تست کرونا در منزل شاهین شهر

تست کرونا در منزل شاهین شهر

در آخرین ماه های قرن با پدیده ای شوم با نام ویروس کرونا هستیم. موجود میکروسکوپی که این روزها و البته مدتی است که بلای جان بسیاری از آدم ها در سرتاسر دنیا شده است. روزی نیست که به اخبار رسیده از گوشه گوشه نقاط جهان گوش ندهیم و اخبار غمگین ابتلایش مار زیادی از افراد به این بیماری و بعضا مرگ و میر ناشی از آن را نشنویم.

گفته می شود که این ویروس از طریق شخص آلوده به شخص دیگر انتقال می یابد. ویروسی که هرگز شاید فکرش را هم نمی کردیم که روزی در کشور خودمان این گونه جولان دید. با توجه به این که سرعت انتقال ویروس زیاد است و ممکن است از طریق تماس دستان آلوده به ویروس به صورت، چشمان، گوش و یا دهان و بینی فرد او را گرفتار کند، توصیه می شود که یکی از بهترین راه کارها برای جلوگیری از ابتلا شستن مرتب و صحیح دست ها است.

اما افرادی هم بیشتر از سایرین در معرض خطر ابتلا به بیماری کرونا قرار دارند. افراد دارای بیماری های زمینه ای مانند فشار خون بالا، افرادی که دچار بیماری دیابت هستند و یا سالمندان بیشتر از سایرین در ریسک ابتلا و عوارض شدید در صورت مبتلا شدن به این بیماری هستند. در لینک زیر می توانید آمار روزانه ابتلا و موارد مرگ و میر ناشی از ویروس کرونا را در نقاط مختلف دنیا مشاهده کنید:

https://www.worldometers.info/coronavirus

یکی از اولین کارهایی که می توان در صورت مشاهده علائم اصلی این بیماری که گفته می شود شامل تب، سرفه، و تنگی نفس باشد، انجام داد استفاده برای انجام تست کرونا در منزل شاهین شهر است. انجام این آزمایش در صورت لزوم هم ضرورت دارد و هم با توجه به خدمت پیشنهاد شده دارای مزیت هایی هم است که در ادامه به تفصیل به آنها اشاره خواهیم کرد.

ضرورت تست کرونا در منزل شاهین شهر

شاید با خود فکر کنید که می توان برای انجام آزمایش به آزمایشگاه ها و مراکز درمانی مراجعه کرد. همانند سابق نمونه گیری را انجام داد و بعد نتیجه را دریافت کرد. اما در این روزها که توصیه به خود قرنطینگی حتی برای افراد سالم هم وجود دارد شرایط کمی متفاوت از روال معمول در گذشته است.

با توجه به این که سرعت انتقال ویروس زیاد است و حضور در مراکز پر جمعیت و پر ازدحام ریسک ابتلا به ویروس کرونا را بالا می برد، حدالامکان توصیه می شود تا برای انجام کارهای خود به بیرون از خانه مراجعه نکنیم. چرا که در صورت تماس با فردی آلوده به این ویروس که حتی ممکن است بدون علامت نیز باشد، خود به آن مبتلا شده و ناقل این بیماری به دیگران شویم.

اگر احساس کردید که یکی از علائم بیماری کرونا در خود و خانواده تان مشاهده می شود، انجام تست کرونا در منزل شاهین شهر را به شما توصیه می کنیم. با استفاده از این خدمت نه تنها لازم نیست نگران خارج شدن از منزل و حضور در مراکز پر ریسک مانند حمل و نقل عمومی و درمانگاه ها باشید، بلکه دقت در انجام این آزمایش خیالتان را از هر حیث نسبت به ابتلا و یا عدم ابتلا به این ویروس منحوس راحت می کند.

با انجام این کار شما گامی مهم در جهت حفظ سلامت افراد نزدیک به خود برداشته اید. چرا که زودتر از وجود یا عدم وجود ویروس در بدن خود آگاه شده و اقدامات درمانی و محافظتی لازم را در اسرع وقت انجام می دهید تا از انتشار آن به سایر افراد به موقع جلوگیری کنید.

تست کرونا در منزل شاهین شهر

مزایای تست کرونا در منزل شاهین شهر

پرسشی که ممکن است مطرح شود این است که استفاده از خدمت تست کرونا در منزل شاهین شهر چه مزایا و فوایدی دارد؟ آیا لازم است که تست کرونا در منزل شاهین شهر را سفارش دهیم؟ برای پاسخ به این پرسش فهرستی را آماده کرده ایم که بعد از نگاه انداختن به آن حتما جواب سوال خود را دریافت خواهید کرد.

✔ علاوه بر اینکه لازم نیست برای انجام تست کرونا در منزل شاهین شهر از خانه خود خارج شوید، برخی از هزینه های انجام ازمایش مانند حمل و نقل با این روش صفر می شوند.

✔ دیگر لازم نیست نگران حضور در مناطق پر ریسک و پر جمعیت باشید.

✔ تست کرونا در منزل شاهین شهر دقیق، سریع و راحت است.

✔ هوم کا برای تست کرونا در منزل شاهین شهر دارای تخفیف های مناسب است.

✔ افراد متخصص مراحل انجام تست کرونا در منزل شاهین شهر را بر عهده دارند.

قیمت تست کرونا در منزل شاهین شهر

شاید برخی با توجه به گران بودن انجام آزمایش های درمانی، دغدغه انجام تست کرونا در منزل شاهین شهر را داشته باشند. هوم کا با در نظر گیری تمامی نگرانی های شما متقاضیان عزیز، در جهت رفع هر چه بهتر آنها اقدام به ارائه خدمات انجام تست کرونا در منزل شاهین شهر با بسته های قیمتی مقرون صرفه نموده است.

به عنوان مثال اگر متقاضی دریافت تست پی سی آر ۴۸ ساعته باشید تنها با پرداخت ۴۹۰ هزار تومان می توانید اطمینان حاصل کنید که نتیجه آزمایش کرونا در منزل شاهین شهر دقیق و قابل اطمینان است. به علاوه، در صورت ثبت سفارش انجام تست کرونا در منزل شاهین شهر، از سوی شرکت ها و یا در تعداد بالا و به صورت گروهی، هوم کا تخفیف های متناسب با این نوع سفارش ها را در نظر گرفته است. در جدول زیر می توانید لیست کامل هزینه تست کرونا در منزل شاهین شهر را مشاهده کنید.

انواع تست

توضیحات

بازه قیمتی

تست پی سی آر

۴۸ ساعته

۴۹۰.۰۰۰ تومان

۲۴ ساعته

۵۹۰.۰۰۰ تومان

۱۲ ساعته*

۷۹۰.۰۰۰ تومان

تست خون – آنتی بادی

۲۴ ساعته

۱۹۵.۰۰۰ تومان

پکیج هوم کا

پی سی آر و آنتی بادی

۶۹۵.۰۰۰ تومان

* برای درخواست های ۱۲ ساعته، نمونه گیری تا ساعت ۱۴ انجام می شود.

تست کرونا در منزل شاهین شهر

دقت تست کرونا در منزل شاهین شهر

دقت انجام تست کرونا در منزل شاهین شهر به عوامل مختلفی بستگی دارد. از زمان پیدایش ویروس کرونا تا به امروز مرتبا دانشمندان و پژوهشگرا حوزه سلامت در داخل و خارج از کشور به دنبال یافتن روش هایی دقیق تر و سریعتر و راحت تر هستند. اما باید توجه داشت که انجام هر ازمایشی با خطایی همراه خواهد بود که در صورت رعایت برخی نکات میزان این خطا کاهش یافته و نتیجه آزمایش کرونا در منزل شاهین شهر نیز دقیق خواهد بود. برخی از اقداماتی که بر روی دقت انجام آزمایش کرونا در منزل شاهین شهر تأثیر گذار هستند عبارتند از:

✔ در چه زمانی نمونه گیری انجام می شود؟

✔ آیا همه نکات مربوط به نمونه گیری رعایت می شوند؟

✔ آیا نمونه به شکل صحیح به آزمایشگاه انتقال می یابد؟

✔ دقت وسایل مورد استفاده در تعیین و بررسی نتیجه آزمایش کرونا در منزل شاهین شهر چقدر است؟

✔ آیا کیت های آزمایشگاهی سالم هستند؟

✔آیا فردی که برای نمونه گیری اعزام شده است این کار را به شکل دقیق انجام می دهد؟

لازم به ذکر است که تست کرونا در منزل شاهین شهر علاوه بر اینکه تفاوتی با تست در آزمایشگاه ندارد، نه تنها دقت لازم را در صورت رعایت نکات گفته شده در بالا خواهد داشت، بلکه از بسیاری از دغدغه های متقاضی نیز می کاهد. حضور در مکان های شلوغ، صرف زمان برای رفتن به آزمایشگاه و هزینه حمل و نقل، انتظار در آزمایشگاه در کنار پذیرفتن ریسک حضور در مکان های شلوغ تنها بخشی از نگرانی هایی است که با انجام تست کرونا در منزل شاهین شهر برطرف خواهند شد.

تست کرونا در منزل شاهین شهر با هوم کا

اما چرا هوم کا؟ مجموعه هوم کا مفتخر است که با برخورداری از کادری متخصص و وسایل آزمایشگاهی به روز و پیشرفته، در کنار خدمات با کیفیت و مقرون به صرفه توانسته است تا در جهت کاهش دغدغه های شما عزیزان گامی مهم را بردارد. استفاده از خدمات هوم کا مزیت هایی دارد که سعی شده است تا در ادامه آنها را برای شما بیان کنیم:

✔ کیفیت بالا در انجام تست کرونا در منزل شاهین شهر

✔ هزینه خدمات هوم کا مقرون به صرفه است.

✔ مجموعه هوم کا کیفیت خدمات را قربانی ارزان بودن آن نکرده است.

✔ تمامی اصول بهداشتی و دستورالعمل های مربوطه از سوی نهادهای بهداشتی کاملا رعایت می شوند.

✔ هوم کا به حضور افراد متخصص برای انجام خدمات متعهد است.

✔ مراکز درمانی معتبر در حال همکاری با ما هستند.

✔ سلامتی سفارش دهندگان بسیار بسیار مهم است.

✔ و در نهایت با به کار گیری تست کرونا در منزل شاهین شهر تجربه ای خوب را برایتان خلق خواهد کرد.

تست کرونا در منزل شاهین شهر

تست کرونا در منزل شاهین شهر در یک نگاه

در صورت تمایل به استفاده از خدمت انجام تست کرونا در منزل شاهین شهر می توانید از طریق دکمه ی ثبت رایگان درخواست، سفارش خود را ثبت کنید و متخصصان مجموعه هوم کا در ادامه شما را یاری خواهند کرد. با دکمه ثبت رایگان درخواست یا از طریق درخواست با شماره ۰۲۱۹۱۰۲۵۵۹۵ می توانید سفارش خود را ثبت نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *