تست کرونا در منزل تهرانپارس

تست کرونا در منزل تهرانپارس

این روز ها که کرونا تیتر اول روزنامه ها و اخبار شده است، می توان آن را به یکی از ناگوار ترین و منحوس ترین اتفاقات دهه اخیر در جهان به حساب آورد. در این میان، همه به دنبال راهی برای مصون ماندن از این ویروس می گردند. چه راه های بی شماری که روزانه از سمت پزشکان و درمانگران مختلف توصیه می شود. اما تنها و قطعی ترین راه برای در امان ماندن از شر این ویروس پیشگیری از ابتلا به آن است. ماسک زدن، ضد عفونی و استریل کردن محیط و اشیاء، حفظ فاصله اجتماعی، تقویت کردن سیستم ایمنی بدن و … همه مواردی هستند که باید همواره به آن ها توجه داشته باشیم تا بتوانیم از سلامتی خود، خانواده و افراد جامعه مان محافظت کنیم. حالا اگر علائمی مشابه بیماری کرونا را در خود و یا اطرافیانتان مشاهده کردید چه کاری باید انجام دهید؟ آیا می توانید با مراجعه به بیمارستان ها و درمانگاه ها و دادن تست کرونا از وضعیت جسمانی خود با خبر شوید؟ این روزها محیط تمامی مراکز درمانی از جمله بیمارستان های دولتی و خصوصی آلوده به ویروس هستند، بنابراین مراجعه به آن ها کاری غیر منطقی و خطرناک می باشد. به همین خاطر انجام تست کرونا در منزل تهرانپارس خود به عنوان بهترین و مطمئن ترین راه پیشنهاد می شود.

مجموعه هوم کا خدماتی را ارائه می کند تا شما عزیزان را به مراجعه به بیمارستان و درمانگاه در این روز های کرونایی بی نیاز کند. انجام تست کرونا در منزل تهرانپارس یکی از این خدماتی است که کمک می کند تا افراد از وضع سلامت جسمانی خود و اطرافیانشان اطمینان حاصل کنند. اگر ساکن منطقه تهرانپارس تهران هستید، به خواندن ادامه دهید تا با هزینه، شرایط و مزایای تست کرونا در منزل تهرانپارس آشنا شوید.

ضرورت انجام تست کرونا در منزل تهرانپارس

✔ در طی این چند ماه چقدر از داروهای مختلف شیمیایی و گیاهی برای تقویت سیستم ایمنی خود استفاده کرده اید؟

✔ تا به حال به این فکر کرده اید که این دارو ها می توانند درمان قطعی برای کرونا باشند؟

✔ آیا با مشاهده علائم کرونا نیز می توانید از این دارو ها استفاده کنید؟

شکی نیست که استفاده از برخی از این دارو ها سیستم ایمنی بدن شما را قویتر می کند. اما همان طور که احتمالا می دانید تا کنون هیچ درمان قطعی برای بهبود بیماران کرونایی کشف نشده است. به همین جهت مطمئن ترین و موثر ترین راه در حال حاضر پیشگیری از ابتلا به بیماری است. به همین خاطر است که تیم هوم کا توصیه می کند تا با انجام تست کرونا در خانه تهرانپارس خود، ریسک بیرون رفتن و در هوای آلوده به کرونا تنفس کردن را نپذیرید. پس با احتساب این که شما در منطقه تهرانپارس تهران ساکن هستید، پیشنهاد ما انجام تست کرونا در منزل تهرانپارس می باشد.

تست کرونا در منزل تهرانپارس

مزایای تست کرونا در منزل تهرانپارس

با دانستن ضرورت و اهمیت انجام تست کرونا در منزل تهرانپارس، حالا نگاهی به مزایای آن داشته باشید تا در گرفتن تصمیم خود قاطعانه تر عمل کنید:

✔ می توانید در خانه تهران پارس خود بمانید و دیگر نگران قرار گرفتن در معرض هوای آلوده به کرونا و تنفس افراد ناقل نباشید.

✔ از طرفی دیگر در صورت ناقل بودن شما، ویروس را به دیگر افراد جامعه منتقل نمی کنید.

✔ مجبور به پرداخت هزینه های رفت و آمد مانند کرایه تاکسی، اسنپ و یا پول بنزین که این روز ها بسیار گران است نمی شوید.

✔ انجام تست کرونا در منزل تهرانپارس به راحتی و در کمترین زمان ممکن انجام می شود و شما در هر چه زودتر از وضعیت جسمانی خود آگاه می شوید.

انواع تست کرونا در منزل تهرانپارس

خدمات تست کرونا در منزل تهرانپارس در مجموعه هوم کا شامل سه نوع تست پی سی آر، آنتی بادی و پکیج ویژه هوم کا می شود. قیمت هر یک از این تست ها با توجه به نوع تستی که سفارش می دهید و تعداد آن، مشخص می شود. در ادامه نحوه انجام هر تست و مقدار هزینه های مربوط به آن ها را برایتان شرح داده‌ایم.

هزینه تست کرونا در منزل تهرانپارس

با توجه به نوسانات قیمت در بازار و افزایش سرسام آور تورم، تهیه بسیاری از اجناس و کالا ها تقریبا غیر ممکن است. خدمات درمانی و کالا های دارویی نیز به همین ترتیب برای بسیاری از افراد جامعه دست نیافتنی اند و آن ها را دچار مشکلات جدی ساخته است. به همین خاطر مجموعه هوم کا با ارائه این خدمات قیمتی بسیار پایین و مناسب از متقاضیان دریافت می کند تا همگان بتوانند از آن بهره مند شوند. کمک به سلامتی شما و ریشه کن کردن ویروس کرونا در ایران دغدغه اصلی این مجموعه می باشد و امید است تا با انجام تست کرونا در منزل تهرانپارس از شر ویروس کرونا در امان باشید. هوم کا، همچنین، تخفیفات ویژه ای را برای مخاطبان خود در نظر گرفته است. اگر تعداد سفارشات شما بالا باشد، مانند سفارشات شرکتی، از این تخفیف ها بهره مند می شوید. در جدول زیر هزینه های هر تست برایتان مشخص شده است. همان طور که مشاهده می کنید هزینه هر تست با توجه به نوع آن متفاوت است.

انواع تست

توضیحات

بازه قیمتی

تست پی سی آر

۴۸ ساعته

۴۹۰.۰۰۰ تومان

۲۴ ساعته

۵۹۰.۰۰۰ تومان

۱۲ ساعته*

۷۹۰.۰۰۰ تومان

تست خون – آنتی بادی

۲۴ ساعته

۱۹۵.۰۰۰ تومان

پکیج هوم کا

پی سی آر و آنتی بادی

۶۹۵.۰۰۰ تومان

* برای درخواست های ۱۲ ساعته، نمونه گیری تا ساعت ۱۴ انجام می شود.

تست کرونا در منزل تهرانپارس

تست کرونا PCR در منزل تهرانپارس

نمونه برداری از حلق و بینی را به منظور یافتن ویروس در آن را تست پی سی آر می گویند. PCR که مخفف عبارتPolymerase Chain Reaction است توسط تیم هوم کا در منزل تهرانپارس برای شما عزیزان با کمترین قیمت انجام می شود. با نمونه برداری از ته حلق شما با کمک یک سواپ پنبه ای این تست انجام شده و نمونه به آزمایشگاه منتقل می شود. در آنجا بررسی های لازم انجام شده و متخصصان زبده ما پس از یک مدت زمان معین نتیجه نهایی را به شما اعلام می کنند. متخصصان ما در کار خود نهایت دقت و توجه را دارند تا در تعیین نتیجه تست هیچگونه خطا و اشتباهی بروز ندهد.

تست کرونا آنتی بادی در منزل تهرانپارس

اگر بدن شما دارای آنتی بادی کرونا باشد، پس احتمال می رود که خود ویروس نیز در بدن وجود داشته باشد. با انجام تست کرونا آنتی بادی در منزل تهرانپارس و بررسی بدن از لحاظ وجود این آنتی بادی متخصصان ما می توانند به ناقل بودن و یا مبتلا بودن شما پی ببرند. این نوع تست که به سرولوژی نیست معروف است، دقت کمتری نسبت به تست پی سی آر دارد.

پکیج ویژه هوم کا برای تست کرونا در منزل تهرانپارس

به انجام هر دو تست پی سی آر و آنتی بادی کرونا احتیاج دارید اما توان پرداخت هر کدام را به صورت جداگانه ندارید؟

ما به شما پکیج ویژه هوم کا را پیشنهاد می کنیم! این پکیج ویژه شامل دو نوع تست پی سی آر و آنتی بادی می باشد و شما با پرداخت هزینه بسیار کمتر می توانید از هر دوی آن ها بهره مند شوید تا هم از سلامتی خود و خانواده تان به طور تمام و کمال اطمینان حاصل کنید و هم در هزینه آن صرفه جویی کنید.

نزدیک ترین مکان برای تست کرونا در منزل تهرانپارس

اگر ساکن منطقه تهرانپارس تهران هستید، کافی است فقط با مجموعه هوم کا تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید. سپس بقیه کار را به اعضای تیم هوم کا بسپارید تا در کمترین زمان ممکن تیم ما به منزل تهرانپارس شما بیایند و اقدامات لازم را انجام دهند. ما تمام تلاش خود را می کنیم تا هزینه های رفت و آمد و ریسک مراجعه به محیط آلوده به کرونای بیمارستان ها و درمانگاه ها را از شما سلب کنیم.

تست کرونا در منزل تهرانپارس

تست کرونا در منزل تهرانپارس با هوم کا

راستی چه چیزی باعث تمای هوم کا از دیگر مجموعه ها می شود؟

اصلا چرا بهتر است هوم کا را برای انجام تست کرونا در منزل تهرانپارس خود انتخاب کنید؟

✔ اصلی ترین هدف هوم کا کمک به حفظ سلامتی و یاری هم وطنانمان در پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا می باشد.

✔ هوم کا با استخدام متخصصان زبده و حرفه ای تلاش می کند تا بهترین خدمات با کیفیتی به مردم ارائه دهد.

✔ تمام اصول و پروتکل های بهداشتی رعایت می شود و نیازی نیست متقاضیان از این بابت نگرانی داشته باشند.

✔ خدمات آن دارای قیمت بسیار مناسب است تا همگان بتوانند از آن استفاده کنند.

✔ همکاری هوم کا با مراکز درمانی معتبر و تائید شدن از سوی آن ها مهر تضمینی است برای کیفیت بالای خدمات.

✔ رسیدگی به خواسته و نیاز های متقاضیان یک اصل مهم برای هوم کا می باشد.

✔ متخصصان هوم کا سرعت عمل بسیار بالایی در پاسخ گویی، مراجعه به منزل تهرانپارس شما، انجام تست خواسته شده و در نهایت اعلام نتیجه تست دارند. بنابراین شما در کمترین زمان ممکن از وضعیت خود و خانواده تان آگاهی پیدا می کنید.

تست کرونا در منزل تهرانپارس در یک نگاه

در این مقاله به طور کامل توضیح دادیم که:

✔ چرا انجام تست کرونا در منزل تهرانپارس ضروری است.

✔ حفظ فاصله اجتماعی، صرفه جویی در هزینه و دریافت خدمات سریع از هوم کا چطور شما را از شر این ویروس در امان نگه می دارد.

✔ امتیازات و مزایا هوم کا چه هستند و چرا بهتر است هوم کا را برای انجام تست کرونا در منزل تهرانپارس انتخاب کنیم.

تیم هوم کا در تلاش است تا با ارائه خدمات مورد نیاز شما عزیزان و دریافت مبالغ بسیار پایین حسن نیت و احساس وظیفه شناسی خود را در قبال مردم ایران ثابت کند. جلب رضایت بسیاری از متقاضیان مان مایه افتخار ماست و تلاش می کنیم که در حفظ این رضایت کوشا باشیم. کافی است همین حالا با ما تماس بگیرید تا اعضای تیم در کمتر از ۲۴ ساعت به شما پاسخ دهند. با کلیک بر گزینه ثبت درخواست رایگان، سفارش مورد نظرتان را برای ما ثبت کنید. همچنین، اگر این مقاله برای شما مفید واقع شد، خوشحال می شویم تا شما نیز با منتشر کردن و ارسال کردن این مقاله برای دوستان و آشنایانتان در ریشه کن کردن این پاندمی نقش مهمی را ایفا کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *