تست کرونا پرواز ترکیه

تست کرونا صادقیه

کرونا! واژه ای نام آشنا که نزدیک به یک سال است که نقل تمام محافل شده است. یکی از پاندمی هایی که به سرعت منتشر شد و به گمان برخی ها تاکنون سرعت شیوع هیچ بیماری واگیرداری تا این حد سریع و راحت نبوده است. اوایل ظهور بیماری تصور می شد که همه چیز با شستن مکرر دست ها به روال قبل خود باز می گردد. اما امروز ثابت شده است که این ویروس تا ۸ روز می تواند در هوا باشد و افراد را آلوده کند و همین موضوع سبب شد تا استفاده از ماسک و عدم حضور در مراکز پر رفت و آمد و پر تجمع از مهمترین راه های مبارزه با این ویروس ترسناک عنوان شود.
علائم این بیماری در افراد مبتلا متفاوت هستند. اما سر درد، تب و ضعف عضلانی از جمله مواردی می باشند که در اکثر افراد مبتلا به این ویروس دیده شده است. بسیاری از افراد به ویروس کرونا مبتلا می شوند، علائم ندارند و بدون آگاهی از این موضوع با رفت و آمدهای خود دیگران را نیز مبتلا می کنند. به همین دلیل ماسک و عدم حضور در مراکز پر رفت و آمد منع شده است.
بدون شک شما نیز این موضوع را شنیده اید که داشتن علائم نمی تواند سندی برای ابتلا به ویروس کرونا باشد. همچنین افرادی که مبتلا شده اند نیز لزوما علائمی را تجربه نخواهند کرد و این امر سبب حضور افراد مبتلای بی علامت و بی خبر از بیماری در جامعه و در نتیجه شیوع ویروس کرونا می شود.
تنها راه اطلاع دقیق از ابتلا یا عدم ابتلا به ویروس کرونا انجام آزمایش می باشد. تست کرونا صادقیه راهی مناسب برای قطعیت در این موضوع است. اما همان گونه که می دانید، حضور در آزمایشگاه نمی تواند راه مناسبی باشد. با اندکی تامل می توان دریافت که خدمات آزمایش در منزل و استفاده از تست کرونا در منزل بسیار مطلوب تر است و از امنیت بهداشتی بسیار بالاتری برخوردار است.

تست کرونا صادقیه

اهمیت تست کرونا صادقیه

همان گونه که گفته شد، انتشار ویروس کرونا از سوی فرد مبتلا بسیار ساده است و بدون شک افرادی که فاصله قانونی از فرد مبتلا را رعایت نکرده اند را مبتلا خواهد کرد. برای انجام آزمایش و بر اساس روش مرسوم آزمایش دادن، افراد به آزمایشگاه های تشخیصی مراجعه می کنند. اما به نظر می رسد این روش مرسوم، برای زمانی به جز حالا مناسب بوده است. نه امروز که ویروس کرونا یکه تازی می کند و روزانه بیش از ۴۰۰ نفر در ایران و هزاران تن در سراسر جهان را به کام مرگ می کشاند.
آزمایشگاه ها جزو مکان های پر تجمع محسوب می شوند که تنها بخشی از افراد مراجعه کننده به آن برای تست کرونا صادقیه مراجعه نموده اند و سایر افراد که وضعیت ابتلای نامشخصی دارند، برای انجام سایر آزمایشات در آنجا حضور دارند. به همین سبب، حضور در آزمایشگاه یک امر بسیار پر ریسک و خطرناک برای هر فردی خواهد بود.
در این موضوع که انجام آزمایش کرونا برای هر فردی که احتمال آلوده شدنش را می دهد ضروی است، شکی نیست. اما آیا حضور در آزمایشگاه های پر تردد راه مناسبی است؟ بدون شک نه! ما به شما پیشنهاد می کنیم از خدمات تست کرونا در منزل مجموعه هوم کا استفاده نمایید. در مقایسه با تست کرونا صادقیه و انجام آزمایش در آزمایشگاه ها، حضور در منزل و تست کرونا در محل می تواند بسیار ایمن تر و مناسب تر باشد.

تست کرونا در منزل صادقیه

همان گونه که عنوان شد، انجام تست کرونا صادقیه در آزمایشگاه می تواند مخاطرات زیادی برای فردی داشته باشد که در آزمایشگاه حضور پیدا کرده است. تست کرونا در منزل صادقیه از جمله خدمات مجموعه هوم کا می باشد که امکان انجام نمونه گیری در منزل را برای متقاضیان این آزمایش، فراهم می سازد. پرستار نمونه گیری که تخصص و مهارت لازم برای نمونه گیری درست را دارد، با حضور در منزل فرد و با رعایت پروتکل های بهداشتی، نمونه مورد نظر را از فرد دریافت می کند و آن را به آزمایشگاه می برد و این گونه مانع حضور فرد در آزمایشگاه پر تجمع می شود. این موضوع را نیز در نظر داشته باشید که حضور بسیاری از افراد در آزمایشگاه که از آن ها با عنوان گروه های پر خطر در ابتلا به کرونا یاد می شود، می تواند برایشان عواقب غیر قابل جبرانی داشته باشد.

روش های تست کرونا صادقیه

روش های تست کرونا صادقیه اندکی پس از شیوع ویروس کرونا تبیین شدند و به صورت فراگیر مورد استفاده قرار گرفتند. بر این اساس، دو روش پی سی آر و آنتی بادی برای تست کرونا صادقیه استفاده می شوند که هر کدام متد خاص خود را دارند. انجام تست به هر دو روش که در ادامه درباره هر کدام توضیحات مختصری آورده شده است، نیازی به حضور مستقیم فرد در آزمایشگاه ندارند و این آزمایشات می توانند با رساندن نمونه آزمایش به آزمایشگاه توسط نمونه گیر و بدون حضور فیزیکی فرد متقاضی در آزمایشگاه پر خطر، انجام شوند.

تست کرونا صادقیه

تست کرونا صادقیه با روش پی سی آر

روش پی سی آر که به عنوان روش مناسب غربالگری نیز معروف است، از جمله روش های مولکولی محسوب می شود و در آن نمونه آزمایش با هدف یافتن قطعات ویروس توسط کارشناسان آزمایشگاه و بر اساس دستورالعمل های پیش بینی شده بررسی می شود. در صورت حضور ژنوم ویروس در نمونه، فرد آزمایش دهنده به کرونا مبتلا شده است. افراد متقاضی می توانند برای استفاده از این روش و انجام تست کرونا، از خدمات مجموعه هوم کا استفاده کنند و با درخواست آزمایش پی سی آر و دادن نمونه به پرستار، بدون حضور درآزمایشگاه آزمایش کرونا پی سی آر انجام دهند.

تست کرونا صادقیه با روش آنتی بادی

در این روش کارشناسان آزمایشگاه مستقیم ویروس کرونا را جستجو نمی کنند. بلکه به دنبال یافتن عکس العمل بدن در مقابله با ویروس کرونا هستند. آنتی بادی ماده ای است که در تقابل با ویروس و عامل بیماری زای وارد شده به بدن و توسط گلبول های سفید تولید می شوند. آنتی بادی روش مناسبی برای غربالگری نیست چون پاسخ آزمایش فردی که یک ماه پیش به کرونا مبتلا شده است و اکنون بهبود یافته و ناقل ویروس نیست نیز به دلیل حضور آنتی بادی در خون، مثبت خواهد بود. نمونه مورد نظر در این تست، خون است که توسط پرستار نمونه گیر اعزام شده از سوی مجموعه هوم کا از فرد متقاضی گرفته شده و به آزمایشگاه برده می شود.

دقت تست کرونا صادقیه

اگر در مراکز آزمایشگاهی حضور پیدا کرده باشید، می دانید که پرستاران نمونه گیر در آزمایشگاه از ابتدای ساعت کاری تا انتهای آن در حال انجام نمونه گیری هستند. بدون شک شلوغی آزمایشگاه، تداوم کارهای نمونه گیری و ساعت بالای کاری موجب خستگی این افراد می شود که این امر در نهایت می تواند موجب کاهش دقت پرستار نمونه گیر شود که بر دقت تست کرونا صادقیه اثر منفی خواهد داشت و ممکن است جواب آزمایش را به کلی تغییر دهد. ممکن است فرد مبتلا باشد اما به دلیل نمونه گیری اشتباه، پاسخ تست منفی کاذب گزارش شود.
علاوه بر این موضوع، باید بدانید که مجموعه هوم کا، با هدف بالا بردن دقت تست کرونا، طرف قرارداد با آزمایشگاه های تخصصی و معتبر در سطح شهرهای تهران و کرج می باشد. آزمایشگاه معتبر از پرستاران و کارکنان متخصص و تجهیزات بروز در امر آزمایش بهره می برند و این امر نیز موجب افزایش بیش از پیش تست کرونا می شود.
پرستار نمونه گیری که از سوی هوم کا برای نمونه گیری اعزام می شود، تخصص و مهارت لازم برای دریافت نمونه را داشته و دوره های تخصصی و آموزش های لازم را دیده است. در اسرع وقت در محل حضور فرد متقاضی انجام تست کرونا صادقیه حضور می یابد و نمونه گیری را در کمال دقت و آرامش ارائه می دهد.

تست کرونا صادقیه

هزینه تست کرونا صادقیه

برای حاضر شدن در آزمایشگاه، علاوه بر خطری که به واسطه تجمع بالا به آن اشاره شد، افراد ممکن است نیاز باشد تا برای رسیدن به یک آزمایشگاه معتبر، مجبور باشند ساعت ها در ترافیک باشند. اگر هم از وسیله نقلیه شخصی استفاده نکنند بدون شک باز خود را به خطر انداخته اند. چرا که باید از وسایل حمل و نقل عمومی شلوغ استفاده کند. اگر زمان و هزینه و سختی تحمل ترافیک را نیز کنار بگذاریم، از کنار خطر ابتلا به کرونا در راه آزمایشگاه نمی توان به سادگی عبور کرد.
به همین سبب مجموعه هوم کا خدمات تست کرونا صادقیه که در آزمایشگاه انجام می شود را در قالب یکی از خدمات خود و در منزل یا محل کار افراد متقاضی ارائه می کند. بدون شک در مقایسه با حضور در آزمایشگاه، انجام تست کرونا در محل بسیار منطقی تر است. مجموعه هوم کا در راستای کاهش تعداد افراد متقاضی تست کرونا که در آزمایشگاه حاضر می شوند و با هدف کاهش زنجیره انتقال ویروس کرونا، خدمات تست کرونا در منزل را ارائه می دهد.
علاوه بر این مجموعه هوم کا قیمت تست کرونا صادقیه را به صورت متعادل و بر اساس مصوبات ارگان های مسئول ذیربط تنظیم نموده است و همین امر سبب شده است که افراد با درآمد متوسط نیز توان مالی استفاده ازخدمات تست کرونا راداشته باشند و بدون حضور در آزمایشگاه های آلوده، آزمایش کرونا در محل را تجربه کنند.

درخواست خدمات تست کرونا صادقیه هوم کا

بدون شک همه ما متوجه برتری و امنیت بالای دادن آزمایش در خانه شده ایم. حضور در آزمایشگاه معایب زیادی دارد که به مهمترین آن ها اشاره شد. نمونه گیری می تواند در محل حضور فرد متقاضی آزمایش کرونا و بدون معطلی و خطر انجام شود. افراد متقاضی فقط چند دقیقه وقت می گذارند و نمونه مورد نظر را در اختیار پرستار نمونه گیر قرار می دهند. بقیه امور مورد نیاز برای دریافت پاسخ را مجموعه هوم کا انجام خواهد داد و با نظارت مستمر، کیفیت ارائه خدمات را رصد خواهد نمود.
تماس با شماره تلفن ۹۱۰۲۵۵۹۵-۰۲۱ یا ورود به سایت www.homeca.ir راه های دستیابی به تست کرونا در محل مجموعه هوم کا هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *