۰۰ تومان

* برای درخواست های ۱۲ ساعته، نمونه گیری تا ساعت ۱۴ انجام می شود.

تست کرونا PCR در منزل پرند

تیم هوم کا انجام تست پی سی آر را در منزل پرند برای شما فراهم کرده است. این تست شامل نمونه برداری از ته حلق با کمک یک سواپ پنبه ای می باشد که متخصصان ما با دقت و ظرافت هر چه تمام این کار را انجام می دهند. نمونه گرفته شده به آزمایشگاه منتقل شده و نتیجه نهایی تست پی سی آر شما در بازه زمانی مشخص شده اطلاع داده می شود.

تست کرونا آنتی بادی در منزل پرند

بدن هنگام مواجهه با ویروس، آنتی بادی مربوط به آن را می سازد. بنابراین وجود آنتی بادی در بدن می تواند نشانه وجود ویروس در آن باشد. حالا بهتر متوجه می شوید که تست کرونا آنتی بادی در منزل پرند به چه منظور انجام می شود. این تست که به سرولوژی نیز معروف است، دقت کمتری نسبت به تست پی سی آر دارد.

تست کرونا در منزل پرند

پکیج ویژه هوم کا برای تست کرونا در منزل پرند

برای این که بتوانید از هر دو تست پی سی آر و آنتی بادی کرونا با هم بهره مند شوید، مجموعه ما یک پکیج ویژه هوم کا برای تست کرونا در منزل پرند تدارک دیده است که قیمتی بسیار پایین تر از انجام این دو تست به صورت جدا گانه دارد. با سفارش این پکیج و بهره مندی از دو نوع تست ذکر شده، از سلامتی خود و خانواده تان اطمینان حاصل کنید.

نزدیکترین مکان برای تست کرونا در منزل پرند

اگر در منطقه پرند تهران زندگی می کنید، با تماس با مجموعه هوم کا و ثبت سفارش خود، از تست کرونا در خانه پرند خود برخوردار شوید. تیم هوم کا کیفیت و اطمینان خاطر در انجام تست کرونا در منزل پرند را به شما تضمین می کند. دیگر احتیاجی نیست با پرداخت هزینه های گزاف و به مخاطره انداختن سلامتی خود راهی بیمارستان ها و مراکز درمانی شوید.

تست کرونا در منزل پرند با هوم کا

تا اینجا از دلایل اهمیت و ضرورت انجام تست کرونا در منزل پرند برایتان توضیح دادیم. حتما به این فکر می کنید که چه چیزی باعث تمایز هوم کا از سایر مجموعه ها می شود و اصلا چرا بهتر است هوم کا را برای انجام تست کرونا در منزل پرند خود انتخاب کنید؟

✔ دغدغه اصلی هوم کا حفظ سلامتی و کمک به پیشگیری از ابتلا به کرونا برای همه ایرنیان می باشد.

✔ هوم کا دقت و وسواس بالایی در انتخاب متخصصان خود به خرج می دهد.

✔ با رعایت تمامی اصول و پروتکل های بهداشتی در منزل پرند، نگرانی آلوده شدن به این ویروس را از شما و دیگر اعضای خانه سلب می کند.

✔ به کیفیت خدمات خود اهمیت زیادی می دهد و در تلاش است تا در ازای ارائه کیفیت بالا، قیمت بسیار پایین و مناسب دریافت کند.

✔ هوم کا با مراکز درمانی معتبر همکاری دارد و مورد تائید آن ها می باشد.

✔ هوم کا همواره در صدد جلب رضایت متقاضیان است و برای حفظ آن تلاش بسیار می کند.

✔ سرعت در پاسخ گویی، مراجعه به منزل پرند شما، انجام تست خواسته شده و در نهایت اعلام نتیجه تست سبب می شود تا شما سریع تر از وضعیت خود و خانواده تان از نظر ناقل بودن و یا ابتلا بودن به ویروس کرونا با خبر شوید.

تست کرونا در منزل پرند

تست کرونا در منزل پرند در یک نگاه

در این مقاله سعی شده است تا به طور کامل به ضرورت و اهمیت انجام تست کرونا در منزل پرند بپردازیم و برایتان شرح دهیم که چرا در این روز ها مراجعه به بیمارستان و درمانگاه ها کاری خطرناک و غیر عقلانی است. سعی کردیم تا با توضیح مزایا و امتیازات هوم کا، نیت خیر این مجموعه را به شما ثابت کنیم.

خرسندیم که تا به اینجا توانسته ایم با فراهم آوردن خدماتی که در راستای سلامتی و امنیت شما عزیزان است، رضایت بسیاری را جلب کنیم و در حفظ این رضایت پیشرو باشیم. برای دریافت این خدمات کافی است همین حالا با ما تماس بگیرید تا اعضای تیم در کمتر از ۲۴ ساعت به شما پاسخ دهند. می توانید با کلیک بر گزینه ثبت درخواست رایگان، سفارش مورد نظرتان را برای ما ثبت کنید. همچنین، اگر این مقاله برای شما مفید واقع شد، خوشحال می شویم تا شما نیز با منتشر کردن و ارسال کردن این مقاله برای دوستان و آشنایانتان در ریشه کن کردن این پاندمی نقش مهمی را ایفا کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *