تست کرونا در منزل پیروزی

تست کرونا در منزل پیروزی

این روزها استرس ویروس کرونا همه‌گیر شده است. این در حالی است که افراد از مراجعه به مراکز درمانی هراس دارند. محل زندگی شما کجاست؟ آیا حضور در بیمارستان‌ها برای شما هم دلهره‌آور است؟ انجام تست کرونا در منزل پیروزی خبر خوبی برای افراد ساکن این منطقه به حساب می‌آید.

دیگر علائم بیماری ویروسی کرونا بر کسی پوشیده نیست و افرادی که برخی از نشانه‌ها را در بدن خود احساس می‌کنند، در پی انجام تست می‌روند. برای بعضی از افراد ممکن است علت انجام این تست سردردهای مکرر و سرفه‌های خشک باشد. به‌هرحال چیزی که مسلم است می‌خواهند به اطمینان خاطر برسند و از استرس ناشی از ابتلا به این بیماری منحوس رها شوند.

معمولا در انجام تست کرونا مردم دچار سردرگمی‌ها و ترس‌های زیادی می‌شوند. در این مقاله اطلاعات مفیدی دررابطه‌با راه‌حل‌های کارآمد آن بیان شده است؛ با ما همراه باشید.

بعد از گذشت مدت زمان طولانی همه افراد اخبار مربوط به این ویروس عفونی را شنیده‌اند و از علائمی که در بدن ظاهر می‌شود، خبر دارند. کرونا دارای نشانه‌های مختلفی در بدن افراد است و ممکن است نشانه‌های این بیماری در افراد مبتلا یکسان نباشد.

با همه این تفاسیر همه ما می‌دانیم که طولانی شدن هر نشانه‌ای در بدن اضطراب ما را بیشتر می‌کند. بدون شک انجام تست بدون فوت وقت یکی از عاقلانه‌ترین راه‌هایی است که باید در این وضعیت انجام دهیم. چنانچه محل سکونت شما در منطقه پیروزی باشد این نوید را به شما می‌دهیم که تست کرونا در منزل پیروزی و ساکنان این محله قدیمی را بی‌نیاز کرده است.

بسیاری از مردم از این خدمات اطلاعی ندارند و از روی ناچاری به بیمارستان‌ها و مراکز درمانی آلوده می‌روند؛ لذا بستر مبتلا شدن آنها به کرونا فراهم می‌شود. شاید بعد از مطالعه این جمله از انجام آزمایش منصرف شوید، ولی این کار هم اشتباه است. زمانی که در ابتدا هر نوع بیماری را تشخیص دهیم، این حسن وجود دارد که نه تنها جلوی پیشروی بیماری را می‌گیریم؛ بلکه درمان را به موقع آغاز کنیم.

در نتیجه به این موضوع می‌رسیم که انجام تست کرونا امری اجتناب‌ناپذیر است و به جای حذف راه‌حل فقط کافی است مسیر را عوض کنیم. انجام تست کرونا در منزل راه‌حل مناسبی برای بهبود وضعیت و نجات از استرس و اضطراب ابتلا به این نوع بیماری است.

تست کرونا در منزل پیروزی

مزایای تست کرونا در منزل پیروزی

احتمالا برای برخی از افراد این سوال پیش آمده است که انجام این آزمایش آن هم در خانه چه مزایایی دارد‌؟ در این بخش این امتیازات را به‌روشنی برای شما شرح می‌دهیم.

مزایای تست کرونا در منزل

✔ عدم مراجعه به بیمارستان‌ها و مراکز درمانی

✔ عدم نیاز به خروج از منزل

✔ اطمینان خاطر از انجام تست

✔ صرفه‌جویی در زمان

برای درک بهتر هریک از این امتیازات ادامه مطلب را از دست ندهید.

عدم مراجعه به بیمارستان‌ها
اگر ساکن منطقه پیروزی باشید و تصمیم به انجام تست کرونا در منزل پیروزی گرفتید، دیگر احتیاجی به حضور در بیمارستان‌ها نخواهید داشت. با درخواست از یک مرکز معتبر به نام هوم کا که انواع خدمات درمانی را در منزل برای افراد انجام می‌دهد، سرویس تست کرونا را در منزل دریافت می‌کنید.

عدم نیاز به خروج از منزل
شما برای انجام آزمایش کرونا نیازی به خروج از منزل خود ندارید و تمامی لوازم مورد نیاز انجام این تست توسط تیم پزشکی فراهم می‌شود.

اطمینان خاطر از انجام تست
یکی از مواردی که اغلب افراد بعد از انجام تست به آن فکر می‌کنند، عدم اطمینان از نتیجه آزمایش است. آمار بالای مراجعین به بیمارستان‌ها ممکن است گاهی نتیجه آزمایش را با خطا مواجه کند. به همین دلیل اطمینان خاطر از انجام تست برای مردم مهم است. زمانی که در منزل برای انجام تست اقدام می‌کنید، احتمال ‌خطا به صفر خواهد رسید.

صرفه‌جویی در زمان
حتما برای همه شما پیش آمده است که ساعت‌های طولانی را در نوبت دریافت خدمات منتظر باشید. چه‌بسا این انتظار هم‌اکنون در بیمارستان‌ها به علت تعداد زیاد بیمار کرونایی بیشتر هم شده است. درحالی‌که اگر شما این سرویس را در محل زندگی خود دریافت کنید، دیگر خبری از انتظارهای طولانی ‌نخواهد بود.

تست کرونا در منزل پیروزی چگونه انجام می شود؟

مرکز هوم کا سرویس‌های متنوعی برای این موضوع طراحی کرده است. همانطور که اطلاع دارید، تست کرونا به تست pcr معروف است که برای ارائه نتیجه زمان‌های متفاوتی برای آن در نظر گرفته می‌شود. به طور مثال تست پی سی آر ۲۴ ساعته درمقایسه‌با تست پی سی آر ۱۲ ساعته دارای قیمت کمتر و زمان بیشتر است.

دسته دیگری از افراد هستند که به این بیماری مبتلا شده و مدت درمان خود را طی کرده‌اند. این افراد با انجام تست کرونا می‌خواهند از ناقل بودن خود آگاه شوند. برای این افراد نیز تست آنتی بادی انجام می‌گیرد. در نظر داشته باشید قطعا تعداد نفرات در هزینه‌ها تاثیر دارد. هوم کا با عرضه انواع تست‌های مختلف پی سی آر و همچنین پکیج آنتی بادی و پی سی آر ۲۴ ساعته انتخاب‌های بیشتری را در اختیار متقاضیان قرار داده است.

تست کرونا در منزل پیروزی

تشخیص بیماری با تست کرونا در منزل پیروزی

همان‌طور که می‌دانید علایم کرونا بسیار مشابه بیماری‌های آنفلوآنزا یا سرماخوردگی است و نشان می‌دهد که نباید به نشانه‌ها اکتفا کنیم. برای این منظور انجام تست پی سی آر تجویز می‌شود. انجام این آزمایش به روش زیر برای فرد مورد‌نظر انجام می‌شود.

۱- پزشک از یک گوش‌پاک‌کن بلند استریل برای دریافت نمونه مخاط از بینی استفاده می‌کند؛

۲- گوش پاک‌کن بیمار را در ظرف استریل شده می‌گذارند که به آزمایشگاه ارسال شود؛

۳- قرار‌گیری در دمای مناسب در مشاهده نتیجه بیماری بسیار مهم است؛

۴- متخصص آزمایشگاه با انجام روند شیمیایی خاص پروسه تشخیص وجود ویروس را پیش می‌گیرد؛

۵- درنهایت بعد از بررسی‌های لازم در آزمایشگاه مثبت یا منفی بودن تست مشخص می‌شود.

به همین دلیل است که انواع تست پی سی آر در زمان‌بندی‌های مختلف ارائه می‌شود و هزینه هرکدام با دیگری متفاوت است.

زنگ خطر تعداد کرونایی ها در تهران و اهمیت تست کرونا در منزل پیروزی

زمانی که هوا رو به سردی می‌رود، قطعا می‌دانید که بیماری‌های غفونی از جمله ویروس کرونا تشدید می‌شوند. کرونا هم از این قاعده مستثنی نیست و گزارش‌ها حاکی از افزایش بی‌سابقه این بیماری می‌دهند. هم‌اکنون نیز شاهد رشد سرسام‌آور بیماری کرونا در کشور و البته در تهران هستیم.

اگر شما هم ساکن استان تهران و منطقه پیروزی هستید، بنابراین نیاز به انجام تست کرونا در منزل را بیش از پیش احساس می‌کنید. بهتر است مطلع باشید که پوشش‌دهی خدمات مرکز هوم کا در تهران محدودیتی ندارد و از هر منطقه‌ای قادر به درخواست این آزمایش در محل هستید.

تست کرونا در منزل پیروزی

تست کرونا در منزل پیروزی با تیم هوم کا

به هزینه‌های این سرویس فکر می‌کنید؟ نیازی به نگرانی نیست زیرا همه مخارج در مرکز هوم کا مشخص است؛ لذا این امکان را دارید که قبل از درخواست با برقراری تماس از آنها آگاه شوید. علاوه‌بر‌این وب‌سایت هوم کا نه‌تنها اطلاعات جامعی از سرویس‌های این مجموعه می‌دهد؛ بلکه هزینه‌ها را نیز مشخص کرده است.

مرکز سلامت هوم کا ارائه‌دهنده انواع خدمات درمانی، مراقبتی و آزمایشگاهی است که تست کرونا در منزل پیروزی تنها یکی از سرویس‌های متنوع پزشکی این مجموعه است. این مرکز در استان‌های تهران و ‌البرز خدمات متنوعی را در منزل متقاضیان عرضه می‌کند.

لازم به ذکر است که مرکز هوم کا با همکاری افراد با‌تجربه و کارآزموده و نیاز‌سنجی جامعه در دریافت خدمات پزشکی اقدام به آماده‌سازی یک بستر مناسب کرده است که سرویس‌های مورد‌نیاز افراد را به آنها برساند.

سخن آخر درباره تست کرونا در منزل پیروزی

همه‌گیری ویروس کرونا موجب ورود اضطراب‌های روانی در میان مردم شده است. این موضوع برای برخی از افراد به جایی رسیده که حتی برای انجام کارهای روزمره و حتی اطمینان از ابتلا به بیماری کرونا حاضر به انجام تست هم نیستند. عدم اقدام برای انجام تست کرونا خود مشکلات دیگری را می‌آفریند.
در وضعیتی که افراد نیازمند انجام آزمایش برای تشخیص عفونت کرونا در بدن خود هستند، بهترین راهکار بهره‌برداری از سرویس تست در منزل است. در همین راستا مجموعه هوم کا انواع خدمات پزشکی، درمانی و مراقبتی را برای مردم استان‌های تهران و البرز فراهم کرده است. متقاضیان این امکان را دارند که بدون پرداخت هزینه‌ای درخواست خود را ثبت کنند یا قبل از ثبت درخواست طی تماس تلفنی از مخارج و شرایط آن آگاه شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *