تست کرونا در منزل شهریار

حدود یک سال است که بیماری همه گیری، تمام دنیا را تحت تاثیر خود قرار داده است. ویروسی که به راحتی انتقال پیدا می کند و ظرف مدت کوتاهی، تمام کشورهای جهان را درگیر خود کرده است. ویروس کرونا از چین شروع به انتشار نمود و تاکنون می توان گفت مقررات تمام کشورهای دنیا را دستخوش تغییرات بسیاری نموده است.  در این مدت کمتر از یک سال که از وجود این ویروس می گذرد، مردم بسیاری در سراسر دنیا این بیماری را تجربه کرده و تعداد بسیاری از افراد به دلیل همین بیماری جان خود را از دست داده اند. مانند تمام اپیدمی های دیگر که در طول تاریخ گریبان گیر بشر شده اند، علم و دانش و متخصصان و دانشمندان سراسر دنیا به مبارزه با این بیماری پرداخته و تاکنون پیشرفت های شگرفی در این راه تجربه کرده اند. اما همچنان بیماری کرونا درمان مشخصی ندارد و واکسنی که تولید شده در هاله ای از ابهام قرار دارد.
در این بین مانند ظهور تمام بیماری های دیگری که انسان در طول تاریخ آن ها را تجربه کرده است، علوم آزمایشگاهی و تکنولوژی روز، این بار بسیار سریع تر راهی برای شناسایی افراد مبتلا یا بیمار پیدا کرده است و بر اساس دستورالعمل های موجود، افراد مشکوک به ابتلا می بایست تست دهند تا در صورت مثبت اعلام شدن تست کرونا در شهریار، خود را قرنطینه کنند.
این آزمایشات به سبد خدمات برخی از مجموعه های خدمات درمانی و مراقبتی اضافه شدند. با استفاده از این روش هر کدام از افرادی که متقاضی دریافت خدمات تست کرونا در منزل شهریار باشند، می توانند بدون حضور در آزمایشگاه که از جمله مراکز پر تجمع و خطرناک محسوب می شوند، نمونه مورد نیاز را بدهند و در مدت کوتاهی پاسخ آزمایش را بدون مراجعه به آزمایشگاه دریافت نمایند.
یکی از مجموعه هایی که مدت طولانی ای است که خدمات تست کرونا در منزل شهریار را به متقاضیان محترم ارائه می دهد، مجموعه خدمات درمانی و مراقبتی هوم کا می باشد. این مجموعه با تکیه بر یاری و همراهی و بهره گرفتن از تخصص پرستاران مجموعه خود، پزشکان، کارشناسان و سایر پرسنل درمانی و مراقبتی، خدمات خود را با بالاترین میزان دقت و کیفیت در اختیار متقاضیان گرامی قرار می دهد. مجموعه هوم کا علاوه بر تهران و کرج، خدمات خود را در شهرهای مختلف استان های تهران و البرز نیز ارائه می دهد. تست کرونا در منزل شهریار زیر مجموعه ای از خدمات آزمایش در منزل می باشد.

تست کرونا در منزل شهریار

انواع تست کرونا در منزل شهریار

آزمایشات تست کرونا در منزل شهریار با توجه به هدفی که از انجام آزمایش انتظار می رود، به روش های متفاوتی انجام می شوند. در حالت کلی دو نوع تست برای کرونا تشخیص داده شده اند و در آزمایشگاه های شهرهای مختلف نیز انجام می گیرند. در ادامه با این تست ها و روش انجام آن ها آشنا خواهیم شد.

تست کرونا در منزل شهریار به روش آنتی بادی

یکی از این روش ها تست آنتی بادی است که در این نوع از تست کرونا در منزل شهریار، نمونه آزمایش را برای پیدا کردن آنتی بادی های ساخته شده علیه ویروس کرونا توسط بدن بررسی می شود. آنتی بادی عامل مبارزه با ویروس کرونا است که اگر ساخته شده باشد، در خون می ماند و در آزمایش مشخص می شود. این آزمایش برای غربالگری مناسب نیست.

تست کرونا در منزل شهریار به روش پی سی آر

نام تست بعدی که برای تشخیص ویروس کرونا از آن استفاده می شود، پی سی آر است. در این روش متخصصین آزمایشگاه به دنبال ژنوم خود ویروس در نمونه آزمایش خواهند بود. نمونه گیری برای تست پی سی آر، نمونه بزاق یا مخاط ته بینی فرد آزمایش دهنده خواهد بود. در آزمایش پی سی آر نیز راحت ترین و در دسترس ترین مسیر و جای تجمع ویروس، ته حلق و بینی هستند. تست پی سی آر تنها روش مناسب برای انجام غربالگری می باشد.
مجموعه خدمات درمانی و مراقبتی هوم کا بر اساس تقاضای فرد نیازمند به تست کرونا در منزل شهریار یا نسخه پزشک، توانایی ارائه با کیفیت تست کرونا به هر دو روش را دارد.

مراحل انجام تست کرونا در منزل شهریار

شاید برخی تا کنون با خدمات آزمایش در منزل که از سوی مجموعه های ارائه کننده خدمات درمان در منزل ارائه می شود و به طور مشخص تست کرونا در منزل شهریار آشنا نبوده اند. به همین دلیل نیاز است تا مراحل استفاده و بهره گیری از خدمات تست کرونا در منزل شهریار را با یکدیگر بررسی کنیم. مراحل دریافت خدمات و انجام تست کرونا در منزل شهریار با تماس با مجموعه هوم کا آغاز می شود. تماس با این مجموعهسبب می شود تا فرد متقاضی نیاز خود را با کارشناسان مجموعه هوم کا در میان بگذارد و راهنمایی های لازم را از سوی کارشناسان دریافت نماید. راهنمایی ها در راستای افزایش کیفیت خدمات صورت می پذیرد. پس از آن، پرستار متخصص برای دریافت نمونه از فرد متقاضی به محل حضور او فرستاده می شود. نمونه گیری بر اساس نوع آزمایش متفاوت است. متخصصی که برای انجام نمونه گیری مراجعه می کند، با دستورالعمل ها و جزئیات نمونه گیری آشنایی کامل دارد و این موضوع سبب افزایش دقت در تست کرونا در منزل شهریار می شود. نمونه آزمایش گرفته شده از فرد متقاضی به آزمایشگاه های تخصصی ویروس شناسی طرف قرارداد با مجموعه هوم کا انتقال داده می شود و پس از انجام مراحل کار بر روی نمونه توسط متخصصان آزمایشگاه، پاسخ تست کرونا در منزل شهریار برای فرد متقاضی این خدمات ارسال می شود.

تست کرونا در منزل شهریار

هزینه تست کرونا در منزل شهریار

بدون شک یکی از مهمترین پارامترهایی که قبل از دریافت خدمات در ذهن هر کسی پیش می آید و بر انتخاب خدمت توسط او نقش کلیدی دارد، هزینه خدمات تست کرونا در منزل شهریار است. ممکن است افراد این فکررا داشته باشند که هزینه انجام تست کرونا در منزل شهریار خیلی بالاتر از انجام آن در آزمایشگاه است. اما تست کرونا درمنزل شهریار مزایایی دارد که حضور در آزمایشگاه مانع بهره بردن افراد از این مزایا می شود. یکی از این مزایا عدم حضور افراد در محیط پر رفت و آمد و آلوده کرونا است و دیگری را می توان صرفه جویی در وقت و عدم معطلی برای رسیدن نوبت دانست.
مجموعه خدمات درمانی و مراقبتی هوم کا تمام خدمات خود را مطابق با قیمت عنوان شده از سوی وزارت بهداشت به عنوان متولی امر قیمت گذاری ارائه می دهد تا افراد با سطح مالی پایین و متوسط نیز بتوانند از این خدمات استفاده نمایند. مجموعه هوم کا قیمت خدمات خود را متعادل نموده است تا در همه گیر کردن استفاده از خدمات درمان در منزل برای تمام اقشار مختلف جامعه نقش مهمی ایفا کرده باشد.

اهمیت انجام تست کرونا در منزل شهریار

همان گونه که می دانیم، تعداد کمی از افرادی که ویروس کرونا به آن ها انتقال می یابد، بیمار می شوند و بیشتر افراد مبتلا، علائمی از این بیماری مانند تب، سرفه یا ضعف عضلانی را تجربه نخواهند کرد. علاوه بر این، علائم این بیماری برای تمام مبتلایان یکسان نیست. علاوه بر این داشتن علائم نیز به معنای ابتلا به کرونا نیست.
تصور کنید فردی با داشتن علائم مذکور احساس می کند که به ویروس کرونا مبتلا شده است. اما در واقع وجود علائم بالینی به معنی ابتلا به ویروس نیست و با همین تصور اشتباه ابتلا به بیماری، به آزمایشگاه مراجعه می کند که آزمایش دهد و از سلامت خود اطمینان حاصل کند. آزمایشگاه به صورت معمول بسیار شلوغ است و بیماران زیادی به این مراکز مراجعه می کنند تا آزمایشات خود را انجام دهند. این موضوع سبب آلودگی این اماکن می باشد و ممکن است فردی که تصور می کرد کرونا داشته و برای انجام تست کرونا به آزمایشگاه مراجعه نموده است، این بار واقعا آلوده شود.
درحالی که با استفاده از خدمات تست کرونا در منزل شهریار، فرد متقاضی انجام آزمایش کرونا بدون خروج از خانه و در محل حضور خود، نمونه مورد نیاز را می دهد و نتیجه آزمایش را در اسرع وقت دریافت خواهد کرد. تست کرونا در منزل شهریار از حضور افراد در مراکز پر تجمع آزمایشگاه جلوگیری می نماید.

تست کرونا در منزل شهریار

استفاده از خدمات تست کرونا در منزل شهریار با مجموعه هوم کا

مجموعه هوم کا در ادامه ارائه خدمات خود در تهران و کرج، این بار خدمات خود را به شهریار آورده است. برای استفاده از خدمات تست کرونا در منزل شهریار با مجموعه هوم کا، تماس با شماره تلفن ۹۱۰۲۵۵۹۵-۰۲۱ اولین مسیر دستیابی به این خدمات می باشد. کارشناسان مجموعه هوم کا بر اساس نیاز شما، راهنمایی های لازم را می کنند و مشاوره رایگان را در اختیار شما و در راستای افزایش دقت تست، قرار می دهند.
روش دیگر، ورود به سایت www.homeca.ir است. با وارد شدن به سایت، مسیر درخواست خدمات را خواهید یافت و با انتخاب آن، وارد بخش درخواست اینترنتی می شوید. پس از تکمیل اطلاعات و ثبت نهایی درخواست، کارشناسان مجموعه هوم کا با شما تماس خواهند گرفت و هماهنگی های نهایی را انجام خواهند داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *