تست کرونا سربازی

تست کرونا در منزل ورامین

کمتر از یک سال از حضور ویروسی به نام Covide-۱۹ در بین انسان ها می گذرد. ویروسی که سبب بروز بیماری کرونا در انسان می شود و تا کنون درمان مشخص و ثابتی نداشته است. بر اساس یافته های سازمان جهانی بهداشت و تحقیقاتی که در کشورهای مختلف انجام شده است، بهترین و تاثیرگذارترین راه عدم ابتلا به این ویروس، فاصله گذاری های اجتماعی و استفاده از ماسک های بهداشتی می باشد. به همین سبب، بسیاری از رویدادهای جهانی که شامل گردهمایی افراد در یک مکان خاص می شد، به حالت تعلیق درآمدند.
تاکنون افراد بسیاری در سراسر دنیا به این ویروس مبتلا شده اند و به دلیل عدم دسترسی درمان در بسیاری از کشورهای جهان سوم، درصد قابل توجهی نیز جان خود را از دست داده اند. به نظر می رسد اگر تعطیلی ها و لغو گردهمایی ها سبک شمرده شوند، شاهد افزایش میزان مبتلایان و در نتیجه تعداد افرادی که جان خود را از دست می دهند، باشیم.
علائم اصلی این بیماری را می توان سر درد، تب بالا و ضعف عضلانی مفرط دانست. البته این موارد تنها علائم کرونا نیستند و به ظاهر این ویروس در بدن هر فردی خود را به گونه ای خاص و با علائمی متفاوت نمایان می کند. موضوعی که از ابتدای حضور این ویروس بر سر زبان ها واقع شد، نحوه شناسایی افراد مبتلا بود. چرا که محققان ثابت کردند داشتن علائم، به معنی ابتلا به ویروس کرونا نیست. علاوه بر این، بسیاری از افرادی که به این ویروس مبتلا می شوند، علائم خاصی را تجربه نمی کنند. به همین دلیل، تنها راه تخیص افراد مبتلا، تست کرونا است که می تواند در آزمایشگاه یا با استفاده از خدمات تست کرونا در منزل ورامین انجام شود.
مجموعه خدمات درمانی و مراقبتی هوم کا این افتخار را دارد تا در زمره مجموعه های ارائه کننده تست کرونا در منزل ورامین قرار داشته باشد. این مجموعه به کمک و با همراهی پرستاران و متخصصان کار آزموده خود، خدمات آزمایش در منزل که تست کرونا در منزل ورامین زیرمجموعه ای از آن است را تقدیم متقاضیان گرامی خواهد کرد.

تست کرونا در منزل ورامین

چرا تست کرونا در منزل ورامین

همان گونه که همه ما در اخبار و شبکه های مجازی شاهد بوده ایم، تنها راه مقابله جدی با ابتلا به ویروس کرونا، حضور در خانه و بیرون نرفتن از منزل برای انجام کارهای غیر ضروری می باشد. فردی که علائمی از ابتلا به کرونا را دارد، در حالت عادی می بایست به آزمایشگاه مراجعه نماید و آزمایش دهد تا نتیجه آن، وضعیت ابتلای این فرد را مشخص نماید.
شاید در ذهنتان این سوال ایجاد شده باشد که آیا انجام آزمایش کار غیر ضروری ای است؟ در پاسخ باید گفت که نه! اما راهی بسیار مناسب تر از حضور در آزمایشگاه نیز وجود دارد و آن هم انجام تست کرونا در منزل ورامین است. با این کار دیگر نیازی نیست افراد تا آزمایشگاه بروند و در محیط پر رفت و آمد آزمایشگاه قرار گیرند. بدون شک مراکز آزمایشگاهی در شرایط کنونی نیز پر رفت و آمد محسوب می شوند. چرا که برخی از آزمایشات تنها در آزمایشگاه قابل انجام می باشند. اما تست کرونا در منزل ورامین نیز قابل انجام می باشد.

اهمیت تست کرونا در منزل ورامین

در مورد اهمیت مشخص شدن وضعیت ابتلای افرادی که دارای علائم، به صورت خفیف یا شدید، هستند هیچ شکی نیست. می دانیم که سرایت ویروس کرونا از فرد به فردی دیگر بسیار ساده است. افرادی که علائم را سبک می شمارند، نه تنها سبب ابتلای سایر افراد به این ویروس می شوند، بلکه ممکن است دوره طلایی برای آغاز درمان را نیز از دست بدهند. به این مفهموم که آغاز درمان در زمان مناسب، می تواند مانع بروز علائم شدید و پیشروی غیر قابل درمان ویروس در بدن فرد مبتلا شود.
اهمیت تست کرونا در منزل ورامین با توجه به موضوعات عنوان شده، بسیار بالاست و افراد دارای علائم یا بدون علامت که در مکان های شلوغ حضور یافته اند، می بایست هر چه سریعتر مورد آزمایش قرار گیرند تا در صورت ابتلا به ویروس کرونا، هر چه سریعتر وارد قرنطینه شوند و از انتقال ویروس به سایرین جلوگیری نمایند.
مجموعه هوم کا با درک مناسب از این موضوع و اهمیت تست کرونا در منزل، اقدام به ارائه این خدمت مهم برای تمام افردا نیازمند نموده است تا به نوبه خود گامی موثر برای جلوگیری از خروج افراد از منزل و در نتیجه آن قطع بخشی از چرخه انتقال ویروس کرونا شود.

تست کرونا در منزل ورامین به روش پی سی آر

روش پی سی آر که از آن به عنوان روش مولکولی نیز یاد مب شود، یکی از روش هایی است که برای انجام تست کرونا در منزل و پس از انتفال نمونه گرفته شده از فرد متقاضی به آزمایشگاه انجام می شود. نمونه مناسب برای این روش از مایعات ته حلق یا مخاط انتهای بینی گرفته می شود. در این روش متخصصان ژنوم ویروس را در در نمونه جست و جو می کنند و در صورت یافت شدن آن، پاسخ آزمایش مثبت خواهد بود.

تست کرونا در منزل به روش آنتی بادی

بر خلاف روش پی سی آر، در این روش به شناسایی ژنوم ویروس پرداخته نمی شود. بلکه متخصصان آزمایشگاه به دنبال آنتی بادی ساخته شده در بدن در پی ورود ویروس کرونا خواهند بود. آنتی بادی ها در صورت وجود شناسایی شده و به این معناست که فرد در دوره ای بین سه تا چهار هفته پیش از انجام آزمایش، به ویروس کرونا مبتلا شده است.

تست کرونا در منزل ورامین

دقت تست کرونا در منزل ورامین

بدون شک یکی از مهمترین معیارهای انتخاب هر خدمت آزمایشگاهی ای، دقت آن است. عواملی که بر دقت یک آزمایش تاثیر گذارند، از ابتدای انجام آزمایش یعنی نمونه گیری در منزل تا انجام عملیات تخصصی آزمایشگاهی در آزمایشگاه، وجود دارند. اگر بخواهیم به صورت موردی نمونه گیری در آزمایشگاه و نمونه گیری در منزل را با یکدیگر مقایسه کنیم، نمونه گیری در منزل به دلیل وجود شرایط پایا در منزل نسبت به آزمایشگاه شلوغ و پر هیاهو، از دقت بالاتری برخوردار است. پرستار نمونه گیر مجموعه هوم کا با نکات و دستورالعمل های انجام دقیق نمونه گیری آشنایی کامل دارند. اگر از خدمات تست کرونا در منزل مجموعه هوم کا استفاده کنید، نمونه گرفته شده به آزمایشگاه های معتبر ویروس شناسی در سطح استان تهران و البرز ارجاع داده می شود. به همین سبب، این مرحله از آزمایش نیز در سطح بالایی از کیفیت و دقت انجام می شود.
مجموعه هوم کا حساسی بالایی در دقت و کیفیت خدمات دارد و به همین سبب، اقدام به قرارداد با آزمایشگاه های تخصصی ویروس شناسی نموده است.

هزینه تست کرونا در منزل ورامین

به جز دقت، هزینه تست کرونا در منزل ورامین نیز یکی دیگر از فاکتورهایی می باشد که برای افراد در انتخاب خدمت، بسیار تاثیرگذار است. عوامل زیادی می تواند بر هزینه تست کرونا در منزل ورامین تاثیرگذار باشند که مهمترین آن ها نوع تست و تجهیزات و مواد مورد استفاده در انجام تست هستند.
مجموعه هوم کا با توجه به هدف غایی خود که امکان بهره مندی افراد متوسط جامعه از خدمات گوناگون درمان در منزل به خصوص تست کرونا در منزل ورامین در شرایط کنونی شیوع بیماری می باشد، کلیه خدمات خود را بر اساس قیمت های اعلام شده از متولیان امر تعیین نموده اند تا افراد در شرایط مالی متوسط نیز توانایی استفاده از این خدمات را داشته باشند.

مراحل بهره گیری از خدمات تست کرونا در منزل ورامین

برای مشخص شدن هرچه بیشتر و بهتر فرآیند تست کرونا در منزل ورامین، پروتکل ارائه این خدمات از سوی مجموعه هوم کا را با یکدیگر مرور خواهیم کرد. پس از ثبت درخواست خدمات که در ادامه به آن اشاره خواهیم نمود، پرستار نمونه گیر برای دریافت نمونه از فرد درخواست دهنده، به محل حضور او مراجعه می نماید. پرستار نمونه را به یکی از آزمایشگاه های طرف قرارداد با مجموعه هوم کا می برد. پس از آن و در پی انجام مراحل آزمایشگاهی و در اسرع وقت، پاسخ تست کرونا در منزل برای فرد متقاضی ارسال خواهد شد.
مجموعه هوم کا برای نظارت بر کیفیت خدمات ارائه شده، تمام مراحل ارائه خدمات را رصد خواهد کرد.

تست کرونا در منزل ورامین

تست کرونا در منزل ورامین را با مجموعه هوم کا تجربه کنید

خدمات تست کرونا در منزل مجموعه هوم کا از دقت بالایی برخوردار بوده و ایمنی بسیار بالاتری نسبت به حضور در آزمایشگاه های پر خطر دارد. برای استفاده از تست کرونا در منزل با مجموعه هوم کا می توانید با شماره تلفن ۹۱۰۲۵۵۹۵-۰۲۱ تماس بگیرید. با این کار، کارشناسان مجموعه با شما صحبت خواهند کرد و مشاوره رایگان در اختیارتان قرار خواهند داد. این مشاوره در راستای ارائه خدمات راحت و مطمئن انجام می گیرد.
روش بعدی که با استفاده از آن می توان درخواست خدمات تست کرونا در منزل .رامین را ثبت کرد، ورود به سایت www.homeca.ir می باشد. پس از ورود و تکمیل برخی از اطلاعات مورد نیاز، درخواست خود را ثبت می کنید و کارشناسان مجموعه هوم کا برای انجام هماهنگی های نهایی با شما تماس خواهند گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *