تست کرونا در منزل زعفرانیه

تست کرونا در منزل زعفرانیه

با جست و جو در تاریخ بشر، همه ما در جریان اپیدمی هایی که در طول تاریخ جهان را درنوردیده اند، آشنا می شویم. اگر نگاهی نیز به تعداد مرگ و میر این پاندمی ها بیاندازید، متوجه می شوید که تعداد بسیاری را به کام مرگ کشانده اند. به خصوص در قرن نوزدهم و زمانی که علوم پزشکی چندان قدرتی نداشته است، ظهور بیماری هایی مانند آنفولانزای اسپانیایی و طاعون، مرگ بسیاری را سبب شده اند. به همین دلیل است که انسان تجربه بیماری هایی مانند کرونا را داشته است.

کرونا نام ویروس همه گیر جدیدی است که تاکنون تمام دنیا را تحت تاثیر قرار داده است. این بیماری، تاکنون ده ها میلیون فرد در سراسر دنیا را مبتلا کرده و جان بسیاری از افراد مبتلا را گرفته است. محل اصلی فعالیت این ویروس، دستگاه تنفسی افراد مبتلا انجام می باشد و در پی آن علائم خطرناکی مانند تنگی نفس، تب بالا، درد مداوم گلو و سرفه های خشک ظاهر می شوند و ممکن است در ادامه و پیشرفت بیش از پیش، ایست قلبی را برای فرد مبتلا به همراه داشته باشد.

با انجام تحقیقات و اندکی بعد از کشف خصوصیات ویروس، ثابت شد که تنها آزمایش است که نشان می دهد افرادی که علائم دارند آیا به بیماری کرونا مبتلا شده اند یا خیر.

بدون شک بسیاری از ما تاکنون آزمایش داده ایم و می دانیم که راه معمول برای انجام آزمایش، رفتن به آزمایشگاه است. اما امروز مجموعه های خدمات درمانی و مراقبتی گوناگونی مانند مجموعه هوم کا به وجود آمده اند تا خدمات درمان در منزل را برای افراد نیازمند به این خدمات که به هر دلیلی توانایی حضور در آزمایشگاه را ندارند، ارائه می نماید. با مشخص شدن پروتکل های مربوط به انجام تست کرونا، مجموعه هوم کا خدمات تست کرونا در منزل را به سبد خدمات قابل ارائه خود افزود. خدمات تست کرونا در منزل زعفرانیه می تواند از حضور افراد مشکوک کرونا که به انجام تست نیاز دارند در آزمایشگاه ممانعت به عمل آورد. بر اساس یافته های تازه، تنها راه جلوگیری از ابتلا به ویروس کرونا، حاضر نشدن در مراکز پر تجمع و پر تردد می باشد.

مجموعه هوم کا با تکیه بر پرستاران و تیم های تخصصی خود و با حداقل هزینه، تست کرونا در منزل زعفرانیه را برای تمام افراد متقاضی انجام این خدمات ارائه خواهد داد.

تست کرونا در منزل زعفرانیه

انواع روش های تست کرونا در منزل زعفرانیه

تنها اندکی از ظهور ویروس کرونا گذشته بود که راه ها و روش های مختلف برای انجام آزمایش دقیق با هدف تشخیص ویروس کرونا پیش بینی شدند. همان گونه که می دانیم، افرادی که به دلیل وجود علائم این بیماری مشکوک به ابتلا به این ویروس شده اند، تنها به وسیله انجام آزمایش کرونا می توانند در خصوص ابتلا یا عدم ابتلا به این ویروس اطمینان حاصل نمایند.

دو روش پر استفاده برای انجام آزمایش کرونا در منزل زعفرانیه که پاسخ مثبت هر دو به نوعی تایید کننده ابتلای افراد به کرونا می باشند، تست آنتی بادی یا سرولوژیک و تست پی سی آر می باشند.

روش اول تست پی سی آر: در روش پی سی آر کارشناسان آزمایشگاه به دنبال قطعات ویروس در نمونه آزمایش فرد متقاضی تست کرونا در منزل زعفرانیه هستند. اگر نتیجه تست مثبت شود، یعنی قطعات ویروس در نمونه گرفته شده از فرد بیمار پیدا شود، فرد مثبت می بایست خود را وارد قرنطینه نماید که با این کار، مانع ابتلای سایرین به این ویروس و ادامه گسترش آن شود. این تست کرونا در منزل زعفرانیه به دلیل سنجش قطعات خود ویروس، ابتلای افراد در هنگام انجام آزمایش را بررسی می کند. لذا این تست بسیار مناسب برای غربالگری می باشد. نمونه مناسب برای این نوع از تست کرونا در منزل زعفرانیه، مایعات و ترشحات ته حلق و داخل بینی می باشد.

روش اول تست آنتی بادی: در این روش، نمونه از خون فرد متقاضی گرفته می شود. آنتی بادی ماده ای است که گلبول های سفید بدن در مواجهه با ورود عوامل خارجی بیماری زا در بدن تولید می کنند. وظیفه اصلی آنتی بادی مبارزه با ویروس کرونا را است. افرادی که سیستم ایمنی قوی ای دارند، در صورت ابتلا به کرونا شرایط بدی را تجربه نخواهند کرد و معمولا خطر مرگ آن ها را تهدید نمی کند. نتیجه مثبت در آزمایش آنتی بادی به معنی حضور ویروس در بدن فرد آزمایش دهنده نیست.  چرا که تولید آنتی بادی در بدن و رسیدن به مرحله ای که در آزمایش مشخص شود، بین دو تا چهار هفته طول می کشد. بنابراین مثبت بودن نتیجه تست کرونا در منزل زعفرانیه به روش آنتی بادی می تواند به معنی مبتلا شدن فرد متقاضی در ماه های قبل باشد. به همین دلیل نیز تست آنتی بادی برای غربالگری مناسب نیست.

مجموعه خدمات درمانی و مراقبتی هوم کا نه تنها هر کدام از این روش ها را به صورت جداگانه به متقاضیان ارائه می نماید، برای اعتبار بیش از پیش تست، مجموع دو تست آنتی بادی و PCR را در قالب پکیج هوم کا ارائه می دهد تا دقت آزمایش و اطلاعات حاصل از آن را افزایش دهد.

اهداف استفاده از تست کرونا در منزل زعفرانیه

با آمدن بیماری کرونا، بسیاری از قوانین و مقررات موجود در بزرگ ترین سازمان ها دستخوش تغییرات بسیاری شد که این موضوع اهمیت جلوگیری از گسترش ویروس کرونا را نشان می دهد.

اهداف مد نظر برای استفاده از خدمات تست کرونا در منزل زعفرانیه از دو جهت قابل تحلیل می باشد. ابتدا باید در نظر گرفت که در صورت استفاده از این خدمات، فرد متقاضی نیازی به خروج از منزل یا محل کار و طی مسافت های طولانی برای رسیدن به آزمایشگاه را ندارد. تست کرونا در منزل زعفرانیه در ایمنی و آرامش بسیار بهتر و کامل تر از انجام آزمایش در آزمایشگاه می باشد.

به جز این، پیمودن مسافت های طولانی برای رسیدن به آزمایشگاه مناسب انجام تست کرونا، احتمال دارد که زمان بسیاری را از افراد بگیرد تا نوبت به آن ها برسد. این درحالیست که با استفاده از تست کرونا در منزل زعفرانیه، پرستار نمونه گیر به سرعت در به حضور فرد متقاضی حاضر شده و نمونه را بر اساس نوع آزمایش از او دریافت می نماید.

به همین جهت انجام تست کرونا در منزل زعفرانیه موجب کم شدن مقدار رفت و آمد افراد در سطح شهر می شود که این موضوع یکی از مهمترین دلایل اعمال ممنوعیت رفت و آمدها در دوران کرونا می باشد.

مجموعه خدمات درمانی و مراقبتی هوم کا با ارائه خدمات تست کرونا در منزل اهداف خود از را در قالب راحتی، کم هزینه بودن و دسترسی راحت و بی دردسر افراد نیازمند به آزمایش کرونا تعیین نموده است.

تست کرونا در منزل زعفرانیه

دقت تست کرونا در منزل زعفرانیه  

موضوع دقت تست کرونا در منزل زعفرانیه سوال بسیاری از متقاضیان استفاده از این خدمات می باشد. که آیا می توان به دقت انجام آزمایش تخصص بیرون از محیط آزمایشگاه اعتماد کرد یا خیر. برای اطلاع از دقت انجام آزمایش نیاز است تا به مراحل انجام تست کرونا در منزل زعفرانیه نگاهی بیاندازیم.

مرحله اولی که انجام می شود و تاثیر مستقیم بر روی دقت تست کرونا در منزل زعفرانیه دارد، نمونه گیری است که از سوی پرستار اعزام شده از سوی مجموعه هوم کا انجام می شود. از آنجایی که پرستاران مجموعه هوم کا تخصص بالایی در اموری که به ایشان محول می شوند دارند و آموزش های لازم را برای انجام کارهای تخصصی دیده اند، بدون شک با استانداردهای نمونه گیری با هدف بالا رفتن دقت آزمایش، آشنایی کامل را دارند.

از سوی دیگر، آزمایشگاه هایی که مجموعه خدمات درمانی و پرستاری هوم کا با آن ها قرارداد دارد تا این آزمایشگاه ها تشخیص ویروس در نمونه بر عهده بگیرند، جزو آزمایشگاه های معتبر و شناخته شده در تهران و کرج می باشند. متخصصان و کارشناسان این آزمایشگاه ها، توانایی بسیار بالایی در انجام اقدامات و دستورات آزمایشگاهی داشته و این موضوع نیز سبب بالاتر بیش از پیش دقت آزمایش کرونا در منزل زعفرانیه خواهد شد.

تست کرونا در منزل زعفرانیه با مجموعه هوم کا

حال که با تست کرونا در منزل زعفرانیه و خدمات با کیفیت و تخصص بالای مجموعه هوم کا در ارائه این خدمات آشنایی لازم را پیدا کرده ایم، نحوه استفاده از خدمات تست کرونا در منزل زعفرانیه با مجموعه هوم کا و مسیرهای دسترسی به آن را به اطلاع شما خواهیم رساند.

مسیر اول برای درخواست و استفاده از خدمات تست کرونا در منزل زعفرانیه با مجموعه هوم کا، تماس تلفنی با شماره تلفن ۹۱۰۲۵۵۹۵-۰۲۱ است تا هر فردی از هر جای تهران که نیازمند خدمات بود، با این شماره تماس گرفته و درخواست خود مبنی بر استفاده از خدمات تست کرونا در منزل زعفرانیه را ثبت نماید. در صورت تماس با هوم کا، کارشناسان مجموعه مشاوره های رایگان و جزئیات و نکات لازم برای استفاده از خدمات مذکور برای استفاده هر چه دقیقتر و بهتر از خدمات را شرح می دهند.

مسیر بعدی دریافت خدمات، مراجعه به سایت www.homeca.ir می باشد. با ورود به این سایت به راحتی می توانید درخواست خود را ثبت نمایید. پس از انجام این کار و در اسرع وقت کارشناسان هوم کا برای مشاوره و انجام هماهنگی های لازم با شما تماس گرفته و پرستار مناسب را برای نمونه گیری به محل اعزام می نمایند.

تست کرونا در منزل زعفرانیه

هزینه تست کرونا در منزل زعفرانیه

هزینه تست کرونا در منزل زعفرانیه به نوع تست مورد نظر وابسته است. اطلاعات دقیق مربوط به هزینه تست کرونا در منزل زعفرانیه در سایت مجموعه هوم کا قابل دسترسی می باشد. مجموعه هوم کا قیمت خدمات خود را بر اساس مصوبات اعلام شده از سوی وزارت بهداشت تعیین می نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *