پرستار در منزل تهرانپارس

پرستار در منزل تهرانپارس

• هنگامی که به یک بیماری دچار شده اید و احتیاج به استراحت دارید

• زمانی که به تازگی یک عمل جراحی انجام داده و از بیمارستان مرخص شده اید

• در صورتی که یکی از اعضای خانواده تان مریض احوال است و به مراقبت احتیاج دارد

چه جایی را بهتر، مطمئن تر و آرام تر از خانه تهرانپارس خود سراغ دارید؟ حتی گاهی برخی از اعضای خانواده بیمار مایل هستند تا خودشان به تنهایی از بیمار خود مراقبت و رسیدگی کنند. اما این افراد چنانچه تحصیلات و مهارت های لازم را در حوزه پزشکی و درمانی نداشته باشند، نمی توانند گزینه مناسبی برای مراقبت از بیمار در خانه تهرانپارس باشند. اگر بیمار فردی کهنسال باشد، احتمالا دیگر توانایی های فیزیکی سابق را نداشته و از لحاظ روحی و روانی به شدت حساس و آسیب پذیر می شوند. از طرفی هم اگر فرزندتان احتیاج به مراقبت و پرستاری داشته باشد، محیط شلوغ و پر استرس بیمارستان به هیچ وجه برای روحیه آن ها مناسب نمی باشد. به همین خاطر، استراحت در منزل تهرانپارس و انجام مراقبت های لازم به این عزیزان توصیه می شود. اغلب، اعضای خانواده به دلیل مشغله کاری و گذراندن بیشتر اوقاتشان در خارج از منزل، قادر به رسیدگی و مراقبت مداوم از این عزیزان نمی باشند. به همین خاطر استخدام فردی به عنوان یک پرستار در محل تهرانپارس که مهارت و تجارب لازم را داشته و می تواند از بیمار در راستای بهبودی او مراقبت کند بسیار پر اهمیت است.
پیدا کردن پرستاری که از هر لحاظ مانند مهارت در حرفه خود، نحوه برخورد با بیمار، داشتن وجدان کاری و … عالی باشد، در عین دشوار و سخت بودن بسیار پر اهمیت است. تیم هوم کا با اعزام پرستاران با تجربه و حرفه ای به محل تهرانپارس شما، دغدغه جستجو برای پرستار واجد شرایط را از شما سلب می کند و می کوشد تا با پیگیری و ارزیابی نحوه عملکرد پرستاران خود، خدماتی با کیفیت به شما عزیزان ارائه دهد.

پرستار در منزل تهرانپارس

مزایای پرستار در منزل تهرانپارس

♦ ماندن بیمار در محیط آرام و امن خانه تهرانپارس خود، باعث ایجاد آرامش خاطر بیشتری در فرد شده و فرایند بهبود و درمان با سرعت بیشتری طی می شود.

♦ محیط شلوغ و پر اضطراب بیمارستان کودکان و سالمندان را دچار استرس و اضطراب فراوان کرده و ناخوشی ناشی از بیماری را تشدید می کند. بنابراین حضور یک پرستار در منزل تهرانپارس، برای این عزیزان آرامش بیشتری را به ارمغان می آورد.

♦ اعضای خانواده نیز دیگر مجبور نیستند تا مسیر بین خانه تهرانپارس و بیمارستان را چندین بار در هفته طی کنند و هزینه های زیادی برای رفت و آمد متحمل شوند.

♦ اطرافیان بیمار می توانند هر زمان که مایل باشند به او سر بزنند.

♦ حضور یک فرد متخصص و آشنا به امور پرستاری بر بالین بیمار، باعث اطمینان خاطر اعضای خانواده شده و آنان می توانند بدون داشتن هیچ نگرانی به امور خود بپردازند.

وظایف پرستار بیمار در خانه تهرانپارس

وظایف یک پرستار را در قبال بیمار خود، نمی توان به طور دقیق بیان کرد. زیرا این وظایف بر اساس شرایط و نیاز های بیمار مشخص می شوند. اما برای اینکه دید وسیع تر از فعالیت هایی که یک فرد به عنوان پرستار در خانه تهرانپارس انجام می دهد داشته باشید، به لیست زیر نگاهی بیاندازید:

♦ ارتقاء کیفیت زندگی بیمار
وجود یک پرستار در کنار بیمار به او حس اطمینان و آرامش و همچنین امید به بهبودی را می بخشد. یادآوری استفاده از دارو های بیمار و مراقبت از او در شرایط بحرانی از وظایف پرستار است که در میزان کیفیت زندگی بیمار موثر می باشد. منظور از شرایط بحرانی هنگامی است که بیمار به سرعت احتیاج به مراقبت های ویژه مانند کمک های اولیه، گرفتن نبض، تزریق و …احتیاج پیدا می کند.

♦ کمک به حمل و جابجایی بیمار
بسیاری از بیماران به دلیل کهولت سن و یا ابتلا به بیماری هایی که آن ها را در انجام حرکات فیزیکی ناتوان می ساز، توانایی جا به جا شدن و انجام کار های خود را ندارند. پرستار این بیماران را در انجام کارهایی مانند راه رفتن، عوض کردن لباس، خوردن، خوابیدن و … یاری می دهند. همچنین در صورت نیاز طرز استفاده از ابزارهایی مانند واکر را به آنان اموزش می دهند.
هوم کا خدماتی را مبنی بر اعزام فیزیوتراپیست ها به منزل تهرانپارس شما ارائه می دهد. بنابراین می توانید در صورت داشتن ناتوانی های جسمانی از این خدمات برخوردار شوید.

♦ انجام امور بهداشتی
بیمار برای انجام کارهای مربوط به نظافت خود مانند عوض کردن لباس‌های کثیف، تعویض پوشک بیماران ناتوان در کنترل ادرار، استحمام و کمک برای اجابت مزاج به یک همراه احتیاج دارد. حضور یک پرستار مطمئن و صبوری که این افراد را در انجام چنین فعالیت هایی یاری می کند، در روند درمانی بسیار موثر است.

♦ پیگیری وضعیت درمانی بیمار
وضعیت بیمار همواره توسط پرستار پیگیری می گردد و در صورت بروز مشکلاتی خاص پرستار می تواند با مشورت خانواده بیمار، شرایط را برای حضور پزشک بر سر بالین بیمار فراهم کند. در این صورت استفاده از خدمات پزشک هوم کا در خانه تهرانپارس به شما توصیه می گردد. حضور یک پرستار و پزشک در کنار بیمار، باعث قوت قلب اعضای خانواده بوده و وضعیت بیمار به طور کامل بررسی می گردد. این مورد مخصوصا برای افرادی مناسب می باشد که به تازگی عمل جراحی انجام داده و از بیمارستان ترخیص شده اند.

♦ غذا دادن به بیمار
اغلب بیماران به تنهایی نمی توانند از پس خوردن غذای خود برآیند. در این صورت پرستار باید مطابق با رژیم غذایی و نوع بیماری به او در خوردن غذا کمک کند. البته ممکن است وظیفه‌ی تهیه غذا نیز به عهده‌ی پرستار باشد.

پرستار در منزل تهرانپارس

ویژگی پرستاران بیمار در منزل تهرانپارس

در ابتدا که بیمار و خانواده او آشنایی زیادی با پرستار ندارند، نگرانی هایی بابت طرز رفتار و برخورد او با بیمار، مهارت ارتباطی، داشتن صبر و حوصله و … وجود دارد. در واقع مراقبت و رسیدگی به بیمار نیاز به صبر، حوصله، عشق و مهارت بسیاری دارد. علاوه بر این موارد، داشتن تخصص، علم و دانش کافی به شرایط ویژه بیمار و همچنین تجربه لازم در امور پرستاری از دیگر ویژگی های مهم پرستار به شمار می رود. مجموعه هوم کا به طور مداوم پرستاران خود را از لحاظ داشتن ویژگی های لازم برای داشتن این شغل مورد ارزیابی قرار می دهد. از جمله ویژگی هایی که پرستار در منزل تهرانپارس باید داشته باشد، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

• داشتن تخصص در حوزه پرستاری و تجربه های لازم در مراقبت از بیمار

• صبور و شکیبا بودن در انجام وظایف پرستاری مانند کمک کردن به بیمار برای انجام کارهای خود، انجام امور نظافتی، انجام پیگیری های لازم و …

• هم صحبت شدن و گفتگو با بیمار برای ایجاد اعتماد و برقراری ارتباط بهتر با او

• نداشتن هیچ گونه پرخاشگری و برخورد فیزیکی با بیمار

• مطمئن بودن از لحاظ اخلاقی و عدم داشتن سوء پیشینه و مشکلات رفتاری

• آشنایی کامل با اقدامات اولیه مانند تزریق سرم، تنفس مصنوعی، گرفتن نبض و … در صورت بروز حوادث ناگهانی

• آگاه بودن از نیاز های بیمار و پاسخ دادن به این نیاز ها

خدمات نگهداری بیمار در محل تهرانپارس هوم کا

اگر به یک پرستار برای مراقبت و رسیدگی به فرد بیمار در خانواده تان احتیاج دارید، می توانید بر روی هوم کا حساب کنید. هوم کا برای انتخاب پرستاران مجموعه، وسواس و دقت بسیاری را به خرج می دهد و پس از انجام مصاحبه، آنان را استخدام می نماید. برای ارائه کیفیت هر چه بهتر به هم وطنانمان، عملکرد این پرستاران پیوسته مورد بررسی و ارزیابی قرار می گیرد. اصلی ‌ترین هدف این مجموعه ایجاد شرایط مناسب برای نگهداری از بیمار در محل تهرانپارس است تا آرامش خاطر و اطمینان را برای خانواده ها به ارمغان آورد.
علاوه بر پرستار در خانه تهرانپارس، هوم کا خدمات درمانی دیگری نیز مانند پزشک، تزریق و سرم در محل تهرانپارس به شما عزیزان ارائه می دهد و تلاش می کند تا بسیاری از نیازهای پزشکی و درمانی هم وطنان خود را پوشش داده و از سلامتی آنان مراقبت کند. هدف اصلی این مجموعه رساندن خدمات مورد نیاز به مردمان کشور، کسب رضایت آنان و تلاش برای حفظ این رضایت می باشد.
برای دستیابی به خدمات فیزیوتراپی در منزل با مجموعه هوم کا می توانید با شماره تلفن ۹۱۰۲۵۵۹۵-۰۲۱ تماس بگیرید و با کارشناسان هوم کا ارتباط بگیرید. علاوه بر این می توانید با ورود به سایت www.homeca.ir خدمات فیزیوتراپی در منزل را درخواست دهید.

پرستار در منزل تهرانپارس

هزینه پرستار در خانه تهرانپارس

عوامل متعددی هستند که در تعیین هزینه پرستار در منزل تهرانپارس تاثیر دارند. از جمله این عوامل می توان به:

• ساعات حضور پرستار در کنار بیمار

• نوع وظایفی در قبال بیمار دارد

• تقاضای خانواده بیمار برای ماندن بیشتر از زمان تعیین شده

• تقاضای خانواده بیمار برای انجام کارهایی خارج از چارچوب وظایف پرستاری که در بالا ذکر شد
اشاره کرد. برای اطلاع از این هزینه ها، پس از آن که با مجموعه هوم کا تماس گرفتید، به سوالات متخصصان ما با دقت جواب دهید تا پس از انجام بررسی و برآورد های لازم، هزینه نهایی را به شما اعلام نمایند.
هوم کا همواره می کوشد تا با ارائه خدماتی با کیفیت هر چه بیشتر به هم وطنانمان، وظیفه خود را در مراقبت و حفظ سلامتی مردم کشورمان به نحو احسن انجام دهد. هوم کا هم اکنون در آغاز سفر خود در راستای بهبود سلامتی و درمان مردم کشور ایران می باشد. این مجموعه در نظر دارد تا خدمات خود را علاوه بر تهران و تهرانپارس در دیگر شهر های کشور مانند مشهد، اصفهان، شیراز و تبریز نیز در آینده‌ای نه چندان دور ارائه دهد. بنابراین در چند سال آینده این مناطق به شهرهای تحت خدمات مجموعه هوم کا افزوده خواهند شد.
در صورت تمایل برای بهره مندی از خدمات پرستار در خانه تهرانپارس، همین حالا با شماره ۰۲۱۹۱۰۲۵۵۹۵ تماس بگیرید تا متخصصان ما از شما سوالات لازم را درباره فرد بیمار پرسیده و هزینه آن را تعیین کنند. همچنین می توانید با کلیک بر روی گزینه ثبت رایگان درخواست، سفارش مد نظر خود را برای ما ارسال نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *