امروزیکشنبه , ۹ آذر ۱۳۹۹
پزشک عمومی در منزل تهران

پزشک عمومی در منزل تهران

ویزیت پزشک عمومی در منزل – تهران

در بسیاری از افراد و به خصوص در سالمندان، کاهش توان جسمی ممکن است خارج شدن از منزل را برای آنها با دشواری‌های زیادی همراه سازد. به خصوص در هنگام بروز بیماری، که بیش از پیش با مشکلات جدی‌تری مواجه می‌شوند. حتی گاهی برای یک فرد سالم هم ابتلا به بیماری خاص، ممکن است مانع از آن شود که فرد بتواند در هنگام نیاز به پزشک، از منزل خارج شود.
در این مواقع، بهترین خدمتی که می‌توان به این افراد پیشنهاد داد، کمک گرفتن از مراکزی است که قادرند پزشکان عمومی یا حتی پزشکان متخصص را در اختیار خانواده‌ها قرار دهند. شاید به یاد داشته باشید که در گذشته، حکیمان که همان پزشکان امروزی هستند، بر بالین بیماران خود حاضر می‌شدند و بیمار مجبور نبود برای درمان خود مسیری را طی کرده و نزد حکیم برود. امروزه نیز رویکرد به این مساله در حال افزایش است و برای رفاه حال شهروندان، این امکان فراهم شده است که دکتر بر بالین بیمار حاضر شود.
هوم کا، یکی از مراکزی است که بهترین پزشکان عمومی و متخصص را در اختیار شما قرار می‌دهد. علاوه بر این، امکان حضور پزشک بر بالین بیمارتان با یک تماس تلفنی یا ثبت سفارش در سایت را برای شما فراهم کرده است، تا از کمک او در رفع بیماری اعضای خانواده خود بهره گیرید. شما برای استفاده از خدمات پزشکی، تنها به اندازه یک تماس فاصله دارید؛ با برقراری تماس، ما در سریع‌ترین زمان ممکن، پزشکان مجربی که با آنها در ارتباط هستیم را برای کمک به شما اعزام خواهیم کرد.

سفارش پزشک عمومی در منزل تهران به چه صورت انجام می‌شود؟

زمانی که خود یا یکی از عزیزانتان، به بیماری مبتلا شدید و شرایط خروج از منزل و مراجعه به یک پزشک عمومی برایتان مقدور نبود، می‌توانید با هوم کا تماس بگیرید. ما برای رضایت و رفاه حال شهروندان تهرانی، با کمک بهترین و مجرب‌ترین کادر درمانی در سطح شهر تهران مرکزی را ایجاد کرده ایم و این امکان را برایتان فراهم آورده‌ایم تا بدون خروج از منزل و طی مسافت‌های طولانی بتوانید از وجود این پزشکان در منزل خود بهره‌مند شوید. به این ترتیب، هر ساعت از شبانه روز که به حضور یک پزشک در بالین بیمارتان نیاز پیدا کردید، می‌توانید با ما تماس بگیرید؛ ما همکارانمان را بدون فوت وقت، برای خدمت رسانی به شما خواهیم فرستاد.

پزشک عمومی در منزل تهران

آیا مزایای ویزیت پزشک عمومی در منزل را می‌دانید؟

اینکه شما می توانید پزشک را بر بالین بیمارتان فرا بخوانید همراه با مزایایی است که مهم ترین آن ها را تیتروار در زیر اشاره می کنیم.

• رفع عدم اطمینان از دسترسی به پزشک در مطب به دلیل در محل حاضر نبودن، شلوغی بیش از حد مطب و …
• صرفه جویی در هزینه های رفت و آمد
• در اختیار قرار گرفتن سایر خدمات در صورت تجویز پزشک همچون تزریق، دارو و پرستار و … در مرکز هوم کا
• عدم حضور در مرکز درمانی و کاهش احتمال ابتلا به بیماری‌های واگیر دار و عفونت هایی که ممکن است در این اماکن زیاد باشد
• کاستن از میزان استرس و نگرانی بیمار و اعضای خانواده از طریق دریافت حس امنیت و اطمینان از پزشک
• امکان ایفای نقش فعال و پررنگ اعضای خانواده و همراهان بیمار در بهبود بیمار و رفع بیماری.
• دوری از ترافیک سنگین شهر و فشار و نگرانی هایی که به واسطه ترافیک بوجود می آید و همچنین کمک به محیط زیست

با درخواست پزشک عمومی در منزل تهران شما چه خدماتی را دریافت خواهید کرد؟

شاید یکی از مهمترین سوالاتی که شما از خود می‌پرسید این باشد که وقتی یک پزشک برای ویزیت به منزل من می‌آید، چه خدماتی را به من ارائه می‌کند؟ آیا تنها به بررسی بیمار پرداخته و دارو تجویز می‌کند؟ در جواب این سوال باید گفت که هوم کا توانایی ارائه‌ی تمام خدماتی که در مراکز درمانی انجام می‌شود و این بار در منزل شما را دارد. اموری مانند تزریق آمپول‌های مختلف، اندازه‌گیری فشار خون، قند خون، گرفتن نمونه و در صورت لزوم انجام آزمایشاتی مانند گرفتن نوار قلب و بررسی نحوه کارکرد قلب بیمار، تزریق سرم، انجام پانسمان و مواردی از این دست توسط هوم کا، در منزل خودتان و به شما ارائه خواهد شد. این خدمات با برقراری تماس از سمت شما و یا ثبت سفارش و برقراری تماس از سمت کارشناسان ما تعیین خواهد شد.
ما تمام قد ایستاده‌ایم تا شما از نحوه کار ما و خدماتی که ارائه می‌کنیم راضی باشید زیرا تنها هدف ما سلامتی و شادی شماست.
همچنین اگر طبق نظر پزشک، نیاز باشد که بیمار به مراکز درمانی مراجعه کرده و از درمان‌های تخصصی‌تری بر روی وی انجام شود، ما این امکان را فراهم خواهیم کرد که بتوانید با استفاده از آمبولانس، بیمار خود را جهت درمان تکمیلی به بیمارستان منتقل کنید.

عدم خروج ازمنزل برای تهیه دارو

تهیه داروی مورد نیاز بیمار شما خدمت دیگری از هوم کا است که به شما ارائه می شود! نیازی نیست حتی برای خرید دارو به داروخانه مراجعه کرده و ساعات طولانی را برای این مورد صرف کنید. ما داروی مورد نیاز شما را نیز تهیه خواهیم کرد و درب منزلتان به شما تحویل خواهیم داد. انجام این خدمت، تا حد زیادی فشار روحی و جسمی را از روی شما برداشته و شما با فراغ بال و آسودگی خاطر بیشتری می‌توانید به بهبودی بیمار خود پرداخته و در جهت سلامت او تلاش کنید. با هوم کا این اطمینان را خواهید داشت که تمام پروسه های درمانی شما توسط یک مرکز و بدون نواقص انجام می شود.

تعرفه ویزیت پزشک عمومی در منزل تهران چقدر است؟

یکی دیگر از سوالات مهمی که ممکن است شما از خود بپرسید، همین سوال است. ما تمام سعی و تلاش خود را به کار خواهیم بست تا تمام خدمات ذکر شده در فوق را با قیمتی بسیار مناسب و با کیفیتی بسیار عالی به شما شهروندان ارائه کنیم. اما شرایط مختلف بر قیمت ویزیت تاثیر می‌گذارد و لذا در صورت نیاز به دریافت قیمت دقیق می بایست از طریق کانال‌های ارتباطی ذکر شده با مشاوران مراکز هوم کا در تهران تماس بگیرید.

پزشک عمومی در منزل تهران

ویژگی‌های مهم پزشکی که در منزل ویزیت می‌کند، چیست؟

• فردی که در این حوزه مشغول به کار است، باید از تبحر و تجربه بالایی برخوردار بوده و مجهز به تجهیزات مورد نیاز باشد. زیرا امکانات پزشکی و درمانی در حالت عادی در منازل وجود ندارد.
• علاوه بر بحث تجربه، یک پزشک عمومی که در منازل به ویزیت بیماران می پردازد، باید از توانایی و اعتماد به نفس بالایی برخوردار باشد، تا بتواند در شرایط بحرانی، بهترین تصمیم را اتخاذ کرده و بدون استرس، کنترل امور را به دست بگیرد.
• از آنجا که در هنگام ویزیت پزشک در منزل اعضای خانواده نیز حضور دارند برخورداری از مهارت های ارتباطی در ایجاد آرامش و حس امنیت بین اعضای خانواده نیز از اهمیت بالایی برخوردار است.
• پزشکی که به ویزیت در منازل می‌پردازد، باید نسبت به کار خویش تعهد و حس مسئولیت کافی داشته باشد. بیماران را مانند اعضای خانواده خود دانسته و به همان اندازه برای درمان آن‌ها دغدغه و نگرانی داشته باشد.

درخواست پزشک عمومی در منزل تهران در هوم کا به چه صورت انجام می‌شود؟

با تماس شما با مراکز ما در تهران، پیش از اعزام پزشک به منزل شما، اطلاعات کلی در رابطه با وضعیت بیمار از اطرافیان گرفته شده و در اختیار پزشک قرار می‌گیرد. تا ضمن آگاهی از وضعیت بیمار، تجهیزات مورد نیاز پزشک هم آماده شود. پزشکان متبحر مراکز هوم کا به آدرس شما مراجعه می کند. در صورت نیاز به سایر خدمات، هوم کا از طریق پزشک در جریان قرار گرفته و خدمات تکمیلی را در اختیار شما قرار می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *