تست کرونا شبانه روزی

تست کرونا فوری

در ابتدای ظهور بیماری کرونا، شاید کسی گمان نمی کرد که این بیماری تا این حد فراگیر شود و تا به این حد بی رحم باشد. افراد بسیاری تاکنون درگیر این بیماری شده اند و افراد بسیاری نیز به علت این بیماری جان خود را از دست داده اند.
بدون شک پس از ظهور بیماری کرونا، کمتر کسی وجود دارد که به علت کوچکترین علائمی از این بیماری در بدن خود، به ابتلای خود به ویروس کرونا شک نکرده باشد. موضوعی که ممکن است بارها تجربه کرده باشیم. به خصوص در فصل سرد سال و زمانی که بیماری های دیگری مانند سرماخوردگی و آنفولانزا نیز شیوع بالایی دارند.
علائم اولیه این سه بیماری یعنی کرونا، آنفولانزای فصلی و سرماخوردگی بسیار مشابه می باشند و فرد دارای علامت نمی تواند متوجه نوع بیماری خود شود و تنها راه به قطعیت رسیدن درباره اینکه آیا علائم مربوط به ابتلا به کرونا می باشد یا سایر بیماری ها، انجام آزمایش یا همان تست کرونا می باشد.
بدون تردید بسیاری از افراد به هر دلیلی نیازمند انجام آزمایش کرونا می باشند. در این میان، افرادی وجود دارند که به دلایل مختلف نیاز دارند تا پاسخ تست کرونای خود را به سرعت دریافت نمایند. این افراد نیازمند انجام تست فوری کرونا می باشند. معمولا افراد با ظهور علائمی مانند سرفه، تب بالا و ضعف عضلانی نیازمند انجام تست فوری کرونا می شوند.
مجموعه خدمات درمانی و مراقبتی هوم کا از جمله مجموعه هایی است که تست فوری کرونا را به متقاضیان گرامی این خدمات، ارائه می دهد. تمام افراد این منطقه و سایر مناطق تهران بزرگ و کرج، می توانند از این خدمات استفاده کنند. مجموعه هوم کا به کیفیت در خدمات شهره است و برای ارائه خدمات تست کرونا در منزل از پرستاران تحصیل کرده و ماهر در تیم پرستاری خود بهره می برد.

تست فوری کرونا

تست کرونا فوری در منزل

همه ما این موضوع را می دانیم که تست های قابل اعتماد برای تشخیص و شناسایی ویروس با هدف کم کردن مقدار شیوع و گسترش آن، امری ضروری محسوب می گردد. زمانی که فردی متوجه ابتلای خود شود، وارد قرنطینه شده و با این کار مانع گسترش بیشتر ویروس می شود.
هر چه تعداد تست کرونا فوری در منزل بیشتر باشد، افراد بیشتری متوجه ابتلا یا عدم ابتلای خود شده و مانع آلوده شدن دیگران می شوند. بهتر است افرادی که علائم خفیفی دارند اما می دانند که در روزهای اخیر در جمعی بوده اند که ممکن است در آنجا ویروس به آن ها منتقل شده باشد نیز از خدمات تست کرونا فوری در منزل استفاده کنند.
مجموعه خدمات درمانی و مراقبتی هوم کا از جمله مجموعه های ارائه کننده خدمات تست فوری کرونا در منزل محسوب می شود که یکی از انتظارات متقاضیان گرامی که دریافت سریع پاسخ تست کرونا می باشد را برآورده می نماید.

تست کرونا فوری در منزل به روش PCR

یکی از تست های کاربردی ای که در تشخیص ویروس کرونا کاربرد بسیاری دارد، PCR (واکنش زنجیره ای پلیمراز) می باشد. این نوع از تست کرونا فوری در منزل، ابتلا یا عدم ابتلای فرد آزمایش دهنده به ویروس کرونا در حال حاضر را مشخص می کند. در این آزمایش علائم ماده ژنتیکی ویروس کرونا در نمونه فرد آزماش دهنده مورد شناسایی قرار می گیرد. در صورت تشخیص قطعات ویروس، نتیجه تست برای فرد آزمایش دهنده مثبت تلقی می شود و باید در قرنطینه قرار بگیرد. همچنین در این آزمایش دو ژن خاص از SARS-CoV-2 مورد شناسایی قرار می گیرند و برای تایید مثبت بودن نتیجه، می بایست هر دو ژن شناسایی شوند.
نمونه مورد نیاز برای تست کرونا فوری در منزل به روش PCR، مایعات موجود در ته حلق یا مخاط انتهای بینی می باشد. به این دلیل که بر اساس آخرین یافته ها، در محل های مذکور شاهد تجمع ویروس هستیم و بهترین محل برای نمونه گیری در این روش آزمایش، مناطق مذکور می باشند.

تست فوری کرونا

تست کرونا فوری در منزل به روش آنتی بادی

یکی از روش های رایج دیگر برای تشخیص ویروس کرونا، تست کرونا فوری در منزل به روش آنتی بادی می باشد. نام دیگر این روش، روش سرولوژیک است. آنتی بادی ماده ای است که بدن انسان در برابر عفونت ها و عوامل بیماری زا از خود ترشح می کند. آنتی بادی را گلبول های سفید خون تولید می کنند و معمولا بین دو تا چهار هفته زمان برای قابل شناسایی بودن آن نیاز داریم. پیش از این زمان نیز آنتی بادی مورد نظر در خون وجود دارد اما غلظت کم آن باعث می شود که قابل شناسایی نباشد. از آن جایی که آنتی بادی دوام بالایی در خون دارد، اگر فردی یک ماه پیش مبتلا به ویروس شده باشد و حالا آزمایش دهد، نتیجه آنتی بادی مثبت است اما فرد ناقل ویروس نبوده و بار ویروسی ندارد. نمونه مورد نیاز برای تست کرونا فوری در منزل به روش آنتی بادی، نمونه خون است.
افرادی که نیازمند انجام تست فوری کرونا هستند، می توانند روی مجموعه هوم کا حساب کنند. این مجموعه، با کمک تیم های تخصصی خود، نیاز افرادی که نیاز به جوابدهی سریع دارند را پاسخ خواهد داد.

افراد واجد شرایط برای دریافت خدمات تست کرونا فوری در منزل

در شرایط کنونی و با توجه به افزایش روزافزون موارد مبتلا به کرونا، تمام افراد مشکوک به ابتلای کرونا می بایست آزمایش دهند تا از سلامت خود مطمئن شوند و در صورت ابتلا به ویروس کرونا، خود را قرنطینه نمایند.
از جمله مهمترین افراد واجد شرایط برای دریافت خدمات تست کرونا فوری در منزل را می توان در موارد زیر عنوان نمود:
– افراد دارای بیماری های زمینه ای: همان گونه که می دانیم، افرادی که بیماری هایی مانند دیابت، آسم و بیماری های کلیوی و قلبی دارند، در صورت ابتلا به ویروس کرونا، شرایط سختی را تجربه خواهند کرد و آمار مرگ و میر بالایی نیز در این گروه ها وجود دارد.
– سالمندان: سالمندان به دلیل کهولت سن و عدم سلامت سیستم ایمنی بدن، توانایی مبارزه با عامل بیماری زایی مانند ویروس کرونا را ندارند. به همین سبب افراد بالای ۶۵ سال از جمله افراد با ریسک بالا در ابتلا به کرونا محسوب می شوند. دریافت خدمات تست کرونا فوری در منزل سبب می شود تا این افراد در صورت اطمینان به موقع فرصت آغاز به موقع درمان را پیدا کنند.
– کودکان: کودکان از نظر خطر مرگ بر اثر ابتلا به کرونا، جزو گروه های پر خطر محسوب نمی شوند. به این دلیل که درصد مرگ و میر در این گروه بسیار کم است. اما در عین حال اطلاع به موقع از ابتلای کودکان به ویروس کرونا، اهمیت زیادی دارد. چرا که آغاز سریع درمان در بهبودی بسیار موثر است.
– معلولین و جانبازان: دسته دیگر که جزو افراد واجد شرایط برای دریافت خدمات تست کرونا فوری در منزل محسوب می شوند، معلولین و جانبازان عزیز هستند. این افراد به دلیل بیماری و یا ناتوانی در حرکت، برای مراجعه به آزمایشگاه با سختی ها و دردسرهای طاقت فرسایی مواجه خواهند شد.
در حالت کلی، تمام افراد جامعه که نیازمند دریافت سریع پاسخ تست کرونا هستند، می توانند از خدمات تست کرونا فوری در منزل استفاده کنند. ناتوانی افراد در رفتن به آزمایشگاه، تنها دلیل استفاده از این خدمات نیست. دلیل محکم تر، خطرناک بودن محیط های آزمایشگاهی به دلیل تجمع و رفت و آمد بالا در این مراکز می باشد.
مجموعه خدمات درمانی و مراقبتی هوم کا نیز به نوبه خود استفاده از خدمات تست فوری کرونا را به تمام افراد متقاضی که دوست دارند در کوتاه ترین زمان ممکن از سلامت خود اطمینان حاصل کنند، پیشنهاد می کند.

تست فوری کرونا

قیمت تست کرونا فوری در منزل

همان طور که عنوان شد روش های مختلفی برای تشخیص ویروس کرونا وجود دارند که هر کدام ابزار و تجهیزات مربوط به خود را نیاز دارند. قیمت تست کرونا فوری در منزل در درجه اول به نوع آزمایش وابسته است. تعداد تست نیز پارامتر دیگری می باشد که بر قیمت تاثیرگذار است. تعداد تست بالا معمولا شامل تخفیف مجموعه می شود.
مجموعه هوم کا قیمت خدمات ارائه شده را بر اساس مصوبات وزارت بهداشت معین می کند. بدین ترتیب افراد با سطح درآمد معمولی نیز توانایی استفاده از خدمات درمانی و مراقبتی به خصوص تست کرونا فوری در منزل را خواهند داشت.

آزمایش کرونا فوری

همان گونه که گفته شد، برخی از افراد به دلیل مشغله های زیاد یا لزوم حضور در مراکز و مجامع مختلفی که قبل از برگزاری آن از تمام اعضای حاضر در آن تست کرونا می گیرند، نیازمند استفاده از خدمات آزمایش کرونا فوری هستند.

این افراد می توانند با استفاده از خدمات تست فوری کرونا از سوی مجموعه هوم کا، پاسخ آزمایش خود را در کوتاهترین زمان ممکن دریافت نمایند.

خدمات تست کرونا فوری در منزل با مجموعه هوم کا

همان گونه که دانستیم، استفاده از خدمات تست کرونا فوری در منزل علاوه بر راحت کردن انجام آزمایش برای هر فردی، مانع حضور آن ها در محیط های آزمایشگاهی پر رفت و آمد و شلوغ می شود. در شرایط کنونی مراکز پر رفت و آمد جزو مهمترین مراکز انتشار ویروس کرونا می باشند. به همین دلیل بسیار ایمن و همراه با آرامش می باشد. همچنین تست فوری کرونا، پاسخ سریعتری را برای متقاضی به ارمغان خواهد آورد.
مجموعه خدمات درمانی و مراقبتی هوم کا یکی از مجموعه های فعال در زمینه ارائه خدمات درمانی می باشد که تست کرونا فوری در منزل یکی از خدمات هوم کا می باشد.
برای استفاده از خدمات تست کرونا فوری در منزل مجموعه هوم کا، دو مسیر پیش روی افراد متقاضی استفاده از این خدمات وجود دارد. مسیر اول تماس با شماره تلفن ۰۲۱۹۱۰۲۵۵۹۵ است. آن سوی خط، کارشناسان مجموعه هوم کا حضور دارند و پاسخگوی سوالات و ابهامات شما در خصوص نحوه و شرایط خدمات تست کرونا فوری در منزل هستند. تست فوری کرونا مناسب افرادی است که به هر دلیلی نیازمند دریافت سریع آزمایش هستند
مسیر بعدی استفاده از سایت مجموعه هوم کا به نشانی www.homeca.ir است. با ورود به این سایت، مسیر ثبت درخواست خدمات تست کرونا فوری در منزل را خواهید یافت و پس از وارد کردن اطلاعات شخصی خود در سایت، ثبت نهایی را کلیک می کنید. در ادامه کارشناسان هوم کا با شما تماس می گیرند و راهنمایی ها و مشاوره رایگان را در اختیار شما قرار خواهند داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *