تزریقات در منزل نارمک

تزریقات در منزل نارمک

تزریقات یک فرآیند درمانی است که معمولا در درمان بسیاری از بیماری ها مورد استفاده قرار می گیرد. بدون شک همه ما در طول زندگی خود تزریقات را انجام داده ایم و با نحوه انجام آن آشنایی داریم.

تزریقات معمولا در مراکز درمانی و بیمارستان ها انجام می شود اما تصور کنید که بتوانید این خدمت درمانی را در منزل انجام دهید. شاید تا سالیان گذشته این امر در حد یک تصور می بود اما امروز مجموعه های خدمات درمانی بسیاری خدمات تزریقات در منزل نارمک را برای متقاضیان گرامی ارائه می دهند.

بدون شک این موضوع سبب تسهیل و راحتی انجام تزریقات برای افراد متقاضی می گردد. حضور در منزل یا محل کار و انجام تزریقات می تواند سبب صرفه جویی در زمان و هزینه شود. علی الخصوص که برخی افراد به دلیل نداشتن فرصت کافی و مشغله های زیاد کاری، خدمات درمانی و به طور خاص انجام تزریقات را به تعویق می اندازند. علت اصلی به تعویق انداختن این است که فرد برای رسیدن به درمانگاه متحمل طی کردن مسافت زیاد و حضور در ترافیک می شود که بسیار وقت گیر است و سبب کلافگی بسیاری از افراد می شود.

خدمات تزریقات در منزل نارمک می تواند تمام دردسرهای مذکور را از میان بردارد تا فرد متقاضی به راحتی و با آرامش، در محل حضور خود خدمات درمانی خود یعنی تزریقات را انجام دهد.

مجموعه خدمات درمانی و مراقبتی هوم کا یکی از مجموعه های ارائه کننده خدمات تزریقات در منزل نارمک است. این مجموعه برای ارائه خدمات از پرستاران زبده و آموزش دیده استفاده می نماید. انجام مصاحبه های تخصصی در زمان استخدام نیرو سبب افزایش تخصص و کیفیت تیم های پرستاری، درمانی و مراقبتی مجموعه هوم کا شده است.

چرا تزریقات در منزل نارمک؟

گاهی افراد برای انجام یک تزریق ساده که در طولانی ترین حالت ممکن یک یا دو دقیقه به طول می انجامد، مجبورند مسافت های طولانی را برای رسیدن به مراکز درمانی یا بیمارستان طی کنند تا در آنجا تزریق خود را انجام دهند. علاوه بر این، ممکن است مجبور شوند تا در مرکز درمانی مدت طولانی در نوبت باشند. این موضوع زمانی بسیار سخت تر و طاقت فرسا می شود که فرد متقاضی انجام تزریقات به علت بیماری حال مساعدی نداشته باشد. با استفاده از خدمات تزریقات در منزل نارمک، دیگر نیازی به طی مسافت های طولانی با حال نا مساعد نیست.

تزریقات در منزل نارمک

تزریقات در منزل نارمک در شرایط کرونا

همان طور که می دانیم ویروس کرونا روز به روز در حال گسترش است و تاکنون بسیاری را درگیر کرده و از این میان بسیاری را به کام مرگ کشانده است. بر اساس نتایج تحقیقات، کرونا درمان ندارد و تنها راه برای جلوگیری از ابتلا به آن، عدم حضور در مراکز و اماکن پر تجمع می باشد. حضور در مراکز درمانی برای انجام تزریقات می تواند منجر به ابتلای افراد به این ویروس شود و برای این افراد و اطرافیانشان دردسر ساز شود.

انواع تزریقات در منزل نارمک

معمولا راه های درمانی بر اساس نوع دارو و روش تزریق، متفاوت هستند و نوع تزریقات را پزشک تعیین می کند. انواع تزریقات در منزل نارمک عبارتند از:

تزریق سرم: تزریق سرم یا سرم تراپی، روشی است که در آن مایع درون سرم مستقیم وارد رگ دریافت کننده خدمت می شود. البته در بعضی از تزریقات سرم، آمپول هایی با هدف مشخص به داخل سرم تزریق می شوند.

تزریق وریدی: تزریق وریدی مشابه تزریق سرم است. به این معنا که در این نوع تزریق نیز دارو مستقیم در رگ تزریق می شود.

تزریق عضلانی: تزریق عضلانی آن دسته از تزریقات است که در آن دارو مستقیم داخل عضله و با هدف جذب سریع دارو صورت می پذیرد.

تزریق زیر جلدی: در این نوع تزریق، دارو وارد لایه چربی بین پوست و عضله می شود.

هر کدام از روش های مذکور برای داروی خاص و با هدف مشخصی انجام می شوند. با این که نام تمام آن ها تزریقات است اما در جزئیات و متد انجام با یکدیگر تفاوت های مهم و تعیین کننده ای دارند.

پرستاران مجموعه خدمات درمانی و مراقبتی هوم کا با توجه به تحصیلات در رشته پرستاری و آموختن علم مورد نیاز برای انجام خدمات درمانی، آشنایی کامل را با انواع روش های تزریقات و نکات موجود در این روش ها دارند.

اهمیت انجام درست تزریقات در منزل نارمک

همه ما در اطرافمان افرادی را دیده ایم که مدعی انجام تزریقات می باشند. این افراد ممکن است به صورت تجربی یا حضور در کلاس های کمک های اولیه و هلال احمر انجام تزریقات را آموخته باشند. اما بدون شک این افراد نمی توانند به مهارت یک پرستار تحصیل کرده در این زمینه تزریقات را انجام دهند. تزریقات حاوی نکات و جزئیات فراوانی است. هر دارو و هر روش انجام تزریقات دستورالعمل و قواعد خاص خود را دارد که معمولا با یکدیگر متفاوتند.

اهمیت انجام درست تزریقات در منزل نارمک از دو بعد متفاوت قابل بررسی می باشد. اول اینکه برای اثربخشی به موقع و صحیح دارو بر بدن بیمار، تزریقات می بایست به درستی انجام شود. در غیر این صورت دارو نمی تواند اثر بخشی لازم را داشته باشد. اما اگر تزریقات توسط فردی بی تجربه و ناشی انجام شود می تواند عوارض زیادی به همراه داشته باشد.

تزریقات در منزل نارمک

عوارض انجام نادرست تزریقات در منزل نارمک

تزریقات نادرست می تواند عوارض بسیاری داشته باشد. این عوارض ابتدا با تورم، درد همراه با خارش و کبودی محل تزریق آغاز خواهد شد. اما در ادامه این علائم می توانند خود را به صورت جدی تری نمایان سازند:

✔ آبسه

✔ گرم شدن بدن و قرمز شدن محل تزریق

✔ خون ریزی در محل تزریق در برخی از افراد

اگر این عوارض شدت بیشتری پیدا کنند، می توانند سبب آسیب رسیدن به اعصاب و بافت های بدن و در نهایت ایجاد شوک سریع در بدن شوند. بسیاری از افراد با انجام تزریق نادرست به کما رفته اند و در ادامه جان خود را از دست داده اند.

برای در امان ماندن از عواقب ناشی از تزریقات اشتباه و استفاده از خدمات ایمن تزریقات، پیشنهاد ما استفاده از خدمات تزریقات در منزل نارمک مجموعه هوم کا می باشد. همان گونه که گفته شد، پرستاران مجموعه هوم کا تخصص بالایی در کارهای درمانی که بر دوششان گذاشته می شود دارند و تزریقات در منزل نارمک را با بالاترین کیفیت ممکن به متقاضیان گرامی ارائه خواهند داد.

افراد متقاضی خدمات تزریقات در منزل نارمک

در حالت کلی افرادی که متقاضی انجام تزریقات در منزل نارمک می باشند، در گروه های خاص قابل تفکیک نیستند. هر فردی می تواند از این خدمات استفاده کند. هر فردی که برای انجام تزریقات علاقه ای به رفتن به مراکز درمانی ندارد می تواند از این خدمات بهره ببرد.

اما برخی از افراد هستند که به هر دلیلی توانایی لازم برای رساندن خود به درمانگاه را ندارند. این افراد در گروه های زیر قابل طبقه بندی می باشند:

✔ دسته اول سالمندان هستند. سالمندان معمولا به دو دلیل علاقه ای به رفتن و حضور در مراکز درمانی ندارند. بسیاری از سالمندان از ضعف بدنی رنج می برند و دیگر توانایی لازم برای حضور در جامعه و طی مسافت های طولانی را ندارند. یا اینکه از حضور در بیمارستان بیم دارند. لذا این افراد می توانند با استفاده از خدمات تزریقات در منزل نارمک مجموعه هوم کا به راحتی در منزل یا محل حضور خویش تزریقات مورد نیاز را انجام دهند.

✔ دسته دوم بیمارانی هستند که در منزل بستری شده اند. برخی از بیماران به علت طولانی شدن دوره درمان، ترجیح می دهند در منزل خود بستری شوند. این افراد توانایی خروج از منزل و رفتن به مراکز درمانی را ندارند. علاوه بر این، محیط آزمایشگاه ها می تواند پر از آلودگی و عفونت باشد و حضور فرد بیمار در این مراکز ممکن است عواقب بدی برای وی داشته باشد.

✔ دسته سوم را می توان به کودکان و افراد معلول اختصاص داد. کودکان به اقتضای سنشان از دکتر و درمان به شدت پرهیز می کنند. محیط مراکز درمانی برای بسیاری از کودکان ترسناک است و این دسته از افراد علاقه ای برای انجام تزریقات در مرکز درمانی ندارند. معلولین نیز به علت ناتوانی در حرکت دردسر و مشکلات زیادی را برای رساندن خود به مرکز درمانی پیش رو خواهند داشت.

افراد و گروه های مذکور به کمک خدمات تزریقات در منزل نارمک می توانند در آرامش و راحتی کامل و بدون استرس تزریق خود را در منزل یا محل حضور خود انجام دهند.

به علاوه اینکه در شرایط کنونی و وجود بیماری کرونا، افراد مذکور به دلیل کهولت سن و بیماری، جزو گروه های پر خطر در صورت ابتلا به ویروس کرونا محسوب می شوند. این افراد در صورت ابتلا ممکن است علائم سختی را تجربه کنند و در نهایت کارشان به بخش مراقبت های ویژه برسد. پس ما برای این افراد استفاده از خدمات تزریقات در منزل نارمک را پیشنهاد می کنیم.

تزریقات در منزل نارمک

قیمت تزریقات در منزل نارمک

مجموعه هوم کا با هدف گسترش خدمات درمان در منزل که تزریقات در منزل نارمک یکی از آنها است، هزینه خدمات خود را بر اساس قیمت های اعلام شده از سوی وزارت بهداشت تعیین می نماید. تزریقات در منزل نارمک نیز یکی از همین خدمات است که با هدف راحتی و آرامش دریافت کنندگان خدمت و جلوگیری از حضور افراد در اماکن پر تردد و گسترش ویروس کرونا ارائه می شود.

خدمات تزریقات در منزل نارمک با مجموعه هوم کا

برای دریافت خدمات تزریقات در منزل نارمک با مجموعه هوم کا تماس با شماره تلفن ۰۲۱۹۱۰۲۵۵۹۵ کافیست. کارشناسان مجموعه هوم کا پاسخ شما را می دهند و پس اطلاع از نیاز شما و انجام راهنمایی و مشاوره رایگان با هدف ارتقای کیفیت خدمات، پرستار را به سوی محل حضور شما اعزام می نمایند.

متقاضیان گرامی همچنین می توانند با ورود به سایت www.homeca.ir که سایت رسمی مجموعه هوم کا می باشد، خدمات تزریقات در منزل نارمک را درخواست دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *