امروزیکشنبه , ۹ آذر ۱۳۹۹
تست کرونا در منزل غرب تهران

تست کرونا در منزل غرب تهران

این روزها می شود گفت دیگر کسی نیست که از بیماری کرونا با خبر نباشد. بلکه به نوعی همه ما به شکل روزانه با شرایط این ویروس ناخوانده دست و پنجه نرم می کنیم. همانطور که اطلاع دارید این بیماری مختص کشور ما نیست و تقریبا همه کشورهای جهان را در گیر خود کرده است. در این مقاله قصد داریم تا به معرفی انجام تست کرونا در منزل غرب تهران برای روشن شدن وضعیت سلامت جسمانی در صورت داشتن علائم مشکوک به این بیماری بپردازیم. پس با ما همراه باشید.

با شیوع کرونا یکی از نگرانی های موجود برای افراد مشکوک به علائم این بیماری انجام تست کرونا در منزل غرب تهران است. این شیوه همانطور که در ادامه به آن خواهیم پرداخت دارای مزیت های بسیار زیادی است که موجب می شود نسبت به استفاده از این خدمت ترغیب شوید.

اگر شما یکی از ساکنین غرب تهران هستید و نیاز به انجام تست کرونا در منزل غرب تهران را برای خود و یا یکی از اطرافیانتان مشاهده می کنید، حتما خواندن این مطلب را به شما توصیه می کنیم.

آزمایش کرونا در منزل غرب تهران و در محل کار شامل چه مراحلی است؟

هنگامی که برای دریافت خدمت تست کرونا در منزل غرب تهران با مجموعه هوم کا تماس بگیرید، همکاران ما فردی متخصص و با تجربه را برای انجام تست کرونا در منزل غرب تهران ارسال می کنند. روش نمونه گیری با توجه به نوع سفارش متفاوت خواهد بود. نمونه اخذ شده در آزمایشگاه به وسیله تجهیزات به روز و مدرن مورد بررسی خواهد گرفت و نتیجه آن به شما اعلام خواهد شد.

برای اینکه نتیجه دقیقی از وضعیت سلامتی شما بدست اید، لازم است که در هنگام نمونه گیری همکاری لازم را با فردی که عمل نمونه گیری را انجام می دهد داشته باشید. چرا که در صورتی که نمونه گیری به صورت دقیق انجام نشود ممکن است نتیجه آزمایش به صورت منفی کاذب اعلام شود، در حالی که شما ناقل به این بیماری هستید.

ضرورت تست کرونا در منزل غرب تهران

همانطور که پیش تر اشاره شد شرایط این روزهای مردم در سرتاسر این کره خاکی متأثر از شیوع ویروس کرونا است. هر روز خبرهایی مبنی بر شمار مبتلایان و جان باختگان ناشی از ویروس کرونا در کشور ایران و سایر نقاط جهان از رسانه ها به گوش می رسد. این آمار هم به نظر عجیب می رسد و هم نگران کننده است. چرا که افرادی که دارای بیماری های زمینه ای هستند، گروه های حساس مانند سالمندان بیشتر از دیگران در معرض خطر قرار دارند. حتی این آمار همانطور که در لینک زیر قابل مشاهده است به صورت زنده قابل پیگیری است:

https://www.worldometers.info/coronavirus

بنابراین اگر به سلامت خود و اطرافیانمان مخصوصا پدران و مادران خود اهمیت می دهیم، حتما لازم است که به شکل صحیحی از وضعیت سلامتی خودمان آگاه باشیم. اما هنگامی که علائم مشکوکی از این بیماری بروز کرد، یکی از بهترین کارها در گام اول انجام تست کرونا در منزل غرب تهران است. با توجه به مزیت های انجام تست کرونا در منزل غرب تهران که به آنها اشاره خواهیم کرد، بهره گیری از خدمت تست کرونا در منزل غرب تهران ضروری به نظر می رسد.

اگر نیاز به تست کرونا در منزل غرب تهران دارید می توانید همین حالا با مشاوران ما در مجموعه هوم کا تماس بگیرید و در کمترین زمان ممکن از خدمات تست کرونا در منزل غرب تهران استفاده کنید.

تست کرونا در منزل غرب تهران

مزایای استفاده از تست کرونا در منزل غرب تهران

مجموعه هوم کا با بهره گیری از افراد متخصص و مجرب آماده ارائه خدمت پزشکی درست و صادقانه به هموطنان عزیز می باشد. یکی از این خدمات که سعی داریم در این مقاله به آن اشاره کنیم انجام آزمایش کرونا در منزل غرب تهران است. در ادامه فهرستی از مزایای استفاده از تست کرونا در منزل غرب تهران را برایتان آورده‌ایم:
✔ در این روش نیازی به خروج از منزل برای انجام تست کرونا در منزل غرب تهران نیست.

✔ با عدم خروج از منزل نیازی هم به استفاده از ماسک و وسایل ضدعفونی کننده نخواهد بود.

✔ در این روش هزینه خروج از منزل مانند حمل و نقل صفر می شود.

✔ دیگر ل در جزم نیست نگران حضور در جمع های شلوغ و مکان های مستعد شیوع بیماری باشید.

✔ از آنجایی که از وسایل ضدعفونی کننده و ماسک و .. استفاده نمی کنید، هزینه جانبی این بخش از خانوار نیز کاهش می یابد.

✔ احتمال سرایت بیماری به سایر افراد در جامعه نیز کاهش پیدا می کند.

✔ تست کرونا در منزل غرب تهران شما را از وضعیت سلامتی خود و اطرافیانتان آگاه می کند.

✔ سرعت انجام تست کرونا در منزل غرب تهران قابل ملاحظه است.

✔ راحتی انجام تست کرونا در منزل غرب تهران باعث می شود به دریافت این خدمت ترغیب شویم.

هزینه تست کرونا در منزل غرب تهران

در رابطه با قیمت تست کرونا در منزل غرب تهران باید به این موضوع اشاره کنیم که مجموعه هوم کا در عین بهره گیری از کیفیت بالا در ارائه خدمات سعی کرده است تا به ارائه قیمت مناسب و در برخی موارد تخفیف های قابل توجه از دغدغه شما عزیزان در این روزها بکاهد.

به عنوان مثال اگر سفارشات شما به صورت گروهی است و یا سفارشات شرکتی را در هنگام ثبت سفارش داشته باشید می توانید از تخفیف های در نظر گرفته شده بهره مند شوید. در جدول زیر فهرست هزینه تست کرونا در منزل غرب تهران را می توانید مشاهده کنید:

انواع تست

توضیحات

بازه قیمتی

تست پی سی آر

۴۸ ساعته

۴۹۰.۰۰۰ تومان

۲۴ ساعته

۵۹۰.۰۰۰ تومان

۱۲ ساعته*

۸۵۰.۰۰۰ تومان

تست خون – آنتی بادی

۲۴ ساعته

۱۹۵.۰۰۰ تومان

پکیج هوم کا

پی سی آر و آنتی بادی

۶۹۵.۰۰۰ تومان

* برای درخواست های ۱۲ ساعته، نمونه گیری تا ساعت ۱۴ انجام می شود.

تست کرونا در منزل غرب تهران

روش های تست کرونا در منزل غرب تهران

همانطور که قبلا اشاره کردیم، تست کرونا در منزل غرب تهران به روش های مختلفی انجام می پذیرد. با توجه به سفارش شما و پکیج ویژه ای هوم کا تست کرونا در منزل غرب تهران انجام خواهد شد.

تست کرونا pcr در منزل غرب تهران

در تست کرونا پی سی ار در منزل غرب تهران، به شناسایی قطعات ویروس در فرد پرداخته می شود. بدین صورت که در هنگام نمونه گیری با استفاده از یک سواپ پنبه ای نمونه به دقت از ته حلق دریافت می شود. در ادامه نمونه مورد نظر به آزمایشگاه منتقل می شود. پس از بررسی به وسیله متخصصان مربوطه در مدت اعلام شده نتیجه به اطلاع شما خواهد رسید.

تست کرونا آنتی بادی در منزل غرب تهران

اگر مایل به انجام تست کرونای آنتی بادی در منزل غرب تهران که به آن آزمایش سرولوژی نیز گفته می شود هستید، در این روش متخصصان به دنبال آنتی بادی ساخته شده در بدن که علیه ویروس کرونا است می گردند. دقت در این روش نسبت به آزمایش pcr پایین تر است.

پکیج ویژه هوم کا برای تست کرونا در منزل غرب تهران

هر دو آزمایش تست کرونا پی سی آر و تست کرونا آنتی بادی در منزل غرب تهران را می توانید با ثبت سفارش پکیج ویژه هوم کا دریافت کنید.

نزدیکترین مکان برای تست کرونا در منزل غرب تهران

با ثبت سفارش خدمت در یافت تست کرونا در منزل غرب تهران نه تنها می توانید از این خدمت در نزدیک ترین محل به محل زندگی خود بهره مند شوید، بلکه از خدمات با کیفیت و قیمت های مناسب مجموعه هوم کا نیز برخوردار خواهید شد.

تست کرونا در منزل غرب تهران با هوم کا

با توجه به دلایلی که در ادامه آورده شده است، یکی از بهترین گزینه ها برای سفارش تست کرونا در منزل غرب تهران استفاده از خدمات سایت هوم کا است. استفاده از خدمات هوم کا شامل مزیت هایی است که رد ادامه آورده شده است:

✔ سلامتی مخاطبان هوم کا اهمیت بسیار ویژه ای دارد.

✔ کیفیت بالای خدمات ارائه شده در هوم کا

✔ پایین بودن هزینه خدمات ارائه شده در هوم کا

✔ ما در مجموعه همو کا به کیفیت بالای ارائه خدمات و نه فقط ارزان بودن آنها توجه داریم.

✔ رعایت کامل پروتکل های بهداشتی

✔ به منظور بالا بردن کیفیت خدمات، هوم کا با مراکز درمانی معتبری همکاری دارد

✔ با وسواس و سخت گیری ویژه ای متخصصان در مجموعه هوم کا به خدمت گرفته می شوند.

✔ هوم کا سعی دارد تا در جهت خلق تجربه ای که مورد رضایت مخاطب باشد گام بردارد.

تست کرونا در منزل غرب تهران

تست کرونا در منزل غرب تهران در یک نگاه

تست کرونا در منزل غرب تهران نه تنها شامل مزایایی از قبیل راحت بودن دریافت خدمت، کاهش هزینه شرکت ها (تخفیف هوم کا برای این قبیل سفارشات) و کاهش در سایر هزینه های افراد است ( نظیر عدم نیاز به استفاده از حمل و نقل، استفاده از وسایل حفاظتی مانند ماسک و .. ) بلکه تست کرونا در منزل غرب تهران از دقت بالایی نیز برخوردار است. اگر این مطلب برایتان مفید بود می توانید سایر مطالب مشابه را با عنوان “پزشک در منزل” مطالعه کنید و مطالب آن را برای دوستان و خانواده خود به اشتراک بگذارید.

سایر مناطق:
تست کرونا در منزل جنوب تهران
تست کرونا در منزل فرمانیه
تست کرونا در منزل فردیس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *