تست کرونا در منزل شهر ری

تست کرونا در منزل شهر ری

اگر پای صحبت مادر بزرگ ها و پدر بزرگ ها نشسته باشیم و یا به قصه هایی که از گذشته های بسیار دور برایمان تعریف می کردند خوب گوش داده باشیم، احتمالا اغلب ما به این بخش از حرف هایشان با تعجب و حتی ناباوری گوش می دادیم که در آن زمان شیوع بیماری های خطرناک و کشنده در بین مردم رواج داشته است.

بیماری هایی مانند سل، طاعون، حصبه، کزار و امثال آن که جان بسیاری از افراد را از طریق های مختلف به دلیل مسری بودن ماهیت بیماری در معرض خطر قرار می دادند. خوشبختانه در زمان ما این گونه امراض در بسیاری از موراد ریشه کن شده اند و با کوشش دانشمندان واکسن آنها ساخته شده و در دسترس همگان قرار دارد.

حال بعد از شنیدن این قصه های قدیمی، در زمان خود ما نیز شاهد بروز یک همه گیری عجیب و بسیار خطرناک هستیم که با کمال تعجب موجب بر هم خوردن نظم موجود در زندگیمان شده است. باید هنگام خارج شدن از خانه تمامی دستور العمل های بهداشتی را رعایت کنیم. کاری که شاید در چند سال گذشته انجام آن برای برخی از ما مانند یک شوخی به نظر می رسید. اما با شیوع ویروس کرونا و به اصطلاح پاندمیک شدن آن در سرتاسر جهان، امروزه همه ما با این مسأله در حال تقابل هستیم و چه بخواهیم یا نخواهیم باید تمامی پروتوکل های بهداشتی را مو به مو رعایت کنیم.

ولی ممکن است برای افرادی بروز علائم بیماری که در ادامه این مطلب به آنها اشاره نیز می شود رخ دهد یا ضرورت تست کرونا در منزل شهر ری را در خود یا یکی از اطرافیان احساس کنند. پس برای درک بهتر از اهمیت موضوع با ما همراه باشید.

ضرورت تست کرونا در منزل شهر ری

از جمله راه های انتقال بیماری کرونا حضور در جمع های شلوغ و چند نفره می باشد. مهمانی ها و دورهمی های کوچک یا بزرگ، گرد همی های خانوادگی و حضور در مناطق پر ازدحام مانند مراکز خرید و بازارها می تواند میزان ابتلا به ویروس کرونا را افزایش دهد. بنابر توصیه سازمان جهانی بهداشت باید به جز موارد ضروری و یا مواردی که با هماهنگی قبلی برای دریافت مراقبت های بهداشتی ضروری از خانه نیاز است که خارج شویم، در خانه مانده و خود را تا حد ممکن قرنطینه کنیم.

این موضوع تا حدی اهمیت دارد که به صورت زنده و مداوم تمامی موارد قطعی ابتلا به ویروس کرونا و مرگ و میر ناشی از آن در خبرگزاری ها و سایت های رسمی مانند لینکی که در ادامه آورده شده است، بیان می شود:

https://www.worldometers.info/coronavirus

بنابراین چنانچه علائم بیماری مانند سرفه، عطسه، و یا سختی در تنفس را در خود و یا یکی از اطرفیان خود مشاهده کردید و ضرورت انجام یک ازمایش را با مشورت مراکز درمانی احساس کردید، می توانید از خدمت تست کرونا در منزل شهر ری استفاده کنید. هم اکنون تمامی خدمات مجموعه هوم کا در تهران و کرج ارائه می شوند.

تست کرونا در منزل شهر ری

مزایای تست کرونا در منزل شهر ری

همانطور که پیش تر هم اشاره کردیم یکی از راه های مهم انتقال ویروس از انسان به انسان است که در هنگام وجود فاصله نزدیک با سایر افراد ریسک ابتلا به ویروس کرونا را افزایش می دهیم. فاصله توصیه شده برای ایجاد فاصله اجتماعی با سایرین ۲ متر است که از سوی سازمان جهانی بهداشت معرفی شده است. حال در صورت حضور در جامعه باید این فاصله گذاری اجتماعی را رعایت کنیم.

چنانچه خود و یا اطرافیانمان مشکوک به بیماری کرونا هستیم توصیه می شود در خانه بمانیم تا از ابتلای سایر افراد جامعه با توجه به میزان سرعت انتقال ویروس جلوگیری کنیم. انجام تست کرونا در منزل شهر ری با از بین بردن نیاز به خارج شدن از منزل تا حد زیادی در قطع زنجیره کرونا تأثیر گذار خواهد بود. در ادامه سایر فوایدی که انجام تست کرونا در منزل شهر ری دارد را برایتان فهرست کرده ایم:

✔ هزینه استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی مانند تاکسی، اتوبوس و مترو در این شیوه وجود ندارد.

✔ نگرانی از بابت حضور در مکان های شلوغ بر طرف می شود.

✔ افرادی متخصص و با تجربه در تمامی مراحل انجام تست کرونا در منزل شهر ری کار را انجام می دهند.

✔ تست کرونا در منزل شهر ری وضعیت شما را در مود ابتلا و یا عدم ابتلا به ویروس کرونا روشن می کند.

✔ انجام تست کرونا در منزل شهر ری سریع، راحت و مقرون به صرف است.

خدمات تست کرونا در منزل شهر ری

مجموعه هوم کا در نظر دارد تا با ارسال فردی زبده و با تجربه به منزل شخص سفارش دهنده خدمت، و با انجام نمونه گیری دقیق، خیال شما را از بابت دقت و صحت انجام ازمایش کرونا در منزل شهر ری راحت کند. بدین منظور، روش های مختلفی برای انجام تست کرونا در منزل شهر ری وجود دارد که همراه با لیست قیمت ازمایش کرونا در منزل شهر ری در جدول زیر مشاهده می فرمایید.

نکته ای که توجه شما را به آن جلب می کنیم این است که در صورت ثبت سفارش های گروهی و یا شرکتی می توانید از تخفیف های در نظر گرفته شده برای این دست سفارش ها نیز بهره مند شوید. کوشش همکاران ما در مجموعه هوم کا فراهم آوردن بالاترین کیفیت خدمات در کنار هزینه مقرون به صرفه برای مخاطبان است.

انواع تست

توضیحات

بازه قیمتی

تست پی سی آر

۴۸ ساعته

۴۹۰.۰۰۰ تومان

۲۴ ساعته

۵۹۰.۰۰۰ تومان

۱۲ ساعته*

۷۹۰.۰۰۰ تومان

تست خون – آنتی بادی

۲۴ ساعته

۱۹۵.۰۰۰ تومان

پکیج هوم کا

پی سی آر و آنتی بادی

۶۹۵.۰۰۰ تومان

* برای درخواست های ۱۲ ساعته، نمونه گیری تا ساعت ۱۴ انجام می شود.

تست کرونا در منزل شهر ری

هزینه تست کرونا در منزل شهر ری

در قسمت قبلی راجع به قیمت تست کرونا در منزل شهر ری موارد مورد نظر بیان شد. در این قسمت به تشریح روش های انجام تست کرونا در منزل شهر ری می پردازیم و متناسب با هر شیوه و خدمت تعرفه انجام تست کرونا در منزل شهر ری عنوان می شود.

تست کرونا pcr در منزل شهر ری

هدف از تست کرونا پی سی ار در منزل شهر ری شناسایی قطعات ویروس در بدن فرد مشکوک به بیماری کرونا است بدین صورت که در هنگام سفارش این نوع ازمایش، فرد مجرب و با تجربه نیز با استفاده از یک سواپ پنبه ای برای دریافت نمونه از ته حلق متقاضی خدمت استفاده می کند. نمونه دریافت شده به آزمایشگاه منتقل می شود و با استفاده از دستگاه های به روز و با دقت کامل مورد بررسی قرار می گیرد.

تست کرونا آنتی بادی در منزل شهر ری

آزمایش کرونای آنتی بادی در منزل شهر ری به عنوان تست سرولوژی نیز معروف است. در این ازمایش به دنبال آنتی بادی در بدن می گردیم که بر ضد ویروس کرونا عمل می کند. دقت این روش در مقایسه با آزمایش pcr کمتر بوده و توصیه می شود که از تست پی سی آر به جای آن استفاده شود.

پکیج پیشنهادی هوم کا برای تست کرونا در منزل شهر ری

اگر تریدید دارید که کدام آزمایش تست کرونا در منزل شهر ری را انتخاب کیند، جای هیچ گونه نگرانی نیست. پکیج ویژه هوم کا را به شما پیشنهاد می دهیم. که در این بسته پیشنهادی هر دو آزمایش تست کرونا پی سی آر و تست کرونا آنتی بادی در منزل شهر ری برای شما با قیمت مناسب در نظر گرفته شده است.

پکیج

جزئیات نمونه

هزینه نهایی (تومان)

آنتی بادی

نمونه خون

۱۹۵.۰۰۰

Pcr (۲۴ ساعته)

نمونه از حلق و بینی

۵۹۰.۰۰۰

Pcr (۴۸ ساعته)

نمونه از حلق و بینی

۴۹۰.۰۰۰

پکیج ویژه هوم کا

پی سی آر و آنتی بادی

۶۹۵.۰۰۰

تست کرونا در منزل شهر ری

تست کرونا در منزل شهر ری با هوم کا

اگر به شما توصیه می کنیم که برای انجام تست کرونا در منزل شهر ری به مجموعه هوم کا مراجعه کنید تنها به علت یک دلیل نیست! بلکه دلایل زیر موجب می شود تا این خدمت را به شما پیشنهاد کنیم تا شما نیز در صورت رضایت آن را به سایرین معرفی کنید و در داشتن جامعه ای سالم همدیگر را یاری کنیم. مزایای انجام تست کرونا در منزل شهر ری بدین شرح است:

✔ یکی از ملاک های برجسته در ارائه خدمات پزشکی اهمیت دادن به موضوع سلامتی مخاطبین دریافت خدمت درمانی است. هوم کا مفتخر است که این موضوع را در اولویت کاری خود قرار داده و به آن اهمیت فوق العاده زیادی می دهد.

✔ برای همین است که هوم کا کیفیت در خدمات را سر لوحه کار خود قرار داده است.

✔ کیفیت در کنار قیمت کمتر تست کرونا در منزل شهر ری موجب کاهش دغدغه متقاضیان است.

✔ اما این تنها ارزان بودن خدمت نیست که برای ما مهم بوده است، بلکه همواره کیفیت بالای خدمات برای ما از اهمیت بالاتری برخوردار است.

✔ رعایت تمامی دستورالعمل های بهداشتی چیزی است که به آن بها می دهیم.

✔ همکاری با خدمات درمانی معتبر موجب اطمینان از درستی و صحت خدمات ما است.

✔ به کار گیری متخصصان با تجربه و خبره که با وسواس ویژه ای در مجموعه هوم کا پذیرفته شده اند از دغدغه شما عزیزان می کاهد.

✔ و در نهایت هوم کا سعی دارد تا تست کرونا در منزل شهر ری را برای شما راحت، سریع و موجب رضایت خاطر شما قرار دهد.

تست کرونا در منزل شهر ری در یک نگاه

اگر خواندن این مطلب برایتان مفید بود مطلب مشابه با عنوان ” تست کرونا در منزل” را که به شکل کامل به انجام این آزمایش و جزییات آن می پردازد مطالعه کنید. همچنین در صورت استفاده از دکمه ثبت رایگان و یا تماس با شماره ۰۲۱۹۱۰۲۵۵۹۵ می توانید نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *