تست کرونا جنت آباد

تست کرونا جنت آباد

حدود یک سال است که از حضور ویروس کرونا در بین جوامع بشری می گذرد. در این مدت افراد بسیاری در دنیا جان خود را به علت بیماری کرونا از دست داده اند و روزانه خیل بسیاری از افراد در دنیا دچار این ویروس می شوند. اگر در خاطر داشته باشید، ماه ها قبل که کرونا به تازگی انتشار یافته بود، رعایت بهداشت فردی راه مناسب اعلام شده از سوی سازمان جهانی بهداشت برای مبارزه با این بیماری و عدم ابتلا به این ویروس شناخته شده بود. اما پس از مدتی محققان یافتند که ویروس روزها می تواند در هوا پخش بماند و بر روی سطح بسیاری از اجسام زمان طولانی ای ماندگار می باشند و در عین حال توانایی و قدرت مبتلا کردن را از دست نمی دهند.
بسیاری از افرادی که به این ویروس مبتلا می شوند، علائم خاصی را تجربه نخواهند کرد. درصد کمی از افراد نیز علائم خفیفی خواهند داشت. در این میان حدود ۵ درصد از افراد وضعیت وخیمی پیدا می کنند و به مراقبت های ویژه نیاز پیدا می کنند.
یکی از علل شیوع بالای این بیماری این است که بخشی از افرادی که با ابتلا به کرونا علائمی را تجربه نمی کنند، نا دانسته ناقل ویروس کرونا هستند و افرادی را مبتلا می کنند که علائم سختی را تجربه می کنند.
اما تنها راه شناسایی و اطلاع از حضور این ویروس در بدن، تست کرونا جنت آباد است. داشتن یا نداشتن علائم بیماری با ویروس کرونا مانند سردرد، تب و لرز و خستگی مفرط، به هیچ عنوان بیانگر ابتلا یا عدم ابتلا به ویروس کرونا نیستند و تنها راه تشخیص، انجام آزمایش می باشد.
برای انجام تست کرونا جنت آباد، اولین راهی که به ذهن افراد می رسد، رفتن به آزمایشگاه است. این موضوع در شرایط کنونی به هیچ عنوان منطقی به نظر نمی رسد. آزمایشگاه ها جزو مراکز عمومی هستند و به علت رفت و آمد بالا، می توانند محلی برای تکثیر ویروس به حساب بیایند.
در چنین شرایطی می توان متوسل به مجموعه های ارائه کننده خدمات درمان در منزل شد. مجموعه خدمات درمانی و مراقبتی هوم کا، ارائه کننده خدمات تست کرونا در منزل می باشند و از این طریق، مانع حضور افراد نیازمند به تست کرونا در آزمایشگاه های پر ریسک در شرایط کنونی خواهد بود.

تست کرونا جنت آباد

اهمیت تست کرونا جنت آباد

همان گونه که گفته شد، بسیاری از افراد علائم خاصی را تجربه نمی کنند. یا اینکه با داشتن علامت، به دلیل حضور در فصل سرما تصور می کنند علت آن سرماخوردگی می باشد. این موضوع خطای بسیار بزرگی است و ممکن است این فرد مبتلا به کرونا باشد و به دلیل سهل انگاری جان نزدیکان و اطرافیان خود را به خطر اندازد. به همین جهت توصیه می شود افرادی که در شرایط و محیط هایی قرار می گیرند و حس می کنند که احتمال انتقال کرونا در آنجا وجود داشته است نیز تست کرونا جنت آباد را انجام دهند. حتی اگر علائم بیماری را نداشته باشند. به این دلیل که ممکن است این افراد، ناقل بدون علامت باشند. لذا تست کرونا جنت آباد از اهمیت بالایی برخوردار است.
تست کرونا را می توان در آزمایشگاه انجام داد. اما پیشنهاد ما این است که بجای حضور در محیط خطرناک و پر رفت و آمد آزمایشگاه که می تواند خطر ساز باشد، این تست را در منزل و محل حضور خود و به صورت ایمن انجام دهید.در ادامه به مزایای بیشتری از خدمات تست کرونا در منزل جنت آباد اشاره خواهیم کرد.

انواع تست کرونا جنت آباد

برای انجام تست کرونا جنت آباد، تا بحال دو روش مختلف از سوی مراکز ذیربط، تایید شده اند. نوع آزمایش بر اساس هدف از انجام آن انتخاب می شود و هر کدام روش و پروتکل خاصی را برای شناسایی ویروس کرونا پی می گیرند.

تست کرونا جنت آباد به روش PCR

در تست کرونا جنت آباد به روش PCR، نمونه مورد نظر از مایعات ته حلق و یا مخاط بینی فرد متقاضی گرفته می شود. از آنجایی که انتهای حلق و بینی محل تجمع ویروس در صورت وجود شناخته شده اند، شناسایی ویروی در این روش که در آن به دنبال خود ویروس هستند، راحت تر است.

تست کرونا جنت آباد به روش آنتی بادی

نمونه تست کرونا جنت آباد به روش آنتی بادی، خون فرد متقاضی است. در این روش، کارشناسان آزمایشگاه به دنبال آنتی بادی تولید شده در مقابل ویروس در خون هستند. با توجه به اینکه آنتی بادی ماندگاری طولانی در خون دارد، پاسخ مثبت تست آنتی بادی ممکن است مربوط به ابتلای فرد در طول ماه های گذشته باشد و به همین دلیل این تست مناسب غربالگری نیست

تست کرونا در منزل جنت آباد

علت اصلی شعار در خانه می مانیم که اصل اول در مقابله با شیوع و تکثیر کرونا محسوب می شود، این است که خانه امن ترین جای ممکن برای مصون ماندن از ابتلا به کرونا می باشد. تست کرونا در منزل جنت آباد نیز به دلیل انجام گرفتن نمونه گیری در محل حضور فرد متقاضی انجام تست، به مراتب ایمن تر از حضور در آزمایشگاه های پر رفت و آمد می باشد.
مجموعه هوم کا خدمات تست کرونا در منزل جنت آباد می باشد. این مجموعه به کمک پرستازان و کارشناسان متخصص خود، خدمات تست کرونا را با کیفیت و دقت مطلوب در اختیار افراد نیازمند به آزمایش قرار خواهد داد.

تست کرونا جنت آباد

دقت تست کرونا جنت آباد

بدون شک دقت تست، برای هر فردی که از خدمات تست کرونا جنت آباد استفاده می کنند، اهمیت دارد. افراد دوست دارند در قبال هزینه ای که می پردازند، نتیجه دقیقی دریافت کنند. به منظور بالا بودن دقت آزمایش، افرادی که قصد رفتن به آزمایشگاه را دارند، می بایست آزمایشگاه های معتبر و تخصصی را برای انجام تست انتخاب کنند. در چنین شرایطی، علاوه بر خطرات حضور در آزمایشگاه، خطر طی مسیر طولانی برای حضور در آزمایشگاه معتبر را نیز می بایست به خطرات تست کرونا جنت آباد در آزمایشگاه اضافه کرد.
این درحالیست که با استفاده از خدمات تست کرونا در منزل مجموعه هوم کا، بدون خطر و بدون تحمل سختی های طی مسیرهای طولانی، افراد متقاضی می توانند دقت بالای تست کرونا بدون مواجه شدن با خطرات حضور در آزمایشگاه را تجربه کنند.

مزایای استفاده از خدمات تست کرونا جنت آباد با هوم کا در منزل

مجموعه خدمات درمانی و مراقبتی هوم کا، پس از مصوب شدن پروتکل های انجام آزمایش و مشخص شدن نکات موجود در آن، خدمات تست کرونا جنت آباد را در سبد خدمات آزمایش در منزل خود قرار داد. مزایای استفاده از خدمات تست کرونا جنت آباد با هوم کا در منزل را می توان در موارد زیر خلاصه نمود که نشان می دهد مجموعه هوم کا به دلایلی که ذکر شده اند و به سبب اعتبار خود، خدمات با کیفیت، سالم و با دقت بالا را در اختیار متقاضیان قرار خواهد داد.

– همکاری و قرارداد با مجموعه های تخصصی آزمایشگاهی در تهران و کرج

– حساسیت بر استخدام پرستاران و نظارت مداوم بر نحوه انجام خدمات

– رعایت پروتکل های بهداشتی در هنگام نمونه گیری

استفاده از خدمات تست کرونا جنت آباد در محل حضور فرد متقاضی می تواند مزایای دیگری نیز برای متقاضیان این خدمت داشته باشد که مهمترین آن ها عبارتند از:

– عدم خروج از منزل در شرایط خطرناک

– عدم پرداخت هزینه برای رفت و آمد به آزمایشگاه

– سرعت بالای انجام تست

هزینه تست کرونا جنت آباد

شاید اولین کاری که در این زمینه برای انتخاب خدمات توسط افراد نیازمند انجام می شود، مقایسه قیمت تست کرونا در آزمایشگاه و منزل باشد. این مقایسه می تواند از اساس اشتباه باشد. چرا که این دو روش در شرایط و دقت بسیار متفاوتند. افراد در تست کرونا در منزل نیازی به حضور در آزمایشگاه های پر خطر ندارند. این موضوع سبب صرفه جویی در وقت و هزینه می شود. علاوه بر این، مجموعه هوم کا هزینه خدمات خود را به گونه ای تعیین می نماید که افراد با هر درآمدی توانایی استفاده از آن را داشته باشند تا به نوبه خود در جلوگیری از خروج افراد از خانه و حضور در اماکن پر خطر گام برداشته باشد.

تست کرونا جنت آباد

خدمات تست کرونا جنت آباد با مجموعه هوم کا در منزل

بدون شک تا به اینجا با مضرات و خطرات حضور در آزمایشگاه آشنا شدیم و دانستیم که مجموعه خدمات درمانی و مراقبتی هوم کا شرایط بهتری را برای فرد متقاضی انجام آزمایش کرونا فراهم می کند. مراحل ارئه خدمات این گونه می باشد که پس از درخواست خدمات از سوی فرد متقاضی که در ادامه نحوه انجام آن مطرح خواهد شد، مجموعه هوم کا پرستار نمونه گیر را برای گرفتن نمونه مورد نظر به محل حضور فرد اعزام می نماید. پرستار نمونه گیر که با آخرین دستورالعمل ها و نکات نمونه گیری آشنایی کامل دارد، با رعایت پروتکل های بهداشتی، نمونه را دریافت می کند و آن را به آزمایشگاه تخصصی و معتبر انتقال می دهد. آزمایشگاه نیز پس از انجام عملیات تشخیصی بر روی نمونه، نتیجه را به فرد آزمایش دهنده اعلام خواهد کرد.

برای استفاده از خدمات تست کرونا جنت آباد با مجموعه هوم کا در منزل تماس با شماره ۹۱۰۲۵۵۹۵-۰۲۱ و ورود به سایت www.homeca.ir دو راه پیش بینی شده از سوی مجموعه هوم کا برای ثبت درخواست و در نتیجه بهره بردن از خدمات پیش بینی شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *