پرستار در منزل پردیس

پرستار در منزل پردیس

در اوقاتی که مریض احوال هستید و یا بیماری خاصی دارید، چه جای راحت تر و امن تری را برای استراحت کردن از خانه پردیس خودتان سراغ دارید؟
آیا بودن در کنار اعضای خانواده، دسترسی به وسایل شخصی خود، اطمینان از پاکیزه بودن محیط و … در هنگام مریض احوالی، باعث آرامش بیشتر شما نمی شود؟
در شرایطی هم پیش آمده است که اعضای خانواده بیمار می خواهند تا خودشان وظیفه مراقبت از مریض را بر عهده بگیرند تا از هر لحاظ خیالشان راحت باشد. اما اگر این افراد تحصیلات و مهارت های لازم را در حوزه پزشکی و درمانی نداشته باشند، قطعا نمی توانند از پس مراقبت و رسیدگی بیمار خود در خانه پردیس برآیند. از طرفی دیگر، بسیاری از بیماران هستند که به دلیل کهنسالی توانایی های فیزیکی و جسمی خود را از دست داده و از لحاظ روحی و روانی به مراقبت و رسیدگی بیشتری احتیاج دارند. اعضای خانواده بیمار نیز به دلیل مشغله کاری و گذراندن بیشتر اوقاتشان در خارج از منزل پردیس، نمی توانند به صورت شبانه روز از بیمار خود پرستاری کنند. به همین خاطر استخدام یک پرستار بیمار در منزل پردیس که مهارت و تجارب لازم را داشته و می تواند از بیمار در راستای بهبودی او مراقبت کند بسیار پر اهمیت است.
اگر به دنبال یک پرستار که از هر لحاظ مانند مهارت در حرفه خود، نحوه برخورد با بیمار، داشتن وجدان کاری و … عالی باشد، راه سختی را در پیش دارید! البته پیدا کردن یک پرستار واجد شرایط همان قدر که دشوار است، اهمیت ویژه ای نیز دارد. تیم هوم کا دغدغه جستجو برای پرستار واجد شرایط را از شما سلب کرده و پرستاران با تجربه و حرفه ای به محل پردیس شما اعزام می کند. این مجموعه نحوه عملکرد پرستاران خود را پیوسته ارزیابی و بررسی می کند تا خدماتی با کیفیت به شما عزیزان ارائه دهد.

مزایای استفاده از پرستار در منزل پردیس

♦ مسلما محیط آرام و امن خانه پردیس بیمار مناسب ترین مکان برای استراحت می باشد که باعث می شود فرایند بهبود و درمان با سرعت بیشتری بگذرد.

♦ اگر بیمار یک کودک خردسال و یا یک فرد سالمند باشد، محیط شلوغ و پر اضطراب بیمارستان آن ها را دچار استرس و اضطراب فراوان کرده و ناخوشی ناشی از بیماری را تشدید می کند. بنابراین حضور یک پرستار در محل پردیس، برای این عزیزان آرامش بیشتری را به ارمغان می آورد.

♦ اعضای خانواده نیز مجبور به طی کردن مسیر بین خانه پردیس و بیمارستان نبوده و هر زمان که مایل باشند می توانند به بیمار خود سر بزنند.

♦ با حضور یک فرد متخصص و آشنا به امور پرستاری بر بالین بیمار، افراد خانواده بیمار اطمینان خاطری بیشتری داشته می توانند بدون داشتن هیچ نگرانی به امور خود بپردازند.

وظایف پرستار بیمار در خانه پردیس

همان طور که حتما می دانید، وظایف یک پرستار بر اساس شرایط و نیاز های بیمار مشخص می شود. اما برای اینکه بیشتر درباره فعالیت های یک پرستار در محل پردیس خود اطلاع داشته باشید، به لیست زیر نگاهی بیاندازید:

♦ ارتقا کیفیت زندگی بیمار
وجود یک پرستار در کنار بیمار به او حس اطمینان و آرامش و همچنین امید به بهبودی را می بخشد. یادآوری استفاده از دارو های بیمار و مراقبت از او در شرایط بحرانی از وظایف پرستار است که در میزان کیفیت زندگی بیمار موثر می باشد. منظور از شرایط بحرانی هنگامی است که بیمار به سرعت احتیاج به مراقبت های ویژه مانند کمک های اولیه، گرفتن نبض، تزریق و …احتیاج پیدا می کند.

♦ کمک به حمل و جابجایی بیمار
بسیاری از بیماران به دلیل کهولت سن و یا ابتلا به بیماری هایی که آن ها را در انجام حرکات فیزیکی ناتوان می ساز، توانایی جا به جا شدن و انجام کار های خود را ندارند. پرستار این بیماران را در انجام کارهایی مانند راه رفتن، عوض کردن لباس، خوردن، خوابیدن و … یاری می دهند. همچنین در صورت نیاز طرز استفاده از ابزارهایی مانند واکر را به آنان اموزش می دهند. هوم کا خدماتی را مبنی بر اعزام فیزیوتراپیست ها به منزل پردیس شما ارائه می دهد. بنابراین می توانید در صورت داشتن ناتوانی های جسمانی از این خدمات برخوردار شوید.

♦ انجام امور بهداشتی
بیمار برای انجام کارهای مربوط به نظافت خود مانند عوض کردن لباس‌های کثیف، تعویض پوشک بیماران ناتوان در کنترل ادرار، استحمام و کمک برای اجابت مزاج به یک همراه احتیاج دارد. حضور یک پرستار مطمئن و صبوری که این افراد را در انجام چنین فعالیت هایی یاری می کند، در روند درمانی بسیار موثر است.

♦ پیگیری وضعیت درمانی بیمار
وضعیت بیمار همواره توسط پرستار پیگیری می گردد و در صورت بروز مشکلاتی خاص پرستار می تواند با مشورت خانواده بیمار، شرایط را برای حضور پزشک بر سر بالین بیمار فراهم کند. در این صورت استفاده از خدمات پزشک هوم کا در منزل پردیس به شما توصیه می گردد. حضور یک پرستار و پزشک در کنار بیمار، باعث قوت قلب اعضای خانواده بوده و وضعیت بیمار به طور کامل بررسی می گردد. این مورد مخصوصا برای افرادی مناسب می باشد که به تازگی عمل جراحی انجام داده و از بیمارستان ترخیص شده اند.

♦ غذا دادن به بیمار
اغلب بیماران به تنهایی نمی توانند از پس خوردن غذای خود برآیند. در این صورت پرستار باید مطابق با رژیم غذایی و نوع بیماری به او در خوردن غذا کمک کند. البته ممکن است وظیفه‌ی تهیه غذا نیز به عهده‌ی پرستار باشد.

ویژگی های پرستار بیمار در منزل پردیس

نگرانی هایی که برای طرز رفتار و برخورد پرستار با بیمار، مهارت ارتباطی او، داشتن صبر و حوصله و … وجود دارد، تمامی دغدغه هایی هستند که ذهن خانواده بیمار در ابتدا به خود مشغول می کنند. واقعیت این است که مراقبت و رسیدگی به بیمار نیاز به صبر، حوصله، عشق و مهارت بسیاری دارد. علاوه بر این موارد، داشتن تخصص، علم و دانش کافی به شرایط ویژه بیمار و همچنین تجربه لازم در امور پرستاری از دیگر ویژگی های مهم پرستار به شمار می رود. مجموعه هوم کا به طور مداوم پرستاران خود را از لحاظ داشتن ویژگی های لازم برای داشتن این شغل مورد ارزیابی قرار می دهد. در لیست زیر نگاهی به ویژگی هایی که پرستار در خانه پردیس باید داشته باشد انداخته ایم.

یک پرستار واجد شرایط باید:

• تخصص کافی و تجربه لازم در پرستاری و مراقبت از بیمار را داشته باشد.

• دارای صبر و شکیبایی در انجام وظایف پرستاری خود باشد. از جمله این وظایف می توان به کمک کردن به بیمار برای انجام کارهای خود، انجام امور نظافتی، انجام پیگیری های لازم و … اشاره نمود.

• با بیمار هم صحبت شده و با او گفتگو داشته باشد تا بتواند ارتباط بهتر و موثرتری برقرار کند.

• هیچ گونه پرخاشگری و برخورد فیزیکی با بیمار نداشته باشد.

• از لحاظ اخلاقی و عدم داشتن سوء پیشینه و مشکلات رفتاری مطمئن باشد.

• با اقدامات اولیه مانند تزریق سرم، تنفس مصنوعی، گرفتن نبض و … در صورت بروز حوادث ناگهانی آشنایی کامل داشته باشد.

• از نیاز های بیمار آگاه بوده و بداند که چطور به این نیاز ها پاسخ دهد.

خدمات نگهداری بیمار در محل پردیس هوم کا

اگر به یک پرستار برای مراقبت و رسیدگی به فرد بیمار در خانواده تان احتیاج دارید، می توانید بر روی هوم کا حساب کنید. هوم کا برای انتخاب پرستاران مجموعه، وسواس و دقت بسیاری را به خرج می دهد و پس از انجام مصاحبه، آنان را استخدام می نماید. یکی دیگر از دلایل کیفیت بالا و مطمئن بودن خدمات هوم کا، بررسی و ارزیابی مداوم عملکرد پرستاران می باشد. تمام هدف این مجموعه ایجاد شرایط مناسب برای نگهداری از بیمار در منزل پردیس است تا آرامش خاطر و اطمینان را برای خانواده ها به ارمغان آورد. هوم کا خدمات درمانی دیگری را نیز برای شما عزیزان در خانه پردیس‌تان در نظر گرفته است. پزشک، تزریق و سرم در محل پردیس از جمله این خدمات می باشند. تمام تلاش هوم کا جلب رضایت مخاطبین خود و حفظ این رضایت می باشد.

هزینه پرستار در خانه پردیس

عوامل متعددی هستند که در تعیین هزینه پرستار در محل پردیس تاثیر دارند. از جمله این عوامل می توان به:

• ساعات حضور پرستار در کنار بیمار

• نوع وظایفی در قبال بیمار دارد

• تقاضای خانواده بیمار برای ماندن بیشتر از زمان تعیین شده

• تقاضای خانواده بیمار برای انجام کارهایی خارج از چارچوب وظایف پرستاری که در بالا ذکر شد

برای اطلاع از این هزینه ها، پس از آن که با مجموعه هوم کا تماس گرفتید، به سوالات متخصصان ما با دقت جواب دهید تا پس از انجام بررسی و برآورد های لازم، هزینه نهایی را به شما اعلام نمایند.

هوم کا همواره در قبال مراقبت و حفظ سلامتی مردمان کشورمان احساس وظیفه کرده و می کوشد تا با ارائه خدماتی با کیفیت هر چه بیشتر، حسن نیت خود را به شما عزیزان ثابت کند. این مجموعه در نظر دارد تا خدمات خود را علاوه بر تهران و پردیس در دیگر شهر های کشور مانند مشهد، اصفهان، شیراز و تبریز نیز در آینده‌ای نه چندان دور ارائه دهد. بنابراین در چند سال آینده این مناطق به شهرهای تحت خدمات مجموعه هوم کا افزوده خواهند شد.
در صورت تمایل برای بهره مندی از خدمات پرستار در منزل پردیس، همین حالا با شماره ۰۲۱۹۱۰۲۵۵۹۵ تماس بگیرید تا متخصصان ما از شما سوالات لازم را درباره فرد بیمار پرسیده و هزینه آن را تعیین کنند. همچنین می توانید با کلیک بر روی گزینه ثبت رایگان درخواست، سفارش مد نظر خود را برای ما ارسال نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *